Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum hocam. Görüyoruz fotoğraflarda. Ne s8 ne ip7. Mate 9 u kamerada geçebilen tek telefon p10 kanımca. Ancak şu tek hat kullanımını araştırmak lazım. Çünkü sony ve samsungun çift hatlı telefonlarının sar değerleri bu kadar uçuk seviyelerde değiller. Kafam karıştı. Sar değeri o kadae yüksek olmasa ne 2800 liraya kazık gibi kılıfla kullanacağım telefon alıyım. P9 alırdım. G3 ten beri 3 nesildir Lg kullanıcısıyım eğer sar değeri düşük olursa ve G7/V30 g3 veya g5 gibi yenilikçi bir cihaz olmazsa (özelliklerden ziyade kullanım deneyimi ve yenilikçiliğe önem veriyorum) sonraki tercihim %90 huawei olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evil Chuck kullanıcısına yanıt
    v10 na karşı kendi sülalesinden v20 vermeleri gerekmiyormuydu, g5 te iyidir,son güncelleme 300 mb.lık ota dan ibdirebilirsiniz.

• Migrostayım şuan isteyen varmı

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Hocam ithalat garantili daha ucuza var internette sanırım alan arkadaş olmaz ama çok teşekkürler migros konusundan sonra burda da yardım için uğraşıyorsunuz :)

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman sizde donanımsal ya da yazılımsal bir sıkıntı var çünkü kalite olarak kesinlikle yüksek seviyede görüntü 4k da. İsterseniz bir hard reset atıp tekrar bakın sorun devam ediyorsa bence servise verin donanımsal olabilir çünkü. Mate 9 sar değeri konusunda çift hattın veriyor hocam. Samsung ta sar değerinde tek hat takılı değeri veriyor olabilir samsungtan herşeyi beklerim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Hocam ithalat garantili daha ucuza var internette sanırım alan arkadaş olmaz ama çok teşekkürler migros konusundan sonra burda da yardım için uğraşıyorsunuz :)

Teşekkür ederim. Aslında forumda bir arkadaş istedi benden hiç bir yerde bulamadığını en ucuz migrosta olduğunu söyledi. Hatta ben o zaman öğrendim h860 modeli olduğunu ve çift hatlı olduğunu. Araştırma yaptım buldum zaten 4,5 mağazada kalmış. Kendisi vazgeçti bende foruma yazayım dedim

• belo3 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 23 Eylül 2017; 22:26:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Hocam o zaman sizde donanımsal ya da yazılımsal bir sıkıntı var çünkü kalite olarak kesinlikle yüksek seviyede görüntü 4k da. İsterseniz bir hard reset atıp tekrar bakın sorun devam ediyorsa bence servise verin donanımsal olabilir çünkü. Mate 9 sar değeri konusunda çift hattın veriyor hocam. Samsung ta sar değerinde tek hat takılı değeri veriyor olabilir samsungtan herşeyi beklerim ben

Hard reset atamam hocam şuan. Fhd60 işimi görüyor. Bir ay sonra falan bilgileri google da yedekler servise yollarım. Huawei p9 lite 2017 de sar değeri baya düşmüş bu arada. O yüzden çift hattan kaynaklanmış olabilir haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 29 Nisan 2017; 14:17:17 >
  • Selamlar. Bazen bildirim ledi bildirim olmadığı halde yanıyor. Başka bu problemden yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Dahiliye kaydoluyor. Bildiğin hızlı hızlı fotolar geçiyormuş gibi kesik kesik. Hatta az önce fark ettim. Kalitesi fhd60 tan daha düşik geldi. 1080-720 arası bir kalitede. İnanılmaz grenleme ve karıncalanma var. Çok garip.

Hocam o donması SD kart doluluğundan,telefon doluluğundan olabilir. Benim SD kart full olduğunda kamerada donmalar meydana gelmeye başlamıştı. SD kart,telefonu birazcık boşalttım düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

6 ay dolmadıysa sıfır ile değişim talep edin böyle bir hakkınız var. Ben gönderdim değişim istedim onaylandı 704k serisi kullanıyorum şuanda

hocam peki şimdiki kullandığınız 704k serisinde ghost screen yada benzeri bi sorun varmı?
  • Banquop kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama sanırım o da değil hocam. Dahilide 11 SD card da 21 gb boş alan var. Tek sorun donmalar değil görüntü kalitesi de rezalet. Şimdi G4 te çektiğim sıkıntıdan kaynaklı servise de bulaşmak istemiyorum. Ne yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 30 Nisan 2017; 3:39:34 >
  • En hafif sistemi ve bataryayı en az yoran internet tarayıcısı hangisi sizce android için

• arkadaşlar en hızlı lg servisi hangisidir istanbula kargo ile göndermek durumundayım ?

dün akşam wifi ve bluetooth kapandı açılmadı bataryayı çıkarıp 30dk sonra taktım düzeldi. 10 güne yurtdışına çıkacağım sorunlu telefonla uğraşmak istemiyorum.
  • Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    G5 için kesinlikle yüklü gelen chrome...

Firefox falan pili sömürüyor resmen...

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Ben de bilemedim hocam. Bende dediğim gibi alandan kaynaklanıyordu donma, kalite olarak hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -xenon

telefonu bugün değişimden aldım , 701k serisi geldi

hangi sorundan verdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Snappiermnappier

En hafif sistemi ve bataryayı en az yoran internet tarayıcısı hangisi sizce android için

Ben uzun yıllar Dolphin Browser kullandım bazı sorunlarından dolayı tarayıcı arayışına girdim,Şu an en sorunsuz ve kişiselleştirmeleriyle XBrowser vazgeçilmezim oldu. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 30 Nisan 2017; 15:58:44 >
  • Arkadaşlar LG G5 almayı düşünüyorum. İnternette araştırma yaptığımda ghost screen sorunu olduğunu çoğu yerde okudum. Bu yeni çıkan serilerde de mevcut mudur? Sizde de bu sorun var mı? Genel olarak görüşlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Banquop

Selamlar. Bazen bildirim ledi bildirim olmadığı halde yanıyor. Başka bu problemden yaşayan var mı?

Up.
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.