Şimdi Ara

★★★★ LG G4 STYLUS ANA KONU ★★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
14.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, eşime bu telefonu düşünüyorum fakat önceki yorumlarda şebeke sorununu okuyunca emin olamadım. Acaba her seride var mı yoksa paylaşan arkadaşın talihsizliği mi?
    Bir de multitasking de sıkıntı var yazmışlar. Açık programdan geri yapınca arkada bekletiyor mu yoksa kapatıyor mu?
    Şimdi kısaca stylus mu yoksa beat mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream0n

Selamlar, eşime bu telefonu düşünüyorum fakat önceki yorumlarda şebeke sorununu okuyunca emin olamadım. Acaba her seride var mı yoksa paylaşan arkadaşın talihsizliği mi?
    Bir de multitasking de sıkıntı var yazmışlar. Açık programdan geri yapınca arkada bekletiyor mu yoksa kapatıyor mu?
    Şimdi kısaca stylus mu yoksa beat mi sizce?

bu telefonu eşim kullanıyor
    4G, radyo ve nfc yok maalesef
    sürekli kapatıp tekrar açıyor uygulamaları ama hepsini değil, bir kısmında sorun yok gibi, hafızada 300 mb ortalama ram boşluğu mevcut omasına rağmen, ekran güzel ve büyük , ses güzel, şebeke sorunu yaşamadık. AVEAda
    fakat ön kamera neden bilmiyorum iğrenç gösteriyor, eski bilgisayarlardaki kameralar gibi, arka kamera idare eder....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 3 Nisan 2016; 20:21:13 >

• Arkadaslar telefonu bimeksde inceledim fakat telefonu kulaga goturunce cagri yanitlama fonksiyonunu bulamadim.

Bu konuda bir bilginiz var mi cunku bu benim icin cok onemli bir konu, simdiden tesekkurler

• Arkadaşlar kulağa götürünce açılması ile ilgili kimseden yorum yok ? Forumları aradım taradım ama cevap bulamadım. Kusura bakmayın telefonu kullanan herkesi taglemek zorunda kaldım :( Böyle bir özellik menu de yok değil mi arkadaşlar ? G2 de olan basit bir özellik G4 Stylus da niye menü de yok ki :(

Çözüm için Google Play de EASY ANSWER diye bir uygulama varmış.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digia.easyanswer&hl=tr

Bunu deneyip bilgi verebilme imkanınız var mı arkadaşlar yükleniyor mu kulağa götürünce çağrı açılıyor mu yardım edebilirseniz çok sevinirim zira anneler gününde hediye için vermem gerekiyor, çok az vaktim kaldı :(

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrps -- 3 Mayıs 2016; 11:01:44 >

• Cnrps C kullanıcısına yanıt
    ben bilmiyordum öyle bi özelliğini olduğunu denedim bende olmadı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedeBankai

ben bilmiyordum öyle bi özelliğini olduğunu denedim bende olmadı :D

Hadi ya :( Üzüldüm şimdi çok teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

Arkadaşlar kulağa götürünce açılması ile ilgili kimseden yorum yok ? Forumları aradım taradım ama cevap bulamadım. Kusura bakmayın telefonu kullanan herkesi taglemek zorunda kaldım :( Böyle bir özellik menu de yok değil mi arkadaşlar ? G2 de olan basit bir özellik G4 Stylus da niye menü de yok ki :(

Bunu deneyip bilgi verebilme imkanınız var mı arkadaşlar yükleniyor mu kulağa götürünce çağrı açılıyor mu yardım edebilirseniz çok sevinirim zira anneler gününde hediye için vermem gerekiyor, çok az vaktim kaldı :(

Şimdiden teşekkürler

Ben de denedim. Gereken ayarları yaptım ama çağrı geldiği an "Easy Answer Çalışmayı Durdurdu" uyarısı veriyor ve haliyle çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

Arkadaşlar kulağa götürünce açılması ile ilgili kimseden yorum yok ? Forumları aradım taradım ama cevap bulamadım. Kusura bakmayın telefonu kullanan herkesi taglemek zorunda kaldım :( Böyle bir özellik menu de yok değil mi arkadaşlar ? G2 de olan basit bir özellik G4 Stylus da niye menü de yok ki :(

Şimdiden teşekkürler

Ben de denedim. Gereken ayarları yaptım ama çağrı geldiği an "Easy Answer Çalışmayı Durdurdu" uyarısı veriyor ve haliyle çalışmıyor.

Çok teşekkür ederim hocam. İstediğim özellik yok fakat napalım en uygun alternatif bu gibi. Alacağız artık mecbur.

• Zenfone laser yerine aldık anneme en sonunda inşallah sorun çıkmaz şebeke sorunu felan demişler ama denk gelmez umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 14 Mayıs 2016; 18:05:57 >
  • beyler 1 gb ram olduğu wpden gelen bildirimleri vs göremiyor muyuz şimdi bunu mu anlamalıyım? Mobil veri sorunu yaşandığını gördüm umarım bende olmaz yarın elimize gelince anlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 14 Mayıs 2016; 20:21:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

beyler 1 gb ram olduğu wpden gelen bildirimleri vs göremiyor muyuz şimdi bunu mu anlamalıyım? Mobil veri sorunu yaşandığını gördüm umarım bende olmaz yarın elimize gelince anlarız.

Bu sorun sizde var mı?
    Ben bu telefonu kitap okumak ve yazı yazmak için almayı düşünüyorum.
    Aslında tablet alırdım ama yanımda hem tablet hem telefon taşımak istemiyorum.

http://shiftdelete.net/turkiyedeki-lg-g4-stylus-lar-hatali-mi-67305

• quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

quote:

beyler 1 gb ram olduğu wpden gelen bildirimleri vs göremiyor muyuz şimdi bunu mu anlamalıyım? Mobil veri sorunu yaşandığını gördüm umarım bende olmaz yarın elimize gelince anlarız.

Bu sorun sizde var mı?

9 ay oldu alalı pişmanım, 2 uygulama açamama sıkıntısını o kadar çok yaşıyorum ki

• arkadaslar teknosadan lg g4 stylus aldim.telefon cok hos fakat arka kamera berbat sisli ve renkler cok soluk.on kamera bile arka kameradan guzel.on kamerada ten rengi falan tam cikiyor.ama arka kamera cok soluk sisli gibi.
    benim tlf dami bir sorun var.yoksa genel anlamda kronik olarak mi boyle.
    evde suan LG L90 var.onun kamerasi bile styluse nazaran cok daha iyi
    bu arada avea kullaniyorum 3g falan gayet iyi.wifi dede sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedeBankai

quote:

Orijinalden alıntı: Lwd

quote:

Bu sorun sizde var mı?

9 ay oldu alalı pişmanım, 2 uygulama açamama sıkıntısını o kadar çok yaşıyorum ki

Ben de geçen sene 10. ayda aldım ve her türlü uygulamayı çok hızlı bir şekilde açıyorum. Tek sıkınıtım 8 gb hafıza yetmiyor. SD kart ile idare ediyorum ama root gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

arkadaslar teknosadan lg g4 stylus aldim.telefon cok hos fakat arka kamera berbat sisli ve renkler cok soluk.on kamera bile arka kameradan guzel.on kamerada ten rengi falan tam cikiyor.ama arka kamera cok soluk sisli gibi.
    benim tlf dami bir sorun var.yoksa genel anlamda kronik olarak mi boyle.
    evde suan LG L90 var.onun kamerasi bile styluse nazaran cok daha iyi
    bu arada avea kullaniyorum 3g falan gayet iyi.wifi dede sorun yok

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Kamera dediğiniz kadar kötü değil servise bir baktırın isterseniz
  • cihaza güncelleme gelmiştir,lg bridge üzerinden yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

cihaza güncelleme gelmiştir,lg bridge üzerinden yapabilirsiniz

güncelleme neyle ilgili acaba ? telefonun kendi güncelleme sisteminden girince çıkmıyor
  • Telefonun kendi güncelleme sisteminede geldi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.