Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar G5 te Android 7.0 dan 6 ya sürüm düşürme mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pesimist94 -- 28 Nisan 2017; 12:58:48 >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Bende atmadım ama çok fazla yemeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stamen1903 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 23 Eylül 2017; 23:14:44 >
  • fast556. F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Beyler kameradaki ois butonuna basılmıyor silik duruyor var mı bir çözümü?

• foz54 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 23 Eylül 2017; 23:14:26 >
  • LG nin Türkiyeden çekilme bilgisini hangi firma yaydı bilmiyorum ama böyle birşey olsa sanırım medyanın yazması ve LG nin açıklaması gerekmez mi yasal olarak ? Ben LG olsam bu hangi işgüzar firmanın işi bulur çıkarırım. Adamlara resmen prestij kaybettiriyor bu lakırdı. Eğer gerçeksede açıklamaları gerekiyor sanırım bir an evvel.
  • ressamsefer R kullanıcısına yanıt
    Volkan manav ı Youtube dan düzenli olarak takip ediyorum. Evet o videoyu gördüm. Adam anlatıyor zaten tel ilk çıktığında yollamışlar. Bir kaç ay Sonra ekran kırılmış telin. Tekrar istemiş lg de tekrar yollamış. Yeni gelenin ise parlaklık sıkıntısı yok. Yani biri eski 608 altı. Öbürü yeni 608 ve üstü diye tahmin ediyorum. Adama instadan veya twitter ulaşıp sorabilirsin istersen. Forumda neredeyse herkes seri ile alakalı demiş daha önce. Ayrıca teknoloji marketler lg ile anlaşmamış sanırım. Yoksa lg nin çekileceği falan yok. Yalanladılar. Sergi ürünü de alma genelde eski seri oluyorlar. İnce hesap hepsiburada sencep falan bak tüm sitelere. Hiç yoksa ikinci el bulmaya çalış. Ama eski serilerde bildiğim kadarıyla g4 ile aynı parlaklığı veriyormuş. G4 kullandığım süreçte güneş altında performansı gayet yeterliydi. Yani ben öyle duydum ama forumdakiler çok şikayetci bu parlaklık olayından. O yüzden bir şey söylemem doğru olmaz eski serilerin parlaklığında. Alıp kullanmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Bende zor da olsa Update yaptım h860 modeline 20G yüklendi 26nisan da gelmiş güncelleme, daha tam anlamıyla test edemedim şu anlık daha iyi gibi.

Nerden yuklediniz acaba?Benim telefona henüz gelmedi.

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Evet ben de o videoyu izledim.N11 den birkaç yere sordum 604-605 serisi varmış.Gittigidiyorda incehesaptan lg g5 aldım kapalı kutunun ambalajını ve güvenlik bandını ilk ben açtığım halde içinden kullanılmış ya da teşhir telefon ve kullanılmış akseseuarlar çıktı iade ettim.Birkaç yere daha sordum baktım 605 üstü göremedim bugün Kızılay'da telefonculara sordum çoğunda yoktu çoğu da lg alma diyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım alternatif olarak Huawei mate9 var ekranı çok hoşuma gitti parlaklığı çok çok iyi özellikleri de g5 e yakın ama gönlüm lg den yana ne yapayım bilmiyorum.609 üstünü nereden bulabilirim bilmiyorum yardımcı olun arkadaşlar
    Ben mediamarkttan aldım ama dediğim gibi şuan yok orda. Huawei mate 9 un sar değerlerine bir bakın derim

Benim mi uhd de gariplik var anlamıyorum. Fhd60 la çektiğim videolardan daha çok memnunum. Uhd de bir gariplik var. Kamera hareket ederken takılıyor gibi sizdede aynı sorun mevcut mu ?

Evet sar değerleri yüksek 2 hatlı olduğu için galiba ama ben tek kullanacağım.Sizin mediamarketten aldığınızı biliyorum
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 23 Eylül 2017; 23:13:14 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 23 Eylül 2017; 23:13:0 >
    Hepsiburadaya sormak lazım.Huawei mate9 şu anda delta garantili 2334 tl ye kadar düşmüş gittigidiyor n11 de filan kupon indirim puanla filan 2100 lere filan gelir g5 le hemen hemen aynı puan almakta ve ekran çözünürlülüğü g5 e göre düşük olmasına rağmen parlaklık seviyesi sıcak soğuk renk seçeneğiyle çok iyi görünüyor.Acaba mate9 mu alsam
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 23 Eylül 2017; 23:12:44 >
  • Bugün v10'umun değişimi onaylandı ve g5 verdiler. 701 serisi iyi midir? Son güncelleme otaya düştü mü pcden mi atayım?

Dahiliye kaydoluyor. Bildiğin hızlı hızlı fotolar geçiyormuş gibi kesik kesik. Hatta az önce fark ettim. Kalitesi fhd60 tan daha düşik geldi. 1080-720 arası bir kalitede. İnanılmaz grenleme ve karıncalanma var. Çok garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 29 Nisan 2017; 1:51:5 >
    Tek sorun çift hat değil hocam. Samsung ve sony nin (LG ve htc getirmiyor) çift hatlı telefonlarına bakarsanız fark edersiniz. Kusura bakmayın aynı şeyi tekrarlayıp durmuşum . Kısacası sağlığınız değerli. Bu kriteri atlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 29 Nisan 2017; 1:42:58 >
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.