Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonum son birkaç gündür whatsappda wifi üzerinden birşey gönderip alırken gecikme yaşıyor, bazen hiç çalışmıyor. Mobil veride böyle bir problem yok.
    Twitter'da ise wifi üzerinden uygulama çalışmıyor fakat aynı wifi ile chrome gibi tarayıcıdan girebiliyorum. Mobil veride ise uygulamada da sıkıntı olmadan kullanabiliyorum.

Böyle bir sorun gören, duyan, çözümünü bilen var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrFinito -- 26 Mart 2018; 17:23:46 >
  • MrFinito kullanıcısına yanıt
    Whatsapp aynı sorun bendede başladı... Sanırım whatsapp uygulama güncellemesi yada server sorunu var ... Diğer bahsettiğiniz uygulama bende yüklü değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon modelim h850TR adroid 7'den 6'ya düşmek isteyenler uppercut kullanacak. Ben v10i sürümü yükledim. Yalnız seçeneklerden upragade olan kısımdan yapacaksınız, refurbished olan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

Selam arkadaşlar,

Telefonum son birkaç gündür whatsappda wifi üzerinden birşey gönderip alırken gecikme yaşıyor, bazen hiç çalışmıyor. Mobil veride böyle bir problem yok.
    Twitter'da ise wifi üzerinden uygulama çalışmıyor fakat aynı wifi ile chrome gibi tarayıcıdan girebiliyorum. Mobil veride ise uygulamada da sıkıntı olmadan kullanabiliyorum.

Böyle bir sorun gören, duyan, çözümünü bilen var mıdır?

Çok enterasan bende de oldu. Modemden dedim ama evdeki tellerde sorun yok
  • Cevaplarınız için teşekkürler. Acaba benim gibi twitter sorunu yaşayan da var mı?

Bugün servise götürdüm yazılımı tümden kaldırıp tekrar kurmuşlar. Whatsapp hala aynı halde Twitter'ı şimdi kontrol edeceğim.

@aslanx1 @KöfteSuyu
  • Telefona serviste tamamen sıfırlanıp son yazılım yüklendi, bana tespit yapalım dediler yarım saatte halletmişlerdi. Eve gelince modemi de tamamen sıfırladım. Şu an tüm uygulamalar sorunsuz çalışıyor.
  • g5 için kulaklık ne alsam

• G5 neden G6 dan daha pahalı. Bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar vibe p1 den G5 e geçiş yaptim .p1 in uzerine 100 tl verdim.g5 sifir gibi degisim cihazi dedi satici ama imei de G2 yaziyor.herneyse pil haric memnunum.bendeki model h 850 tr modeli.radyo yuklemenin bi imkani var mi?

• MrFinito kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey yapmadım, 2 gün önce kendiliğinden düzeldi

• Hifi plus deneyimleme şansınız oldu mu? Görüşleriniz neler? N11de 38 tlye satılıyor. Sipariş geçtim hemen. Henüz kargo gelmedi ama deneyimleyen arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum. Çok şarj yiyor mu ve ses seviyesini yükseltiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki

Hifi plus deneyimleme şansınız oldu mu? Görüşleriniz neler? N11de 38 tlye satılıyor. Sipariş geçtim hemen. Henüz kargo gelmedi ama deneyimleyen arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum. Çok şarj yiyor mu ve ses seviyesini yükseltiyor mu?

Bende aldım bir tane, vayy arkadaş, ilk çıktığında ne itelediler millete G5 arkadaşlarını. Hiçbir şey için acele etmemek lazım, markası lg olunca sabırla beklemek lazım. İlk baktığımda 68 tl idi, favorilere ekledim, 38 tl ye düştü, eminim 28 tl yi görür bu ürün. sonuçta artık çöp, ticari bir değeri yok.
  • Ben 360 vr ı beklemedeyim hocam. Sonuçta sadece lg g5 ile kullanılabilen cihazlar. Satış grafiği iyi olmayan bir cihaz için zararına satıcaklar mutlaka. 2 yıl sonra modülerliğin tadına varabilicez ama olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helsinki -- 5 Nisan 2018; 14:45:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki

Ben 360 vr ı beklemedeyim hocam. Sonuçta sadece lg g5 ile kullanılabilen cihazlar. Satış grafiği iyi olmayan bir cihaz için zararına satıcaklar mutlaka. 2 yıl sonra modülerliğin tadına varabilicez ama olsun :D

Bende lg telefon yok, bu modülü çok merak ediyordum, birde kullandığım telefonun ses seviyesi biraz düşük, o yüzden aldım, bakalım sonuç ne olacak. Sizde 360 vr için biraz daha bekleyin, yakın zamanda onu da komik rakamlara satarlar.
  • LG CAM PLUS da 30 tl ye düşmüş
  • Cam plus ucuzladığında heveslenip 38tl ye almıştım.

Çalışıp çalışmadığını deneyip 15 dakika kadar kurcaladığımın üzerinden yaklaşık 1 yıl geçti. Öyle duruyor 2. Sefer takmadım bir daha telefonuma...

Sanırım hifi plus ta aynı kaderi yaşar bende...

• Hi-fi Plus'ı 20 liralık çekle Gittigidiyor'dan 69 liraya almıştım yaklaşık 1 ay önce. Fiyatın düşeceğini bile bile aldım ama yine de insan üzülmüyor değil. :) Aldığım günden beri sadece bir sefer denemek için taktım ve onun haricinde kullanmadım. Hoparlör performansında sanırım pek fazla bir değişiklik yok. Mikrofon performansının değişip değişmediğini merak ediyorum doğrusu. Cam Plus'ı ise 24.90'a almıştım. Ama onu da pek kullanmadım. Çıkışı 0.5 A olduğu için 1200 mA lik bataryasını şarj etmek orijinal adaptörle bayağı uzun sürdü. Telefona takılı durumdayken telefonun şarjı %100'ün altına düştüğünde telefonu şarj etmeye başlıyor. Bu modülü taktığımda toplam batarya kapasitesini telefon 4000 mA olarak algılasa daha iyi olurdu. Ayrıca Zoom halkasının esnek geçişli olması hiç hoşuma gitmedi. Sert geçişli olmalıydı bence. Bence bu modüllerin en büyük eksisi telefona takılıyken telefonu hızlı bir şekilde şarj edemememiz ve herhangi bir cihaza bağlayıp dosya aktarımı yapamamamız. LG daha kullanışlı yapabilirdi bunları. Yapmak için yapmış gibime geldi şimdilik. Bu arada 360 Cam'in fiyatı bir türlü düşmedi. En çok da onu merak ediyorum. İnşallah yakın zamanda uygun bir fiyata düşerse onu da almayı düşünüyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 6 Nisan 2018; 0:35:24 >

• Arkadaşlar şu Android 7den 6ya düşmeyi veya Android 7den sürüm düşürmeyi net olarak anlatan bi site var mı ? Bunu yapanlar bizle paylaşırsa çok iyi olur. Ayrıca bootloop kilidi kapalı deniyordu TR G5 ler için bunu açıp mı yapıyoruz yada nasıl oluyor birisi açıklarsa çok iyi olur.

• Arkadaşlar aramızda Delta garantili olupta ghost için falan garantiye gönderen var mı veya GPS için...

Sonuçta bu ithalatçı garanti firmaları için dünya kadar şikayet var nette.

Hani garanti bitmeye yaklaştı acaba diyorum ghost için yollasam mı?

Ghostu iBulue uygulama çözüyoruz bir nebze ama

Sağlam makinadan olmayalım sonra daha beter :)

Bilemedim...

Delta ile geçmişi olan varsa yazarsa memnun olurum...

• webcin kullanıcısına yanıt
    https://www.lgdestek.net/ghost-screen-fix-uygulamasi-play-storeda-39068/

• 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.