Şimdi Ara

LG G5 32 GB ***777 TL*** Titan/Silver/Gold *Yeniden Stokta* (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
18
Favori
13.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık LG Model #G4
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu yurt disi model mis.anakartta kolay bulunmaz dedi birisi.şimdi tlf.tablet gibi kullaniyorum.butun fonksiyonlari calisiyor.anakart bulunsa tamiri kaca olur.ona gore yeni bir tlf.almayi planliyorum.lg lerden uzak mi duralim yani sorunsiz bir modeli yokmu bunlarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

bu yurt disi model mis.anakartta kolay bulunmaz dedi birisi.şimdi tlf.tablet gibi kullaniyorum.butun fonksiyonlari calisiyor.anakart bulunsa tamiri kaca olur.ona gore yeni bir tlf.almayi planliyorum.lg lerden uzak mi duralim yani sorunsiz bir modeli yokmu bunlarin

Hocam ben size birşey yazdım okurdunuz mu ?

Sim kart görmeme sebebini unlock. Unlock yapın sorununuz düzelsin. Yok yapamazsanız söyleyin yanıma gelin halleşeyim...

• gLam G kullanıcısına yanıt
    Ozan ilgine cok tesekkur ederim.menuleri gezdim ama oyle bir menu bulamadim. pek te anlamam acikcasi bu islerden.yardimci olursan sevinirim.ben bursa baglarbasindayim.sen yeri soyle ben gelirim.inanilmaz memnundum cihazdan ne kasma ne donma hic karsilasmadim.cok stabil calisiyordu.cvp.bekliyorum senden

• en son güncellemeyi yapan ve sorun yaşayan var mı?
  • jigsaww kullanıcısına yanıt
    Yapmayın

• Ozan hocam selamlar, güncellemeden sonra simkart görmeyen G5'lere çözüm bulabildik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brstnbl

Ozan hocam selamlar, güncellemeden sonra simkart görmeyen G5'lere çözüm bulabildik mi?

Zvd yapıyorsanız su anda cozum yok

• Bu cihazdan aldim ben de. Fakat4g yi bir türlü aktif edemedim. Çözüm nedir bilenler yanitlarsa çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gLam

quote:

Ozan hocam selamlar, güncellemeden sonra simkart görmeyen G5'lere çözüm bulabildik mi?

Peki emin olmak için soruyorum. Zvd olduğunu nereden anlarız. Çünkü bariz şekilde bir müdahalemiz olmadı. Ona göre hareket edelim.LG G5 32 GB ***777 TL*** Titan/Silver/Gold *Yeniden Stokta*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brstnbl -- 30 Ocak 2018; 22:7:3 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gLam

quote:

Peki emin olmak için soruyorum. Zvd olduğunu nereden anlarız. Çünkü bariz şekilde bir müdahalemiz olmadı. Ona göre hareket edelim.LG G5 32 GB ***777 TL*** Titan/Silver/Gold *Yeniden Stokta*

Zvd degil zve olmuş cihazınız 1 tane daha ileri geçmiş.

Uodate yapıyorsunuz o şekilde oluyor.

Bariz birşeye gerek YÖK zaten indirip soruyor kurayım mi diye. Sizde kur derseniz direk kurar.

• Hay Allah ya... Bilmiyoruz ki iste update olunca bu hale gelecegini. Neyse çözümü icin takipteyim, bekliyorum.

• Yeni gelen seride güncelleme ile ilgili sim kart görmeme sorunu çıkma ihtimali yoksa bir adet almak isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flasource

Yeni gelen seride güncelleme ile ilgili sim kart görmeme sorunu çıkma ihtimali yoksa bir adet almak isterim.

Güncelleme yapmayacaksınız bildirimlerini kapatıp gönderiyorum.
    Halen 1 çözümü yok maalesef. Olunca zaten bildiririm.
  • Herkese iyi geceler istanbulda pozitif elektron firması var bu firmanın teknik servisi unlock yapıyor ama telefonu hard reset yapmayın yoksa tekrar lock oluyor o şekilde kullandım ve sonra sattım sıkılınca isteyene firma telefonununözelden veririm. Bu arada yazılım alman yazılımı oluyor ordaki uygulamaları devre dışı bıraktım global yazılım dil türkçe

• quote:

Orijinalden alıntı: saay

Herkese iyi geceler istanbulda pozitif elektron firması var bu firmanın teknik servisi unlock yapıyor ama telefonu hard reset yapmayın yoksa tekrar lock oluyor o şekilde kullandım ve sonra sattım sıkılınca isteyene firma telefonununözelden veririm. Bu arada yazılım alman yazılımı oluyor ordaki uygulamaları devre dışı bıraktım global yazılım dil türkçe

Dünyada su anda yapan YÖK. O yüzden kimseyi boşa uğraştırmayın.

• Cihazlara custom fw yüklendiğinde sıkıntı oluyor mu acaba rom cfw yükleyen arkadaşlar var mı LOS gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: can_1981_

Cihazlara custom fw yüklendiğinde sıkıntı oluyor mu acaba rom cfw yükleyen arkadaşlar var mı LOS gibi

Bu modelde çcustom rom yoktur.

• Arkadaşım için aldığım G5 arkadaşımın güncellemesi sonucu sim problemi yaşadı aşağıda attığım linkdeki hizmeti satın alarak eleman bilgisayara tw ile bağlanıp sadece 2dk de sorunu yaptı çıktı. Şuan 4G ve İnternet paylaşımı sorunsuz çalışıyor. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
    https://www.ebay.com/itm/Sprint-LG-G5-LS992-ZVC-UPDATE-GSM-Unlock-Remote-Service-BONUS/302511578533?hash=item466f185da5:g:P~kAAOSwSrNZ-2uc
  • Dünyada yapan yok biliyorduk hâlbuki

• quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Dünyada yapan yok biliyorduk hâlbuki

Hocam siz anlamadınız ama ben söyle ozetliyeyim.

Zvc updated ben dahil herkes yapıyor.

Ama zvd ve zve icin ben dünya da yapan kimse YÖK dedim.

Hale’n daha yapan maalesef YÖK.

Zaten o ilanın altinds da okumaya zahmet ederseniz adam yazmış.

Zvd ve zve icin yapılacak birşey YÖK diye.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.