Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yenı g5 alacaklara tavsiyeniz nedır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bende LG G5 Kullanıyorum ( Türk Telekomdan Alınma ) Ghost Sorunu Bendede Var. Yaklaşık Alalı Telefonu 4.5 Ay Filan Oldu. Garantiye Vermek İçin Herhangi Bir Süre Varmı Yoksa Garantisi Devam Ettiği Sürece Verebilirmiyim? Bazı Arkadaşlar 6 Ay Dolmadan Filan Demiş Kafam Karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semik06

Arkadaşlar Bende LG G5 Kullanıyorum ( Türk Telekomdan Alınma ) Ghost Sorunu Bendede Var. Yaklaşık Alalı Telefonu 4.5 Ay Filan Oldu. Garantiye Vermek İçin Herhangi Bir Süre Varmı Yoksa Garantisi Devam Ettiği Sürece Verebilirmiyim? Bazı Arkadaşlar 6 Ay Dolmadan Filan Demiş Kafam Karıştı

6 ay dolmadan sıfır cihaz ile değişim hakkın var. O süreden sonra tamir etmeye çalışırlar. Tamir edemezlerse yine sıfır cihaz verirler.
  • Bu fiyata bu özelliklerde hele bahsettiğiniz hiçbir sorunu yaşamayan tek model söyleyin de
    Onu alalım...

• Gelelim android 7 nougat ın belirgin özelliklerine....
    Yakında cihazımıza gelecek android 7

https://www.lgdestek.net/android-7-0-surumunu-tercih-etmeniz-icin-5-29230.html

• Şeytan kulağına kurşun 3 gündür kullanıyorum en ufak sorun yok ne ghost screen nede ışık sızması en ufak bir sorun yaşamadım cihaz elimden hiç düşmüyo.

• Arkadaşlar merhaba,

Ben de LG Türkiye garantili bir G5 almaya karar verdim. Fiyat ve güvenilirlik anlamında nereden almamı tavsiye edersiniz?

Gördüğüm kadarıyla alınabilecek yerler: Mediamarkt, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Webdenal, Binbircesit...
  • Arkadaslar hafıza kartına yedek aldım daha sonra reset attım .Herseyi halledip yedeği geri yükledim sorun su ki wi-fi ile baglanamıyorum. Daha dogrusu wi fi acıyorum kendi kendine kapanıyor ve wi fi bağlantıya izin verilemedi diyor. Bu sorunla karsilasan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

Beyler yenı g5 alacaklara tavsiyeniz nedır

TR garanti

• Arkadaşlar g5 alacağım. Hepsiburada en ucuz gördüğüm yer. Lg türkiye garantili alacağım için. Kırmızıelma diye bir satıcıdan alacağım bu satıcıdan sorun yaşayan var mı. Ya da başka bir yer önerebilirsiniz 1950 tl civarında olan

Edit: Birde arkadaşlar tam ekran kaplayan cam koruyucu ve güzel sağlam ve şık bir kılıf önerisi alabilir miyim kullanıcılardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast556. -- 7 Kasım 2016; 22:31:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Gelelim android 7 nougat ın belirgin özelliklerine....
    Yakında cihazımıza gelecek android 7

https://www.lgdestek.net/android-7-0-surumunu-tercih-etmeniz-icin-5-29230.html

Servis telefonu teslim etsede bir kurtulsam htc sensationdan,ızdırap çektiriyor;)
    link 404 hatası veriyor dostum.

• Sabah ki haber gitmiş yerine şunu koymuşlar bende anlamadım
    Teşekkürler uyarı için
    https://www.lgdestek.net/android-7-1-surumu-hangi-ozellikler-ile-geliyor-28442.html

• Telefonu alan ve kullanan arkadaşlar acaba kaç serisi telefonu önerirsiniz? 0605, 606 serilerinde sıkıntı var mı? Yoksa bunlardan daha yeni seriler mi daha iyidir?
  • paker kullanıcısına yanıt
    Allah nazardan saklasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakheleyavv

Allah nazardan saklasın

Sağolun hocam teşekkürler Allah hepimizinkini nazardan saklasın 😊

• Zifiri karanlık bir ortamda ekran ışığı tamamen kapanıyor ve tuş kilidini açamıyorum arkadaşlar. Sensörü iptal etmenin bir yolu var mı ? Telefon tuş kilidindeyken üst kısmı elinizle tamamen kapatın ve ekranın karardığını göreceksiniz yani ekran koruyucu kapanıyor. işte o anda ne ekrana çift tıklama ne de diğer tuşlarla tuş kilidini açamıyoruz. Var mıdır bi çözüm ?
  • Güney Korede Nougat dağıtımı başladı. LG resmi olarak bugün duyurdu.
    Beta kulananan birinden aldığım bilgiye göre V20'de bulunan yeni tema özelliği yani renkleri de değiştirme, G5'de de varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yken -- 8 Kasım 2016; 10:59:52 >
  • LG V10 değişimiyle gelen lg g5 maceram da çok kısa sürdü daha 15 gün oldu ki Ghost olayı bariz isinica ortaya çıktı .BU sefer çok takmadan kullanacağım diye dusunurken dünden itibaren Wi-fi ve Bluetooth a baglanmiyor. Düğmeyi açıyorum sonra otomatik kendi kapanıyor hata veriyor.a
    Arti modüler kısım da biraz oynayinca sallanıyor ve kenarlarda ışıkta belli olan boşluklar var .Bugün Servise gonderecegim kargiyla ..
    Lg v10 u iki defa göndermiştim bununla beraber 3 oldu Acaba para iadesi hakkım var mı .Lg v10 fatura tarihi 8 ay oldu .Geçerli Olan tarih o galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 8 Kasım 2016; 11:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nskn

Arkadaşlar merhaba,

Ben de LG Türkiye garantili bir G5 almaya karar verdim. Fiyat ve güvenilirlik anlamında nereden almamı tavsiye edersiniz?

Gördüğüm kadarıyla alınabilecek yerler: Mediamarkt, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Webdenal, Binbircesit...

HB iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.