Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
12.807
Cevap
116
Favori
489.408
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
Giriş
    106 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar küçük bir sorum olacak. Lg G2 kullanıyorum ve G5 e geçmeyi düşünüyorum. Bu iki telefonu parlaklık olarak karşılaştıran oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: mert1940

Merhaba arkadaşlar küçük bir sorum olacak. Lg G2 kullanıyorum ve G5 e geçmeyi düşünüyorum. Bu iki telefonu parlaklık olarak karşılaştıran oldu mu?

|
    |
    1535 Mesaj
    Arkadaşlar bu telefonun bataryası nasıl ve g4 gibi kronik sorunları varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Arkadaşlar bu telefonun bataryası nasıl ve g4 gibi kronik sorunları varmı ?

kronik sorunlar hemen belli olmaz en az 2-3 ay daha bekleyin

2814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Doğru söze ne diyelim üstadım :))

Bu arada bir huwaei p9 aldım bayramdan sonra gelsin bakalım.

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın inşallah... Deneyimlerinizi bekliyorum :)

İnşallah Hocam. P.tesi elimde olur.

|
    |
    xPhoeniXx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung type c'ye gear vr icin gecmedi. S6da ve s7de ortak kullanmak icin. Bir bakima s6yi oldurmemek icin. Ama type c note 7 ile baslayabilir samsung. Note 7 s8 falan devam eder. Bellide olmaz etmeyedebilir.

|
    |
    Bahsedilenler: Yandex

Hocam ben g4 kullanıyorum da g4 ün ön kamerası pastel boyayla boyanmış gibi solgun renkleri var bundan dolayı değiştirmek istiyorum da ip 6a huawei p9 ve G5 arasında kaldım.

|
    |
    Yandex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Doğru söze ne diyelim üstadım :))

Bu arada bir huwaei p9 aldım bayramdan sonra gelsin bakalım.

Hayirli olsun . P9 plus alsaydin daha iyiydi. P9 inceledim gercekten iyincihaz ama pil, 3d touch ve ebat bakimindan plus daha iyi olurdu

Sağol Hocam. Hocam cihazı bulmak zor ben de plus bakındım ama çok fahiş fiyatlar istiyorlar. Tabiki Plus ın artısı daha fazla.
    Açıkçası fiyatı uygun olmasa, huawei watch dışında huawei markası kullanmadığımdan, almazdım. Telefon ile geri dönütlerde fazla değil. Bakalım elimize bir geçsin nasılmış öğreneceğiz ;)

|
    |
    gunbah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar, lg g5 almak istiyorum. 5 Yılı aşkın samsung kullanıcısıyım ve cok memnunum. Açıkcası hem değişiklik olsun hemde LG yi merak ettiğim için kullanmak istiyorum her yıl cihaz değiştiren biri değilim. Lakin bir hata yaptım bu 5 yıl içinde galaxy s2 den ıphone5 e geçtim androidde aldığım verimi alamadığım için direk sattım galaxy s5 aldım. Yaklaşık 3 yıldır galaxy s5 kullanıyorum, son güncellemeden sonra sarj biraz daha az gitmeye ve batarya ısınmaya başladı. Fakat bunlar geçerli şeyler değil G5 hem tasarım olarak hemde donanım olarak çok ilgimi çekti. Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum var. Yanıtlarsanız sevinirim.
    1- Cihaz aşırı ısınıyormu ?
    2- Bir süre sonra donma sorunu yapar mı ? örn 1 yıl sonra.
    3-Her yıl cihaz değiştiren biri değilim alsam 3 veya 4 sene sorunsuz kullanabilirmiyim?
    4- LG Cam plus aksesuarını kullanınca kamerayı iyileştiriyormu ?

1. Cihaz fazla ısınmıyor, en azından tüm telefonlar kadar kabul edilebilir seviyede. Tabi telefonla ne yaptığınız önemli
    2. 1 yıl sonra şişecek amiral gemisi kalmadı.
    3. S5 i 3 yıl kullandıysanız bu cihaz fazlası ile sizi 3-4 yıl götürür.
    4. Elimde olmadığı için bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 5 Temmuz 2016; 20:30:15 >
    |
    |
    cikarinbeniburdan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler son bir soru. Sarjınız 1 gün boyunca gidiyormu ?
    |
    |
    DODANLI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben tatilde olunca elimden düşürmüyorum. Yedek pil de olunca ölçmedim ama normal bir kullanım senaryosunda günü çıkaracaktır.

|
    |
    cikarinbeniburdan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Link verirseniz ben de bakayım
    |
    |
    ugurcanuzun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben tatilde olunca elimden düşürmüyorum. Yedek pil de olunca ölçmedim ama normal bir kullanım senaryosunda günü çıkaracaktır.

Yedek pili nereden aldınız hocam 59liraya n11de var orijinal midir bunlar bide kiti satılıyor farkını biliyormsnuz?

• Er
    13 Mesaj

Ben de g5 ve p9 arasında kalmıştım radyonun olmayışı ve grafik işlemcinin yetersizliği g5 e seçim kılmiştım.

|
    |
    DODANLI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cikarinbeniburdan

Merhaba arkadaşlar, lg g5 almak istiyorum. 5 Yılı aşkın samsung kullanıcısıyım ve cok memnunum. Açıkcası hem değişiklik olsun hemde LG yi merak ettiğim için kullanmak istiyorum her yıl cihaz değiştiren biri değilim. Lakin bir hata yaptım bu 5 yıl içinde galaxy s2 den ıphone5 e geçtim androidde aldığım verimi alamadığım için direk sattım galaxy s5 aldım. Yaklaşık 3 yıldır galaxy s5 kullanıyorum, son güncellemeden sonra sarj biraz daha az gitmeye ve batarya ısınmaya başladı. Fakat bunlar geçerli şeyler değil G5 hem tasarım olarak hemde donanım olarak çok ilgimi çekti. Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum var. Yanıtlarsanız sevinirim.
    1- Cihaz aşırı ısınıyormu ?
    2- Bir süre sonra donma sorunu yapar mı ? örn 1 yıl sonra.
    3-Her yıl cihaz değiştiren biri değilim alsam 3 veya 4 sene sorunsuz kullanabilirmiyim?
    4- LG Cam plus aksesuarını kullanınca kamerayı iyileştiriyormu ?

Bende seninle ayni durumdaydim sürekli note serisi kullandım en son da note 5 vardı onu ablama verip g5 aldım alma sebebim telefonda bir iki çizik mevcuttu batarya da artık 2 saat civarı ekran süresi veriyordu neyse gittim g5 aldım öncelikle şunu belirteyim. Note serisinin telefon camiasında rakibi olduğunu düşünmüyorum. Gelelim senin durumuna ben g5 alırken çıkarılabilir batarya ve modüler yapı bir de güncel donanım dolayısıyla tavsiye ettim. Ekran konusunda Samsung dahadaha başarılı keza çoklu uygulama desteği de öyle YouTube WhatsApp face twitter bunların hepsi Samsung da aynı ekran da açılabiliyor lg de ise sadece kendi uygulamaları telefonda ısınma problemi yok şarj ederken biraz hızlı şarj kaynaklı ısınma oluyor g5 alırsan düşürmedigin sürece uzun yıllar değiştirilebilir bataryayla beraber rahat kullanırsın mobilitesi çok yüksek bir telefon tek elle kullanım olsun yazılım da çok iyi durumda gayet akıcı stabil donma vs olmaz bataryası da rahat 4 sat civarı ekran süresi veriyor ben cihazı yormama rağmen benim eksikliğini hissettiğim mevzular klavyesi çok kötü tahminleri sıkıntılı SwiftKey yükledim onunla idare ediyorum kendi stok tarayıcısı yok opera kullanıyorum Samsung un kendi uygulamaları gayet iyiydi hele klavyesi ve tarayıcısı çok daha iyiydi söyleyeceklerim bu kadar noktalamaya dikkat etmedim kusura bakma. Teknik bir sıkıntı var çünkü

• Yüzbaşı
    846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mert1940

Bariz G2 daha canlı, güneş altında kendi g2 m ile arkadaşımın g5 ini karşılaşırdım, arkadaşım bile şaşırdı.. Ama kamera g5 te bir başka..

|
    |

Hocam telefonla birlikte alınmış bendeki set. 59 lira orjinal olma ihtimali düşük sanki. Helede n11 gibi bir siteden bahsediyorsak.150 liraya falan görmüştüm internet sitelerinde. Hem yedek pil hem de şarj etme standı vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 5 Temmuz 2016; 23:18:32 >
    |
    |
    BèRuTTì kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.