Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oo süpersin hocam :)

Büyük sevaba girdin cennetliksin valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webcin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim webcin , teşekkür ederim mikropzort. İyi dilekleriniz yetiyor bana sağolun. Bu arada gerçekten bu iş hoşuma gidiyor. Başkasına zul gelir belki bilemem ama yardımcı olmak benim için keyifli bir durum.

Sizde keyfini çıkarın işte bu bana yetiyor.
  • alatay kullanıcısına yanıt
    @alatay ; arkadaşıma hepsiburada da 1499TL ye satılan ürünü aldık, H850 Avrupa versiyonu, radyo var radyodan kayıt bile var :) Kılıfla kullanılacak kasa Metal, darbe alırsa göçer elbette, ama en azından diğerleri gibi cam değil kesene zarar vermiyor . Gayet iyi seçim olur H850 , kafana takmadan alabilirsin. Kasa dayanıksız da değil hiç merak etme.
  • yosunkaya kullanıcısına yanıt
    Hepsi buradada ki ilan bana guvenilir gelmedi. Soyle soyliyim h850 diyor fakat ilan aciklamasinda dual sim yaziyor h850 de cift sim yok bildigim kadariyla h860 siparisi vermeye calisiyorum gg den sizce napmali:) renk sadece gold var gg de

• Eşim için HB'den sipariş verdiğim Tr garantili G5 dün kargodan geldi, sabaha kadar güncelleme kurmak zorunda kaldım. İnşallah sorun yaşamayız ama kendime de Xperia XA Ultra almıştım, sorunsuz telefon da yok gibi nerdeyse piyasada...
    H860ın özellikleri kısılmaz...

Fazlası var eksiği yok FM radyo gibi...

H850nin çift simli versiyonudur.

Rahatlıkla alabilirsiniz...

H850TR ye göre daha sorunsuz bir cihazdır...

• Father Torque kullanıcısına yanıt
    Merhabalar model nosu ne geldi size acaba kutuya bakar misiniz ? H850 mi h860 mi

H850TR modeli ve maalesef 604k
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

H850TR modeli ve maalesef 604k

604K mı kalır bu güne
    iade telefon olabilir
    imkanınız varsa iade edin bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Telefon gerçekten sıfır, kutusunu jelatinini ilk ben açtım. Hatta kutusundaki orijinal İngilizce LG garanti etiketini de ben söktüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yosunkaya

@hturna7

@acu540

@muratc

@mikropzort

Batarya kitlerinizi aldım. Akşam geldim misafir vardı evde. :) size yazamadım . bana sms olarak adreslerinizi isimlerinizi yazmanızı rica edeceğim dostlar. Şimdiden iyi günlerde kullanın. Yarın kargoya veririm. Sabahtan haberleşiriz.

Böylelikle 8 kişiye batarya kiti ulaştırmış olacağım ayrıca kitleri alan arkadaşa da hepsiburada dan G5 aldırdım :) Güzel bir gün oldu yani

Merhaba Bu batarya kiti nereden alıyorsunuz? Hala satılıyor mu?

alatay , arkadaşa gelen versiyon 705K H850 israil modeli olan - aslında Avrupa modeli olan cihaz. root yapılabilir ve sorunsuz model. Hepsiburada dan sabah sipariş verdirdim ona akşam üstü 13:00 gibi eline geçti. Titan grisi yani gümüş gri değil daha koyu bir kuzgun, füme tarzı gri. Tavsiye ederim şiddetle , özellikle bu fiyata 705K versiyonuna arasan denk gelmezsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 16 Ağustos 2017; 11:53:32 >
    Çok iyi, üstelik titan gri

• Aynen webcin , bende kıskanmadım değil hani, benim Fm radyoda Avustralya kanunlarına göre record tuşu da koymamışlar üstüne üstlük onda var radyodan kayıt, 605K benimki adamın şansı şans işte 705K geldi :) Benimkini satıp alasım var resmen ama tutuyorum kendimi ahahaha :)))
    Benimkide 605K...

Rec tuşunun bazı modellerde olmadığını bilmiyordum...

Fm radyomda rec var...

Al sen bi 705K

• İstanbul blişim de satılanlar da 705k

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Hangi şubesine baktınız acaba İstanbul bilişimin bende almayi düşünüyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan222

Hangi şubesine baktınız acaba İstanbul bilişimin bende almayi düşünüyorum da

Şişli istanbul

• webcin kullanıcısına yanıt
    @webcin , bana o radyo programının apk sı lazım acil, nasıl yapsak acaba? bende radyo kayıt yapabilsin istiyorum :) Varmıdır acaba bir çözümü bunun?
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben de Hepsiburada'dan bir LG G5 aldım. H850, 705K Titan olandan. EVO etiketi vardı üstünde. Jelatinli paketi ben açtım. Cihazı açtığımda İbranice yazılarla karşılaştım. Doğal olarak bir şey yapamadım tabii ki. Hemen EVO servisi aradım, menülerden beni yönlendirirler Türkçe'yi seçerim düzelir diye. Çağrı merkezindeki eleman, ürünü kendilerine kargo yapmamı istedi ve 20 günlük yasal süre içerisinde, cihaza yazılım atıp geri göndereceklerini söyledi. Son derece sinirlendim tabii. Yeni bir alet alıyorsunuz ve servise gönderiyorsunuz. Evo da, servisinin kalitesi (!) ile nam salmış bir yer üstelik. Bu arada cihazı böyle gelmiş olan birkaç kişiye daha yorumlarda rastladım. İthalatçı firma gereken kurulumu bazılarında yapmadan satmış sanırım. Aleti kurcalarken tesadüfen dil sayfasına girdim ve Türkçe'yi seçtim. Şimdi sorunsuz çalışıyor gibi. Sanırım İsrail için üretilmiş. Program versiyonu V20c-ISR-XX olarak gözüküyor. Şimdilik tek problem telefon arama tuş takımında Latin harfleri ile birlikte üzerlerinde İsrail alfabesinin de gözükmesi. Servisten de sözlü-yazılı bir cevap alamıyorum.

Sorum şu: Mevcut yazılım ile, güncelleme veya herhangi bir konuda problem yaşar mıyım. Avrupa versiyonu V20i çıkmış örneğin. Bu versiyon ile arada önemli bir fark var mıdır.

Ne yapmalıyım noktasında, bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.