Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlardan orjinal g5 bataryası aldım 2540 mah yav alla alla bu nasıl iş
  • G6da ki, UX 6.0 bu telefona da kurulur mu??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chaussure kullanıcısına yanıt
    Ghost screen ve şarj problemi var.

Ayrıca hala Android 8 belirsizliği devam ediyor. LG g4'e yaptığını g5'e de yapabilir.

Bütçenizin üzerine biraz daha koyup mi6 almanızı tavsiye ederim. Hem güncel bir telefon hemde güncelleme gibi bir sıkıntısı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: windwind

adamlardan orjinal g5 bataryası aldım 2540 mah yav alla alla bu nasıl iş

2800 mah.oluyor orjinal olanı.

Ben İst.Tahtakaleden batarya aldım orjinal değil,normal kullanımda sıkıntı yok fakat kamera flaşh açıkken bir kaç resim çekin,telefon donarsa tepki vermezse anlayın ki pil orjinal değil.

Dediğim gibi donma oluşursa bataryayı çıkarıp geri takın,telefon başka türlü açılmıyor:))

• Lg ciğim teşekkürlerimi sunuyorum.

Süpriz oldu Lg Power Tank kazanmışım eve gelince hanım gene ne siparişi verdin bu ne dedi :))

Bende Allah Allah ben bişey siparişi falan vermedim bi yanlışlık olmalı dedim.

Lg nin yarışmasına katılmıştım paketi açınca süplizz oldu :)

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: windwind

adamlardan orjinal g5 bataryası aldım 2540 mah yav alla alla bu nasıl iş

2800 mah.oluyor orjinal olanı.

Ben İst.Tahtakaleden batarya aldım orjinal değil,normal kullanımda sıkıntı yok fakat kamera flaşh açıkken bir kaç resim çekin,telefon donarsa tepki vermezse anlayın ki pil orjinal değil.

Dediğim gibi donma oluşursa bataryayı çıkarıp geri takın,telefon başka türlü açılmıyor:))

O zaman iade ediyim hocam satıcı falanca olsa orjinal diye yan ürünmü kakaladı diycem ama satıcı da direk kendileri. İade ediyim gitsin. Çünkü ben orjinal diye aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Lg ciğim teşekkürlerimi sunuyorum.

Süpriz oldu Lg Power Tank kazanmışım eve gelince hanım gene ne siparişi verdin bu ne dedi :))

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Tebrikler. Güle güle kullanın.

• Sordum ama takılmadı, LG G6'daki UX6.0 arayüzünü G5 e kurmamız mümkün mü

• 4,5 - 5 ay oldu aktif kullanıyorum lg.g5- bugun itibariyle hayalet ekran sorunu başladı hafiften- şimdilik pil wifi ve yukardaki bildirimlergözüküyor. devamı gelmez inşaallah
  • caneryakmaz C kullanıcısına yanıt
    Malesef devamı geliyor hocam.

• Dostum teşekkürler :)@MXKM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 23 Aralık 2017; 20:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Sordum ama takılmadı, LG G6'daki UX6.0 arayüzünü G5 e kurmamız mümkün mü

?????

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.wsdeveloper.lgux

Bu uygulama ile yapabilirsin ama kısmi olarak tabi, telefon, ayarlar gibi uygulamaların tasarımları değişiyor.

• Arkadaşlar 4 Aylık Titanyum LG G5 Cihazım var EVO garantili,kulaklığı ve şarj aleti el değmemiş durumdadır, bırakın kutudan çıkarmayı kutudan kımıldatılmamıştır bile.

Yanında ringke slim kılıf ve daha açılmamış LG Yedek Şarj kiti ve Bataryası da SIFIR olarak mevcut.

Kozmetik olarak tertemizdir sıfır denebilecek durumda bir cihazdır.

Ciddi ilgilenen arkadaşlar PM ile ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.P.B.T -- 25 Aralık 2017; 17:49:48 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Bir sorum olucaktı. Yaklaşık 1 sene önce çekmiş olduğum ve çok sevdiğim fotoğraflar vardı. Pc ye atmıştım ve daha sonra pc de bulamadım. Galiba yanlışlıkla silinmiş. Bu fotoğraflar telefonda herhangi bir yere kaydediliyor mu veya onları geri getirebilir miyim. Çok sevdiğim fotoğraflardı yardımcı olursanız çok sevinirim.. 🙏

• kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Evet hocam vereceğim adresten indirip kurabilirsin orjinal ux 6.0 sadece ingilizce oda sıkıntı değil . Beğendiğim tarafı üstten çekince arama sayfasının çıkması.
    Daha sonra kaldırmak istersen lg home ana ekran başlatıcısını uygulamalardan bulup güncellemeyi kaldırman yeterli.

https://www.apkmirror.com/apk/lgelectronics/lg-home/home-2-6-10-24-release/home-6-10-24-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurs_k -- 26 Aralık 2017; 5:16:1 >
  • arkadaşlar merhaba , 2. el lg g5 almayı düşünüyorum 1100 civarında 15-20 ay garantili cihaz bulsam sizce alayımmı ? bir sürü sorun yazılmış zaten malum lg o konuda biraz şanssız, donanım ve yazılım konusunda bilgim var teknolojiyi sıkı takip ederim , size sormak istediğim şey kullanım olarak memnun kalmadıgınız yanları varmı ghost screen vs konusundada yorum olabilir ama ben az kullanılmış bulup hiç olmazsa yazı geçirmek istiyorum android 8 de gelecekmiş 1100 tl gibi fiyata mantıklı gibi geldi, yapacagınız yorumlar için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mıstan

Arkadaşlar herkese merhaba. Bir sorum olucaktı. Yaklaşık 1 sene önce çekmiş olduğum ve çok sevdiğim fotoğraflar vardı. Pc ye atmıştım ve daha sonra pc de bulamadım. Galiba yanlışlıkla silinmiş. Bu fotoğraflar telefonda herhangi bir yere kaydediliyor mu veya onları geri getirebilir miyim. Çok sevdiğim fotoğraflardı yardımcı olursanız çok sevinirim.. 🙏

Google fotoğraflar uygulamasını kullanıyorsan, google hesabında yedekleniyor hepsi

• Merhaba arkadaşlar dün itibari ile ikinci el l g5 aldım ekranı servisten ghost screen problemi ile yeni değişti sorunum şu telefonum sürekli sıcak ve şarjım da buna bağlı olarak çabuk bitiyor yazılım versiyonu V20G V20 a ya geri ceksem duzelir mi ?

• quote:

Lg ciğim teşekkürlerimi sunuyorum.

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Tebrikler güzel ürün gibi duruyor hızlımı gerçekten acaba prizle şarja yakınmı? Tr de nerde satılır bu acaba bulamadım?

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.