Şimdi Ara

LG G4 TELEFON AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar günaydın, bu sabah internette dolanırken telefon birden kapandı, açmaya çalışınca da logo ekranında kalıp, kapanıp tekrar logo ekranında kalıyor, internetten araştırdığım kadarıyla bootloop sorunu olmuş ve LG ilgili telefonlarda hatayı kabul ediyormuş, bu problemle karşılaşanlar nasıl bir yol izledi paylaşırlarsa sevinirim arkadaşlar. Telefonu hepsiburada.com'dan aldım, ithalatçı garantili yazıyordu, garanti belgesinde EVO Bilgi teknolojileri yazıyor. Şimdiden teşekkürler ve telefonun içerisindeki verilerle ilgili yapacak bir şey var mı yoksa unutayım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 141ed -- 21 Mayıs 2017; 8:42:7 >

• güncel
  • Sdkart ve sim kartı çıkarıp deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quicnesss

Sdkart ve sim kartı çıkarıp deneyin

O sekilde yapınca 3 sn goruntu geldi gitti aynen devam yine

• Aldığınız kişi ile konuşun, kabul etmez ise stock rom atarak sorunu çözebilirsiniz. Telefon brick olmuşa benziyor başıma gelmişti ama kendi kendine olması ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quicnesss

Aldığınız kişi ile konuşun, kabul etmez ise stock rom atarak sorunu çözebilirsiniz. Telefon brick olmuşa benziyor başıma gelmişti ama kendi kendine olması ilginç.

hepsiburada.com ile konuşup onlara gönderdim, brick derken hocam ? bootloop'tan farklı mı bu ?
  • 141ed 1 kullanıcısına yanıt
    Pardon bootloop yazmışsınız görmedim. Ben telefonumuda yanlışıkla bricklemiştim lg yazısında kalıyor açılmıyordu aynı sorun sandım sizinkini de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.