Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet Hızlı şarj oluyor.@BèRuTTì

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 28 Aralık 2017; 16:23:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar teşhir ürünü delta garanti sıfır cihaz her türlü riske rağmen 1.350 liraya alınrmı? Yoksa meşhur sorunlar her cihazda mutlaka çıkıyormu?

• Beyler lg g5 lerde Quick Charge 3.0 desteği varmıydı şarj aletinde yada? ona göre powerbank alıcam da

• Lg g5 cihazımı 2 defa servise gönderdim (vintek). İlkinde güç düğmesini ve arka kapağı değiştiler. İkincisinde ise anakartı değiştirdiler. Benim asıl sorunum batarya ile. Telefon %20 şarj varken kapanıyor. Para iadesi için tüketici hakem heyetine başvurdum. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem, uzak durun.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Var.ben kullanıyorum.
  • Avrupaya 20 gün önce gelen güncelleme hala ülkemize gelmedi, ilginç......

• TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Birkaç ay sonra mutlaka çıkıyor hocam.

• LG bu kez güncelleme de gecikti. Herhalde güncelleme yerine direk OREO yu dağıtacak. LG G6 ya beta sürümü dağıtmaya başlamış. Belki ilkbaharda G5 'e tam sürümü dağıtır.

• Stamen1903 kullanıcısına yanıt
    Sağol üstad. Başka birşeyler bakalım.

• muhsin kamer kullanıcısına yanıt
    Bu konuda LG'den şüphelerim var. G4 hala Android 7 yi alamadı. Android 8 i bize verse bile çok bişey beklememek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stamen1903 -- 2 Ocak 2018; 22:47:50 >
  • TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Bütçenizi artırma ihtimaliniz varsa biraz daha sabredip mi6 tarzı birşeyler almanızı öneririm.

• geçen sene forumda bir arkadaştan 1 aylık faturalı lg g5 almıştım. iki hafta önce aniden görüşmeler kapandı. btk dan sorgulama yapınca "anakart değişikliği nedeni ile kayıt dışı imei" uyarısı alıyorum.

fakat cihaz servise filan gitmedi, üstelik faturadaki imei ile cihazdaki imei aynı. anakart değişikliği olsaydı bile faturadaki imei ile cihazdaki imei farklı olmalıydı.

lg servisi ile yazışmalarım oldu fakat bir sonuç alamadım henüz. yalnız şöyle bir terslik var, kutu üzerindeki imei ile faturadaki imei farklı. faturayı kesen bahariye mobileyi aradım, ilgilenmek bir yana neredeyse telefonda kavga edecektik. yaşadığım yerdeki bir telefoncuya sordum kutudaki imei ile faturadaki imeinin farklı oluşunu, dedi ki "büyük ihtimal kutular karışmıştır, bazen bizde de oluyor, aslolan faturadaki imeidir"

işin kötü yanı pasaport kaydı yaptırayım dedim, buna da izin vermiyor btk. bu durumda ne yapmam gerek bilemedim. tertemiz telefon boşta bekliyor. acaba bu cihaza imei atılabiliyor mu?

• Beyler bir sorum olacak. Ghost screenden dolayı servise götürmek istiyorum fakat şöyle bir sorunum var. Şarj kablosunun telefon tarafında bilmediğim bir burulma var. Bundan kaynaklı mı bilmiyorum şarja taktığımda bazen hızlı şarja geçmiyor bazen geçse de hiç şarj olmuyor bazen de uyarı geliyor cihaz yavaş şarj oluyor diye. Diyelim ki iade kabul edildi, kablodaki burulma ya da kırılma neyse ondan sıkıntı çıkartırlar mı? Bu arada cihazı nisanın sonunda media markttan aldım. Bir de fatura da lg g5 black yazıyor. Halbu ki rengi titan, bu sıkıntı olur mu sizce?

• Hocam aynı sorumn bendede vardı. Kablo dediğin yerden kırılmış ve şarja taktığımda şarj daha da düşüyodu. Servise yolladım sorun çıkmadı.

• Bu teknik servisleri ne zaman arasam kimse telefonu açmıyo. Telefonu teknik servise nasıl yollayacağım. Detaylı bilgi verecek varmı

• arkadaşlar merhaba lg g2 kullanırken galeriden fotoğraf kilitlemiştim (sonu .jpg.dm ile bitiyor kilitli fotoların) bu fotoğrafları g5'e atınca fotoğraflar açılmadı. "bu dosya başka bir google hesabı ile kilitlendi açılamaz" diyor. var mıdır bunun çözümü? iki telefonda da aynı gmail hesabını kullanıyordum bu arada başka bir google hesabı ile kilitlenmedi fotolar.

edit: imkansızmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirchade -- 6 Ocak 2018; 16:19:29 >
  • Arkadaşlar bilgi almak için soruyorum. Lg g5 te bootloop sorunu var mı? Ya da sorunu olan seri var mı? Böyle bir durumda nasıl ayırt edebiliriz eğer varsa? Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Bu arada telefon kore için üretilen f700 modeliymiş. Bu telefon hakkında bilgi sahibi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 9 Ocak 2018; 15:56:41 >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Ghost screen sorunu sebebiyle tüketici hakem heyetine başvurmuştum. Bugün e devletten baktım karara bağlandı yazıyor. Acaba olumlu mudur yoksa olumsuz mudur? Daha önce başına gelen var mı?
  • Arkadaşlar lg g5 hızlı şarj takıldığı zaman ekranda nasıl bi işaret çıkıyor?

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranında en altta "Hızlı şarj oluyor" yazar. (Hızlı şarja bağlandı da olabilir.)
    Aynı şeyi, telefon açıkken bildirim çekmecesinde de yazar.
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.