Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

1 haftadır LG G5 kullanıyorum. Bana göre en büyük eksisi parmak izi tarayıcısı... Bugüne dek kullandığım en kötü ve en berbat parmak izi tarayıcısı LG G5'te. Amiral gemisi bir telefona kesinlikle yakışmıyor

Diğer önemli eksisi ise ısınma sorunu. Malesef telefon çok ısınıyor. Qualcomm'un SD810 işlemcisinde aşırı ısınma sorunları yüzünden bayağı başı ağrımıştı. Bence SD820'nin 810'dan çokta farkı yok. Telefon tarayıcıdayken ısınıyor, radyo dinlerken ısınıyor, şarjdayken ısınıyor, sosyal ağlarda takılırken ısınıyor. Isınıyorda ısınıyor :)

Ekran parlaklığı düşük

Tek artı yanı telefondaki yazılım. Tabi onda da ufak tefek hatalar var ama yine de çok beğendim yazılımını...

Note 7 veya iphone 7'yi göreceğim anlaşılan.

Selam kardeşim

bende G5 kullanıyorum sanırım sen parmak izini bir kere tanıtmışsın ancak bu yeterli olmuyor en fazla 5 kere tanıtabiliyorsunuz ben sağ parmağımı 3 kere sol parmağı 2 kere kaydettim hiç bir aksama yaşamıyorum tavsiye ederim. Isınma konusunda da bence o kadar aşırı ısı yok ben telefonu hiç bırakmadan 7 saat kullandım %20 şarjı kaldı ve telefonun ısısı rahatsızlık verecek bir ısıda değildi.

• genc1923 G kullanıcısına yanıt
    Kap olarak ne önerirsiniz kapaklı kap mı yoksa sadece arka yüzü koruyan kaplardan mı almalıyım.
  • Mehmet BABUR M kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/spigen-lg-g5-kilif-thin-fit-black-a18cs20126-p-TELKILSGPCS20126 ben böyle birşey sipariş ettim haftaya ulaşır sanırım düşünürseniz geldikten sonra bilgi veririm size de
  • LG G5 de VOLTE uzerinden goruntulu konusma yapmak istedim. ama karsıdaki kisidede VOLTE li cihaz gerekiyormus. ben ne anladım bu isten.. adam goruntulu gorusmek icin 2500 TL ve üzerinde fiyatta cihazmı alacak. goruntulu gorusme dedigin 4,5G li tum android cihazlarda gecerli olmalı.. yoksa gereksiz bir ozellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapugur1

http://www.hepsiburada.com/spigen-lg-g5-kilif-thin-fit-black-a18cs20126-p-TELKILSGPCS20126 ben böyle birşey sipariş ettim haftaya ulaşır sanırım düşünürseniz geldikten sonra bilgi veririm size de

ben telefonda kapagı sevmiyorum hem kalınlasıtıyor hemde garip duruyo.bu yuzden 60 TL verdim fiber şeffaf kaplattım. hem cam filmi gibi oldugundan ince hemde orjinal goruntusunu bozmuyor

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Dostum

Volte G5 ait bir özellik değil marshmallow özelliği ancak ben karşıdakinin Voltesi açık olduğu halde kullanamıyorum araştırmadım da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

LG G5 de VOLTE uzerinden goruntulu konusma yapmak istedim. ama karsıdaki kisidede VOLTE li cihaz gerekiyormus. ben ne anladım bu isten.. adam goruntulu gorusmek icin 2500 TL ve üzerinde fiyatta cihazmı alacak. goruntulu gorusme dedigin 4,5G li tum android cihazlarda gecerli olmalı.. yoksa gereksiz bir ozellik

Araştırdım şimdi bu yazı yararlı olur sanırım operatörler arası konuşmak saçma olmuş ama

http://www.lgdestek.net/lg-g4-ve-lg-v10-volte-goruntulu-konusma-nasil-aktif-edilir/

• Arkadaşlar Pokemon GO oynuyorum gps atlaya atlaya ilerliyor sizdede böylemi yoksa gps sidemi bozuk bunun.
  • Sezer.E kullanıcısına yanıt
    Dostum bende oynuyorum ancak oyunun serverlerin de hata var çöküyor vs. ama diğer nagivasyon uygulamalarıyla test et istersen aklında soru kalmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapugur1 -- 9 Temmuz 2016; 15:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Play storeden Wifi ya da 3g ile bir şey indirirken neden internet yavaşlıyor. Arkada uygulama guncellenirken ne WhatsApp mesajlarım gidiyor ne de internetten her hangi bir sayfa açılıyor. Bir saçma durum gerçekten karşılaşan oldu mu daha önce. Örneğin arka planda uygulamalar guncellenirken YouTube video açılmıyor ya da WhatsApp mesajlarım gitmiyor ya da internette herhangi bir sayfa açılmıyor. İndirme ve güncelleme bittiği zaman sorun düzeliyor.

Dostum

Ben Önceden G4 kullanıyordum gmail girişi yapınca ondaki bilgileri indirmeye başladı ilk bende yazılım güncellemelerini indirmeye başladım ve google store de uygulamaları indirdim yavaşlık filan olmadı bende hiç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

1 haftadır LG G5 kullanıyorum. Bana göre en büyük eksisi parmak izi tarayıcısı... Bugüne dek kullandığım en kötü ve en berbat parmak izi tarayıcısı LG G5'te. Amiral gemisi bir telefona kesinlikle yakışmıyor

Diğer önemli eksisi ise ısınma sorunu. Malesef telefon çok ısınıyor. Qualcomm'un SD810 işlemcisinde aşırı ısınma sorunları yüzünden bayağı başı ağrımıştı. Bence SD820'nin 810'dan çokta farkı yok. Telefon tarayıcıdayken ısınıyor, radyo dinlerken ısınıyor, şarjdayken ısınıyor, sosyal ağlarda takılırken ısınıyor. Isınıyorda ısınıyor :)

Ekran parlaklığı düşük

Tek artı yanı telefondaki yazılım. Tabi onda da ufak tefek hatalar var ama yine de çok beğendim yazılımını...

Note 7 veya iphone 7'yi göreceğim anlaşılan.

Selam kardeşim

bende G5 kullanıyorum sanırım sen parmak izini bir kere tanıtmışsın ancak bu yeterli olmuyor en fazla 5 kere tanıtabiliyorsunuz ben sağ parmağımı 3 kere sol parmağı 2 kere kaydettim hiç bir aksama yaşamıyorum tavsiye ederim. Isınma konusunda da bence o kadar aşırı ısı yok ben telefonu hiç bırakmadan 7 saat kullandım %20 şarjı kaldı ve telefonun ısısı rahatsızlık verecek bir ısıda değildi.

Merhaba hocam.

Sağ ve sol işaret parmağımı bende aynı sizin gibi tanıttım. Yani 1 kere değil. Ona rağmen çok kötü durumda parmak izi tarayıcısı. Hatta şuan ekran kilidini parmak izi ile açma işlemini iptal ettim ve knaock code kullanıyorum.

Şahsen hiç memnun kalmadım. Amiral gemi telefona yakışmayacak kadar rezil durumda parmak izi tarayıcısı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet BABUR

Kap olarak ne önerirsiniz kapaklı kap mı yoksa sadece arka yüzü koruyan kaplardan mı almalıyım.

ben bunu aldım:http://www.spigen.com.tr/LG-G5-Kilif-Ultra-Hybrid,PR-1820.html
    şık, basit bir kılıf ama 79 lira şu an fiyatı, bence fazla, ben 59'a almıştım, indirim vardı.
  • http://www.webtekno.com/sektorel/lg-g5-in-dusuk-satis-rakamlari-bircok-kisiyi-isinden-etti-h18472.html

Tutmayacağı ve zarar edeceği ilk günden belliydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

LG G5 de VOLTE uzerinden goruntulu konusma yapmak istedim. ama karsıdaki kisidede VOLTE li cihaz gerekiyormus. ben ne anladım bu isten.. adam goruntulu gorusmek icin 2500 TL ve üzerinde fiyatta cihazmı alacak. goruntulu gorusme dedigin 4,5G li tum android cihazlarda gecerli olmalı.. yoksa gereksiz bir ozellik

Araştırdım şimdi bu yazı yararlı olur sanırım operatörler arası konuşmak saçma olmuş ama

http://www.lgdestek.net/lg-g4-ve-lg-v10-volte-goruntulu-konusma-nasil-aktif-edilir/

benim ayarlarım tam.. VOLTE ozelligi olan lg g4 , lg g5, samsung s6 edge ve üzeri modeller ile eger onunda voltesi acıksa konusabiliyormusuz. bu sacma.. hic olmasın daha iyi

• Yaklaşık iki hafta kullanımdan sonra hala aşağıdaki şekilde düşünüyorum. Always on u kapatınca sarj daha iyi gidiyor. Hiç yarı yolda bırakmadı g4 tam bir facia imiş meğersem. Kesinlikle tavsiye ederim. 860 için radyo olayını çözemedim hala bilen varsa paylaşşın telefonda apk gelmiyor.

hdtv @ 9 gün önce

Merhaba,

Note 5 alacakken son anda g5 aldım cihazı birkaç gündür kullanıyorum öncelikle beğendiğim özelliklerini belirteyim,

- Şarjı iyi gidiyor daha önce g4 ve A5 kullanmış biri olarak beni rahata erdirdi diyebilirim.
    - Malzeme kalitesi bazıları beğenmese de bence gayet iyi ve Premium hissi veriyor
    - Çift kamera iyi bir özellik geniş açık çok başarılı
    - 820 işlemci ile cihaz gerçekten çok hızlı ve akıcı, keşle 810 serisi de böyle olsaydı diyor insan 4 çekirdek olması isabet olmuş
    - Nadiren ısınma yapıyor o da şarjda iken ya da benchmark ile zorlarsanız
    - Güzel tasarım, güzel hızlı ara yüz 4gb ram olması çok isabet olmuş
    - Parmak izi iyi çalışıyor gördüğüm kadarıyla

Eksilerine gelecek olursak
    - Force touch benzeri yeni bir teknolojinin olmaması kötü olmuş
    - Radyo aktif edemedim eksikliğini hissettim radyo kullanan biriyim
    - Amoled ekran olsa Always ON gibi özellikler harika olurdu (kullanılan IPS ekran çok kaliteli görünüyor bu arada)
    - Çift hatta sd kart kullanılamıyor

Ben paralel ithalat aldım. Almayı düşünenler varsa görüp te beğenenler vs. gönül rahatlığı ile alabilirler G2’den sonra nihayet adam gibi bir G telefon gelmiş.

Bu arada bazı bilmediğim özellikler varsa bilenler paylaşırsa güzel olur örn: radyo vb.

• rapugur1 R kullanıcısına yanıt
    OHA oha arkadaşlar küfür edemiyorum ama şu an çok sövdüğümü bilesiniz telefon ne zamandır bende ve GPS bozukmuş sözde glonnas felan olan şey bozuk gps çalışmıyor. bildigin gps yok telefonda. bu zamana kadar pek kullanmamıştım pokemon go da sıkıntı yapıyordu atlaya atlaya gidiyordu. megersem sadece şebekeden aldıgı mobil veri sayesinde buluyomuş yerimi. şimdi yüksek dogruluktan sadece gps yaptım öyle duruyor. test uygulamasında aktif değil bulamıyor. google haritalarda yok. bildigin yok. pazartesi gidiyorum mecidiyeköye hiç bıdı bıdı etmeden değişim istiyorum. hatta değişim değil para iadesi istiyorum. başlarım yapacakları işe bunların !!!!. bana tamir olcak felan ayaklarıda yaptırmasınlar geçen sefer. sıfırladık yazılım attık diye geçiştirdiler ısınma sorununu felan bu sefer yemez arkadaş. yemez. !!
  • Arkadaşlar telefonun sar değeri hakkında ne düşünüyorsunuz vücut için 1.40 SAR değeri verilmiş yüksek sar ileride kansere kadar yol açabiliyor sıkıntılı mı sizce. Bu arada h860 modeli için sd kart takılmıyor diyorlar doğrumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: orkooo

iphone 6 kullanıyordum gecen hafta lg g5 le takas ettim jb çıkmadıgı için
    jb li iphone yi tek geçerim jb siz resmen takoz

lg g5 teki parmak okuyucu muhteşem diye bilecem şekilde hızlı tabiki kıyaslamayı iphone 6 la yapıyorum samsungun tellerinde nasıl bilmem

ısınma olayına gelirsek şarjda takılı olunca oyun veya başka uygulamayla uğraşınca oluyor şarjda olmadıgı zaman ısınma algılamadım ben

benim begenmediğim şeyler lg g5 de agırlığı ve tek el kullanımı çok zor olması klavyesi berbat harfin alt kısmına dokununca alttaki harfi algılıyor resim çektikten sonra yakınlaştırdgınız zaman görüntüyü bozuyor

Tam aradığım kullanıcısınız hocam. Ben g2'den iphone 6'ya geçtim. Şimdi de gözüme G5 ilişti. Ön kamera vs olarak performans nasıl ? Birde genelde 4 saat civarı ekran süresi alınıyor anladığım kadarıyla G5'te. Batarya i6'ya göre nasıl ? Birde genel olarak iyiki takas ettim dediğiniz özellikler neler ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Orijinalden alıntı: orkooo

iphone 6 kullanıyordum gecen hafta lg g5 le takas ettim jb çıkmadıgı için
    jb li iphone yi tek geçerim jb siz resmen takoz

lg g5 teki parmak okuyucu muhteşem diye bilecem şekilde hızlı tabiki kıyaslamayı iphone 6 la yapıyorum samsungun tellerinde nasıl bilmem

ısınma olayına gelirsek şarjda takılı olunca oyun veya başka uygulamayla uğraşınca oluyor şarjda olmadıgı zaman ısınma algılamadım ben

benim begenmediğim şeyler lg g5 de agırlığı ve tek el kullanımı çok zor olması klavyesi berbat harfin alt kısmına dokununca alttaki harfi algılıyor resim çektikten sonra yakınlaştırdgınız zaman görüntüyü bozuyor

Tam aradığım kullanıcısınız hocam. Ben g2'den iphone 6'ya geçtim. Şimdi de gözüme G5 ilişti. Ön kamera vs olarak performans nasıl ? Birde genelde 4 saat civarı ekran süresi alınıyor anladığım kadarıyla G5'te. Batarya i6'ya göre nasıl ? Birde genel olarak iyiki takas ettim dediğiniz özellikler neler ?

Bende 6 dan takasla gectim g5 e kamerasi cok daha iyi 6 ya gore sarji ayni gidiyo gibi ancak hizli sarj ozelligi cok iyi ve 6 da iosun kisitlamalarindan sonra ilac gibi geldi torrent vb tabi iosunda farkli kalitesi var uygulamalarda kalitesini hissettiriyor sahsen ben memnunum tavsiye ederim hocam

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Volte zaten görüntülü konuşma değil sadece ses kalitesi yüksekmiş, ilk başta ben de görüntülü zannetmiştim. Görüntülü konuşma için facebook ya da hangouts tavsiye ederim. Malesef 3G görüşme sadece samsungta var.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.