Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefon hoşuma gidiyor. ancak şu anakart arızası beni düşündürüyor.

siz kullanıcılar telefondan memnunmusunuz. tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G5 i paralel alin.Gosth zaten arizadan sayilmiyor.Simdiye kadar ciddi kronik bir sorun gorulmedi.Aradaki 500tl farki vermeye deymez.Alin 3 yil kullanin.Yillik.maliyeti 500tl.olsun.Aylik 40 tl kadar sonrada satarsiniz.

• aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    Direk geri gönder kardeşim vintek servisin sayfasında orijinal ürün alabilirsin.Bizim cihaz şarj aleti seçiyor.Hatta şarj aleti ve pilin de içinde olduğu bir kampanyası vardı vintek in.

• yosunkaya kullanıcısına yanıt
    Bende Dell 5110 i3 kullanıyorum söylediğin şarj tutmaması yada olmama sorunu yaşamadım ama sizin ki bir öneri sadece. Denemekten zarar gelmez zaten sıkıntılı pili servis değiştiriyor ama 20 iş günü beklerseniz tabiki benim gibi :-). Önümüzdeki hafta cuma normal şartlarda 1 ay olacak iş günüyle ise 20 günü dolduracak benim cihaz hala pil bekliyor.

• ahmet44445 A kullanıcısına yanıt
    G5SE mi yoksa G5 mi ? Ya da bir üst mesajda yazdığım A7 mi :D A7 G5SE ile benzer kulvarda olduğu için karşılaştırmıştım. Kamera konusunda orta seviye samsungları LG ezip geçer öyle diyeyim. Ama diğer özellikler olarak şarj ve su geçirmezlik vs falan a7 öne çıkıyor. Güncellemenin ise hala gecikmesi diğer bir sorun samsungda.

Ben LG G5se den memnunum şimdilik ama 7.0 güncellemsinden hiç memnun değilim. Paylaşım popup ekranı aşırı derecede yavaş. Bir foto paylaşacağım zaman çıkan seçenekleri seçmem için 10 sn kesin geçmesi gerekiyor yoksa tıklanmıyor.

Bunun dışında memnunum telefondan:D
  • Wifi si ne tarafta çözen varmı az cekiyor birde klıf takınca sürekli kopmalar bıktım

Hocam merhaba.
    Elinizde bu şarj kitinden var mı acaba? Sırf bu sebeple bu telefonu aldım desem yeridir. Eğer bu imkana kavuşamazsam inanın çok üzülürüm. Hanıma zorla kabul ettirdim G5'i. (O s7 edge almam için bastırıyordu) 'şarj kiti de alacağım' vs diyerek aradaki mah farkının önemli olmadığını vurguladım durdum.
    Şimdi bu cihazı edinemezsem; yandı gülüm keten helva.
  • Ben ne ara müsait olurum bilemiyorum. Yarın yurt dışına çıkacağım , zaman bana da yetmiyor bu ara. Aklımda zaten gidince varsa kampanya 4-5 tane daha alıp isteyenlere ulaştırayım diye düşünüyorum zaman yaratamıyorum. Ama durumlar vahimse bir arayayım vatan bilgisayar'ı bakalım ellerinde var mı hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

Wifi si ne tarafta çözen varmı az cekiyor birde klıf takınca sürekli kopmalar bıktım

Eğer LG G5 kullanıyorsan wifi antenleri telefonun en üst bölümünde. Orayı elinle tutmazsan daha iyi çekim gücü elde edersin diye biliyorum.
    Valalhi durum vahim hocam. Hanıma sırf bu yüzden kabul ettirdim. CamPlus eklentisi aldım yanında 25 liraya, ama o şarj ünitesi olmazsa muhtemelen aldığıma pişman edecek her şarjım bittiğinde.
    Muhtaç durumdayım diyebilirim.
  • Ya da fazladan alan varsa lütfen benimle birini paylaşsın..
  • Şimdi Vatan Bilgisayar ile konuştum arkadaşlar. Şarj kitlerinden ellerinde var, Pendik Hiperstore şubesinde 2 adet, Topkapı şubesinde 9 adet.
    Ürünün kodu BCK - 5100. Şimdi şu şekilde satın alacaksınız , onu da konuştum :)

Öncelikle 0850 222 5656 no'lu telefonu arayın ve 2 yi tuşlayın. Bu tuşlamadan sonra karşınıza gelen müşteri temsilcisine şöyle diyin. 1 hafta evvel 49.90TL ye bu üründen aldım şimdi birkaç mağazanıza sordum ellerinde varmış sizden kredi kartı ile , mail order yaparak ürünü almak istiyorum diyorsunuz. Görevli biraz izin isteyip stok durumuna bakıyor, hay Allah biz bunları toplatmamışmıyız falan diyor ( bende panik havası estiriyor bu laf ) sonra kargo ücreti 8TL olacaktır bu ürün için diyor görevli. Sizde tamam sorun değil diyor (bir ohh çekiyor) bilgilerinizi görevli arkadaşa veriyorsunuz. Yukarıda elinde stok bulunan mağazalardan da bahsetmeyi unutmayın. Ayrıca ne kadar zamanda elime ulaşır falan gibi de sorun, ben sormayı unuttum açıkcası.

Koca İstanbulda 11 tane ürün kalmış, insaflıca davranarak işi tüccarlığa dökmeden ihtiyacınızı alın derim. Bende şimdi sipariş vereceğim 1 tane yedek daha olsun ne olur ne olmaz.

Hadi sevgiyle hürmetle kalın.

• Arkadaşlar,
    360VR gözlük, Hi-Fi Dac ve 360Cam kullananlar, kullanıcı deneyimlerini paylaşabilir mi acaba? Çok az bilgi var forumda da bu aksesuarlar hakkında.
    Bu konu içerisinde araştırmak da çok zor takdir edersiniz 500 küsur sayfa..
  • 49.90 TL satılan BCK - 5100 şarj kitleri LG G5 TR telefonların hediyesiymiş. Amerikada satılan tüm LG G5 lerin yaninda şarj kiti bedava verilmiş.

Yurdum insanı ticari zekasıyla 49.90 TL ye ucuz ucuz satıp promosyonları paraya çevirdi.

Ben dahil (2 kit aldım) herkes ucuz şarj kitlerine balıklama atladık.

Oysa aldığımız telefonun yanında zaten bedava verilecekti.

Raftaki BCK - 5100 kitleri neden 199 tl ye satıyor. Çünkü promosyon ürünü değil.

LG G3 te de promosyon olarak akıllı kılıf verilmişti. Hatirlayanlariniz var mı bilmiyorum.

LG telefonların yanında promosyon veriyorda, saticilardan gecmiyor anlaşılan...

LG G6 ile kimbilir ne hediyeler verdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin kamer -- 16 Ekim 2017; 18:16:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin kamer

49.90 TL satılan BCK - 5100 şarj kitleri LG G5 TR telefonların hediyesiymiş. Amerikada satılan tüm LG G5 lerin yaninda şarj kiti bedava verilmiş.

Yurdum insanı ticari zekasıyla 49.90 TL ye ucuz ucuz satıp promosyonları paraya çevirdi.

Ben dahil (2 kit aldım) herkes ucuz şarj kitlerine balıklama atladık.

Oysa aldığımız telefonun yanında zaten bedava verilecekti.

Raftaki BCK - 5100 kitleri neden 199 tl ye satıyor. Çünkü promosyon ürünü değil.

LG G3 te de promosyon olarak akıllı kılıf verilmişti. Hatirlayanlariniz var mı bilmiyorum.

LG telefonların yanında promosyon veriyorda, saticilardan gecmiyor anlaşılan...

LG G6 ile kimbilir ne hediyeler verdi...

Hocam durum böyleyse Lg nin Türkiye yetkilileri uyumuş mu,bu duruma müdahalede neden bulunmamışlar acaba?

• Üretici, satıcının pazarlama taktiğine karışmaz/karışamaz.

• arkadaşlar telefona orjinal quick cover kılıf aldım..şiddetle tavsiye ederim. telefon çok şık bir görünüm aldı.
  • Leonly kullanıcısına yanıt
    Bunun tam olarak maddesi vs var mı hocam? Aklımızda bulunsun. Tüketici hakem heyetine gidersek herhangi bir durumda, elimiz de güçlü olsun.
    Teşekkür ederim bugün mutlaka deniycem.

• muhsin kamer kullanıcısına yanıt
    Muhsin inşallah birgün Amerika gibi bir pazar oluruz bizde ve bedavaya alırız bu tür hediyeleri. Gerçi firmalar bizim ülkemize özgü indirimlerde yapmıyor değil tabii ama firmanın o pazardan ne umduğuna göre değişir bu.

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.