Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: hsencan

Beyler telefona ne zamandır güncelleme gelmiyor galiba direk 7.1 verecekler ve bu güncellemeyle filtre gelebilirmiş yani ghost sorunu yazılımla çözülebilirmiş (sadece duyumlarıma göre kesinlik yok arladaşlar)

Teşekkürler,bu duyumların kaynağını öğrenebilmemiz mümkünmüdür?

Farklı forumlarda okuduğum birde 7.1 güncelemsiyle light filter sabit olacağını okumuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banquop kullanıcısına yanıt
    Var

• hsencan kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa mavi filtre uygulamaları gibi geçici çözümler değil kalıcı çözümler üretmeye çalıştıkları için geciktiler. Umarım aynı güncellemeyi g4 e de yollarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Var

Hocam sevinsem mi üzülsem mi bilemedim başka olduğuna. Sorun değil o zaman bu,kendi özelliği falandır?
  • Banquop kullanıcısına yanıt
    Android 7 den sonra oluştu bence herkeste var

Üzülmeye değmez

Güncellemeyle düzelir büyük ihtimal...

• webcin kullanıcısına yanıt
    Ben de aynısını düşünüyordum. Emin olamadım ancak. Telefonu 2-3 defa düşürdüm,ondan kaynaklı titreşim bozulması falan diye düşünüp duruyordum. Keşke daha önceden sorsaydım.
  •  ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Arkadaslar daha once g4 vardi bende, bootloop goturdum g5 verdiler. Simdi de bunda ghostscreen oldu sanirim. Arka planda hafiften klavye gozukuyor ustte baska seyler. Telefonu yere dusurmekten dolayi olur mu bu ? Garantiye gotursem tekrar kullanici hatasi derler mi ?

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Kameranin yanina dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 3 Mart 2017; 0:18:59 >
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Isındıysa oluyor diye biliyorum ama boşuna garantiye götürme garanti ghost screene hata değildir diyor. Benimde g4 ün ekranı kırıldı. Tel bootloop olunca da garanti dışı tamir etmiyoruz dediler. Ghost ondan olmaz ama artık telefonun garanti dışı. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 3 Mart 2017; 8:4:53 >
  • hsencan kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Isındıysa oluyor diye biliyorum ama boşuna garantiye götürme garanti ghost screene hata değildir diyor. Benimde g4 ün ekranı kırıldı. Tel bootloop olunca da garanti dışı tamir etmiyoruz dediler. Ghost ondan olmaz ama artık telefonun garanti dışı. Geçmiş olsun.

Orda ki kiriktan dolayi mi karsilamaz yoksa genel olarak mi garanti ghostu karsilamiyor

• Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Garanti genel olarak ghostu karşılamıyor. Ama heehangi bir arızada garanti yine karşılamaz. Aliexpressten kenarları siyah kavisli cam alırsan belli olmaz. Çok küçük bir kırık. Şeffaf kırılmaz cam taktırıp o kırılmış gibi gösterebilirsiniz. Ama tavsiyem aliexpressten kenarları siyah renk olanlardan almanız.

• Arkadaşlar LG 360 CAM + HiFi Modül + B&O H3 Kulaklık

satılıktır ilgilenlere duyurulur.
  • Nougat Root yapan var mı?
  • osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Up

• dün lg g5 cihazımı garantiye götürdüm yazı asmışlar ghost screen bir hata değildir diye oradaki kızda bana demesin mi bu cihazın bir özelliği genel merkezden yazı geldi diye.Ben yinede cihazı bıraktım garantiye bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihceylan93

dün lg g5 cihazımı garantiye götürdüm yazı asmışlar ghost screen bir hata değildir diye oradaki kızda bana demesin mi bu cihazın bir özelliği genel merkezden yazı geldi diye.Ben yinede cihazı bıraktım garantiye bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Telefonun zamanla donanım sorunu yaşaması bir özellik olmuş öyle mi? Başımıza gelmez inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihceylan93 kullanıcısına yanıt
    Söylentiler yüzde doksan doğru bence. Yazılımla bu olayı çözecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Nougat Root yapan var mı?

Bazı modeller de marshmallow u root ettiler h860 bazisinda ama nugat daha sıkıntı kardeş.

• Arkadaşlar Lg g5 6.0 icin quickremote apk lazim

Bi güncelleme yaptilar güvenlik, arçelik fln gitti ya...

Acaba türk romunun marsmallow kumanda apksini paylascak var mi

• 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.