Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: assasin34

Elinizin altında bulunsun.iyi forumlar.
    http://www.technokaptan.com/lg-g5-bootloader-kilidi-acma-rehberi/

Eyvallah. Alırsam lazım olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

Volte zaten görüntülü konuşma değil sadece ses kalitesi yüksekmiş, ilk başta ben de görüntülü zannetmiştim. Görüntülü konuşma için facebook ya da hangouts tavsiye ederim. Malesef 3G görüşme sadece samsungta var.

Birde vilte var. Yeni çıkan telefonların çoğunda var. 4G üstünden görüntülü görüşme. G5 ve G4 destekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migroslarda fiyat 1799 tl almaya dusunenler acele etsin

• Arkadaşlar Merhaba bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Bir kaç adet sorum olacak sizlere eminim soruldu sayfaları gezdim ama göremedim kusura bakmayın sizleri yoracağım için. Şimdi;

1- Ekran koruyucu bulamadım internetten sipariş vereceğim ama ekranı tam kaplayan sorunsuz bir ekran koruyucu linki paylaşabilir misiniz?
    2- Modüller. Hangi modül kullanıyorsunuz işe yarayan hangisi alınmalı diyeceğiniz var mıdır?
    3- Önerileriniz varmı kullanımda şunu aç bunu kapa vs gibi. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
    4- Edit : Herhangi bir sanal gerçeklik gözlüğü kullanabilir miyiz? İlla lg marka mı olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 10 Temmuz 2016; 18:18:28 >
  • niLaysenveren kullanıcısına yanıt
    LG Türkiye garantili mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: niLaysenveren

migroslarda fiyat 1799 tl almaya dusunenler acele etsin

TR garantili mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İthalatçı garantili olsa nolur. Teknosada 2600 TL. Şu telefonu alalı daha 1 hafta olmadı, şimdi satmaya kalksam 1000lira zarardayım en az. Hepsiburada.da tr garantili 2160 TL zaten.

• Metin* kullanıcısına yanıt
    2 hatta 4.5 g destekli için rahat olsun.
  • şarj olarak ip6 la fark yok diye bilirim süre ölçmedim ip6 da gün ortasında şarj ediyordum lg g5 de gün ortası şarj ediyorum
    kamerasını sevdim ama çekilen resmi yakınlaştırdığımda görüntüyü bozuyor ön kamerası güzel
    arka kamerasıda geniş açı çekimlerinde çok güzel oluyor her telefonda olması gereken bi özellik kamera açısına görüntü sığmadı derdin yok
    cihaz ağır ve tek el kullanımı zor ekrana kırılmaz cam tam uyumlu bulamadım ekranı oval olduğu için
    parmak okuyucusu ip6 ya göre muhteşem diye bilirim
    ana ekranı uygulama ikonu olmadan ios gibi kullana biliyorsun bütün uygulamalar ana ekranda isteğe göre değiştire bilirsin
    lg g5 h850 tr olan modellere root çıkmadı daha avrupa versiyonlarına çıkmış(root suz kulanmak istemiyorsan avrupa cihazı alman lazım)
    uygulamalar geneli bedava ama reklamlardan gına geliyor insana
    istemediğin mesajları oto olarak engelleyemiyorsun spam bölümüne elle yazman gerekiyor çok saçma o kısmı

kısaca ben iphonede jb çıkar çıkmaz iphone ye dönecem umarım ip7 çıknana kadar ios 10 a jb gelir

ios ta jb takıntın yoksa ip6 da kalmanı tavsiye ederim sende benim gibi jb olmadan olmaz telefonu kırasın geliyorsa :D lg g5 geç
    en basiti arama ses kaydı yapmak istiyorsun ios ta paralıda olsa öle bi uygulama yok jb olması şart androide bi dünya ama reklam da var uygulamada :D

• orkooo O kullanıcısına yanıt
    Günaydınlar
    Jb nin sizin için önemli özellikleri neler
    -ses kaydı
    ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisinin bitimine 1 Yıl kalmış sıfır G4 mü yoksa üzerine 600 lira verip 2 Yıl Garantili G5 mi dersiniz hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Garantisinin bitimine 1 Yıl kalmış sıfır G4 mü yoksa üzerine 600 lira verip 2 Yıl Garantili G5 mi dersiniz hangisi

G4 ün oluşabilecek sorunları olmasaydı çoktan almıştım ben de ama cesaret edemedim
    imkan varsa bence G5 alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Garantisinin bitimine 1 Yıl kalmış sıfır G4 mü yoksa üzerine 600 lira verip 2 Yıl Garantili G5 mi dersiniz hangisi

G4 ün oluşabilecek sorunları olmasaydı çoktan almıştım ben de ama cesaret edemedim

Hocam G4 bedavaya gelecek,G5 ise 600 liralık bir fark değer mi sizce
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Hocam G4 bedavaya gelecek,G5 ise 600 liralık bir fark değer mi sizce

ghost screen
    batarya
    bootloop
    bunlarla ve servislerle uğraşmamak inan 1.000 liraya bile değer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün note 5 ile ekranları karşılaştırdim. Çok bariz net bir şekilde fark var. Pişman etti beni. Parlaklık iki telefonda da full kesinlikle ips ekran çöp bugün itibariyle kesin kararı verdim. Amoled her açıdan daha canlı. Görüntüler net ve daha keskin. Parlaklık konusu zaten rezalet.

• Merhaba telefonu aldınız mı? Verdiğiniz linkte telefonun garantisi resmi distribütör olarak yazıyor ama müşteri hizmetlerine stok koduyla beraber mesaj attığımda telefonun Lg Türkiye garantili olduğunu yazdılar. Aradığımda ise garantisinin Lg Türkiye değil, resmi ithalat garantisi altında olduğunu ve telefonun lg firmasının garantisi altında olduğunu söylediler. Lg Türkiye ile alakası yokmuş. Yani iki farklı bilgi verildi. Eğer telefon elinize geçtiyse garantisinin hangi firmaya ait olduğunu belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Bugün note 5 ile ekranları karşılaştırdim. Çok bariz net bir şekilde fark var. Pişman etti beni. Parlaklık iki telefonda da full kesinlikle ips ekran çöp bugün itibariyle kesin kararı verdim. Amoled her açıdan daha canlı. Görüntüler net ve daha keskin. Parlaklık konusu zaten rezalet.

Deme yaw, ben de note 2'den geçtim. Sırf geniş açılı kamerası var diye markette note5'e bakmadan direkt lg5 aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Bugün note 5 ile ekranları karşılaştırdim. Çok bariz net bir şekilde fark var. Pişman etti beni. Parlaklık iki telefonda da full kesinlikle ips ekran çöp bugün itibariyle kesin kararı verdim. Amoled her açıdan daha canlı. Görüntüler net ve daha keskin. Parlaklık konusu zaten rezalet.

Deme yaw, ben de note 2'den geçtim. Sırf geniş açılı kamerası var diye markette note5'e bakmadan direkt lg5 aldım

Aldım güneşin altına çıktım ikisiyle de açtım parliklari sonuna kadar. Büyük sıkıntı ya gerçekten çoluk çocuk anlar aradaki farkı. Güncelleme şart güneş altında büyük sıkıntı bu telefonu kullanmak.

• Merhabalar, Dün akşam itibarı ile Migros kampanyasından faydalandım ve cihazı aldım. Delta Servis garantisi altında satılıyor. Dün gece tüm güncellemeleri yaptım ve uygulamaları kaydettim. Bu sabah da diğer telefonumdan bilgileri aktaracaktım ki ekran gitti. Şu anda bu halde duruyor. Sebebini bilen var mıdır? Servise göndereceğim ama kullanıcı hatası falan gibi saçma bir yorum almam değil mi ? İlginize teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.