Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhsin kamer

quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

H 850 tr modele yakın zamanda güncelleme var mı arkadaşlar?

Yakında gelir. EU sürüm güvenlik güncellemesi aldı. TR sürüme de gelir...

Teşekkürler hocam,gelsin de bahanesiyle yedekleme yapıp hard format atacağım onun için bekliyorum:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an bu telefonu sıfır alsam, ghost screen problemi çıkar mı?

• Bu g5 lerin garantisi 2 yılmıydı? bitince süre kullamıyomuyuz servisleri?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    2 yil garantili, en az 5 yıl servis zorunlulugu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • köle kullanıcısına yanıt
    3-4 ay sonra cikar.

Cok kotu.Bir kac dakika sabit ekran kalmasi yetiyor.

Cok sorunu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: asim03

2 yil garantili, en az 5 yıl servis zorunlulugu

yani 2 yıl doluncada bakıyorlar ama paraylamı tamir oluyor?

• hifi kullanan var mı nasıl?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar artık telefonu günde 2-3kez şarj etmek zorunda kaliyorum, pil de yeni. Yeni güncelleme bir an önce gelse bari. 6.0a geri dönmeyi yapabilen bir mı ben denedim bir ara olmadı h860telefonum.

• G5 almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Eğer önermezseniz başka önerilere açığım mümkünse LG almak istiyorum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaussure

G5 almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Eğer önermezseniz başka önerilere açığım mümkünse LG almak istiyorum. Teşekkürler.

Paranı çöpe at daha iyi. Ghost screen, bootloop, bataryanın çabuk bitmesi nedeniyle günde 3 kere şarj etme, lgnin dandik servisi vs. asla para verilmez lgnin hiçbir telefonuna. Her telefonu kronik sorunlu. Ekşideki yorumlarada bakabilirsin.https://eksisozluk.com/lg-g5--4521534?p=12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 22 Aralık 2017; 15:52:55 >
  • Chaussure kullanıcısına yanıt
    Mi 6 yada htc u11 tavsiye ediyorum

• merhaba arkadaşlar,

malum siteden orjinal olduğu söylenen (satıcıda direk malum site) bir batarya aldım. batarya geldi fakat üzerinde 2540 mah yazıyo benim tel orjinal ve bataryası 2800 mah. lg ye sordum ama net bir cvp alamadım. lg g5 ler hiç 2540 mah batarya ile geldimi. yada lg g5 için 2540 mah batarya üretil di mi?
    merhaba 2 yıla yakındır kullanıyorum. herhangi bir ciddi sorunla karşılaşmadım. pili azalmaya başladı yeni yeni daha şimdi bi pil aldım. bazende gps geç çalışıyo algılamıyo. onun dışında bi soruna raslamadım. servisi eleştirmişler ama lg g4 de bi sorunla karşılaşmıştım hemen yerine bi üst model olan lg g5 i gönderdiler. genel olarak tavsiye ederim
    merhaba 2 yıla yakındır kullanıyorum. herhangi bir ciddi sorunla karşılaşmadım. pili azalmaya başladı yeni yeni daha şimdi bi pil aldım. bazende gps geç çalışıyo algılamıyo. onun dışında bi soruna raslamadım. servisi eleştirmişler ama lg g4 de bi sorunla karşılaşmıştım hemen yerine bi üst model olan lg g5 i gönderdiler. genel olarak tavsiye ederim kamerası çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Paranı çöpe at daha iyi. Ghost screen, bootloop, bataryanın çabuk bitmesi nedeniyle günde 3 kere şarj etme, lgnin dandik servisi vs. asla para verilmez lgnin hiçbir telefonuna. Her telefonu kronik sorunlu. Ekşideki yorumlarada bakabilirsin.https://eksisozluk.com/lg-g5--4521534?p=12

Hocam dediğiniz sorunlar istisna olabilir mi? Kullanan arkadaşlarımda böyle sıkıntılar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: windwind

merhaba arkadaşlar,

malum siteden orjinal olduğu söylenen (satıcıda direk malum site) bir batarya aldım. batarya geldi fakat üzerinde 2540 mah yazıyo benim tel orjinal ve bataryası 2800 mah. lg ye sordum ama net bir cvp alamadım. lg g5 ler hiç 2540 mah batarya ile geldimi. yada lg g5 için 2540 mah batarya üretil di mi?

hiç batarya alan yok mu şu konuya bi el atın yeğenlerim
  • quote:

quote:

quote:

Hocam dediğiniz sorunlar istisna olabilir mi? Kullanan arkadaşlarımda böyle sıkıntılar yok.

Verdiğim linke bakabilirsin. Lgnin bütün amiral gemisi telefonlarında kronik sorunlar var. Belki 3-5 ayda ortaya çıkmaz ama o sorunlar birgün mutlaka olacak. Ghost screen, bootloop, aşırı ısınma, çok düşük batarya süreleri ne ararsan var.

• quote:

quote:

quote:

Var kardeş var her modelinde var g2 g3 g4 hepsi sıkıntılı ama fiyatına göre iyi oldugu için tercih ettik ama zülum oldu fanatik lg ciydim dahada almam

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,

hiç batarya alan yok mu şu konuya bi el atın yeğenlerim

hiç duymadım ben 2800 oluyor evet acaba bölgeselmi diye nette arattım g3 ler çıkmış o mah ile sadece g5 yok ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 22 Aralık 2017; 21:13:40 >

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.