Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende LG G5 vardı. Ghos Screen yüzünden 2 defa değişim oldu. Son değişimi yaparken ekranın camı sol üstten hafif darbe ile çatlamıştı. Birşey demediler değiştirdiler. Gerçi cihazı sattım soğudum iyice.

Şuam S6 Edge var. Şarjı çok iyi değil ama güzel cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V10İ yüklendi ama reader mode nerde?
  • v10 ile ne ibi güncellemeler geldi arkadaşlar.gördügüm kadarı ile
    renk dönüşümü gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

Bende LG G5 vardı. Ghos Screen yüzünden 2 defa değişim oldu. Son değişimi yaparken ekranın camı sol üstten hafif darbe ile çatlamıştı. Birşey demediler değiştirdiler. Gerçi cihazı sattım soğudum iyice.

Hayırlı olsun.Şahsen G5 i S6 ya sadece ghost screen için değişmezdim.O yamuk ekran bence hiç kullanışlı değil,tek elle klavyeyi kullanmak eziyet ,ayrıca yamuk ekranda video seyrederken sanki ekrana büyüteçten bakıyor muşum gibi oluyor,buda hem izleme zevkini ve gözümü yoruyor.:)

• 3 defa aynı şey oldu. Cihazı alalı 6 ay oldu yarısı serviste geçti. Lg nin patronu bile soğurdu. Allah var taş gibi cihazdı G5 kötülemem asla. Sadece soğudum cihazdan. Bir daha asla lg vs gibi saçma şeylerde söylemem.

Tercihim bu yönde oldu. 190 boyum var ellerim de baya büyük, ama sıkıntısız kullanıyorum. İlk gün değişik geldi sadece.

• güncelleme gelmiş indiriyorum şu anda bakalım neler değişmiş
  • quote:

Bende LG G5 vardı. Ghos Screen yüzünden 2 defa değişim oldu. Son değişimi yaparken ekranın camı sol üstten hafif darbe ile çatlamıştı. Birşey demediler değiştirdiler. Gerçi cihazı sattım soğudum iyice.

S6 yerine başka telefonlarda alabilirdiniz hayırlı olsun.

• quote:

3 defa aynı şey oldu. Cihazı alalı 6 ay oldu yarısı serviste geçti. Lg nin patronu bile soğurdu. Allah var taş gibi cihazdı G5 kötülemem asla. Sadece soğudum cihazdan. Bir daha asla lg vs gibi saçma şeylerde söylemem.

Tercihim bu yönde oldu. 190 boyum var ellerim de baya büyük, ama sıkıntısız kullanıyorum. İlk gün değişik geldi sadece.

Bende cihazdan soğumuş olsam,ZTE Axon 7 uygun fiyata bulup almaya çalışırdım:)

• v10i güncellemesi ile ne gibi değişiklikler olduğunu farkeden oldu mu? Şu anda güncelleme yapıyorum ama; güncelleme bilgisinde tatmin edici bir açıklama göremedim :(
  • LG G5 GARANTİDEN DEĞİŞİM TALEBİ KONUSU VE LG NİN PROBLEMLERİ
    https://forum.donanimhaber.com/m_121351495//tm.htm#121351495

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 25 Ekim 2016; 14:41:30 >
  • güncelleme sonrası birşey farketmeyenlerdenim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

808 serisi değişim cihazında ghost görüldü arkadaşlar bilginize.

Ne yapalım peki aylardır bekliyodum yeni sürümlerde düzelir garantiye yollarım diye şimdi yeni serilerde de çıktıysa anlamı kalmadı.. V20 yada g6 çıkana kadar beklesekmi? Gerçi v20 de vermezler g5 yerine ya.. 2 yıl boyunca ne zaman gitsek değişim olurmu? ilk 6 aydamı sadece?

• Güncellemeyle ne değişiyor arkadaşlar kuralımmı?

• Güncelleme ile ilgili bilgi! Hiç bir şekilde aydınlatıcı bir bilgi değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MXKM -- 25 Ekim 2016; 17:9:11 >
  • ilk izlenimim. arkadaşlar hızlı sarj yokmuş gibi davranıyor, şu anda telefon %10 dayken taktım 45 dakika geçti %80 güncelleme öncesi daha hızlı oluyordu sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceRulez -- 25 Ekim 2016; 17:55:27 >
  • unique5555 kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsanız iş panelde değil. Zaten tüm paneller güneş ışığında 800 nits parlaklığa kadar çıkabiliyor. Yani demem o ki olay yazılımda bitiyor. Parlaklık ayarını bir üste çıkarıp kontrastını artırdıklarında hepsi aynı ayarda olur. Fakat LG şu an orta yolu arıyor. Birinde batarya iyi, birinde batarya daha az gidiyor!

Mesela seste de benzer bir durum var. Root olanlar çözümü bulmuş. Default ses düzeyi 87 olarak geliyormuş. Maksimum ise 92 imiş. Basit bir config dosyasından iş çözülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 25 Ekim 2016; 17:57:24 >
  • Bu arada v10i ile bana Read Mode veya benzeri birşey gelmedi ilginç!

• Leonly kullanıcısına yanıt
    evet hiç birşey farketmedi... hatta güncellemenin içeriğini bile bilmiyorum açıkcası
  • Chrome tarayıcı çok hızlandı.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Valla ghost bir kere çıktı şimdilik. Üstteki bildirim çubuğu oluşturdu izi. Onun dışında şimdilik sorun yok. Bu şekilde kullanıp ilerleyen zamanda ghost olayının problem çıkarması ya da ek herhangi bir sorun çıkana kadar servise gitmeyecegim.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.