Şimdi Ara

★★★★ LG G4 STYLUS ANA KONU ★★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
14.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende LGH542TR modeli G4 Stylus kullanıcısıyım.
    Cihazda ciddi derecede şebeke problemleri var. Farkedebilmeniz için tarayıcıyı açın ve bir arama yapın, eğer biraz bekliyorsanız hemen başka bir telefondan sesli arama yapın ve o an ulaşılamıyor olduğunuzu farkedeceksiniz. Bu durum ortalama her 15 dakikada bir yaklaşık 4-5 dakika kadar sürüyor. GSM/WCDMA moundayken yaşıyorum. yani cihaz 3G desteklemiyor gibi bişey. Her hattı denedim, gerek aynı mekanda, gerek baz istasyonlarının yanında, hatta eski kestirdiğim hattımı yenisini çıkartarak da denedim, sonuç aynı.
    İlk gönderdiğimde yazılım yüklenmiş, ikincisinde ben teslim ettim sıfır kutu geldi, gelen cihaz da aynı sıkıntılıydı. Şimdi ücret iadesi istiycem, gerçi servisler bu konuda karar veremiyormuş ve böyle devam ederse hep sıfırını gönderirlermiş, yani hakkımızı Tüketici Heyetinde aramamızı ısrarla belirtiyorlar.
    LG teknik sevisinde teknisyenin bana dediğini aynen yazıyorum; " Düşün bir cihaz sağlam olsaydı sıfırını göndermezlerdi, Stylus ve Beat modelleri sorunlu" dedi.
    Cihaz geri kalan özelliklerinde çok güzel ancak asıl işlevi olan arama yapma veya alma özelliğini yerine getiremeyecek kadar hatalı. Tablet almış gibi hissediyorum.
    Şimdi birileri çıkıp "Sen X markasını savunuyosun, veya Y markasını kötülüyosun" falan demesin çünkü bu anlatılanlar gerçek, farkeden farkediyor, farkedemeyen veya kabullenen kullanmaya devam ediyor.
    Ben şuan için pek bir alternatifim kalmadığından dolayı Tüketici Heyetine başvuru yapıcam, çünkü 850₺ ye tablet almak istemedim.

• merhaba arkadaşlar
    bu modelde h540 - h542tr-h635 modelleri var fiyatlar arasında 300 tl kadar fark var ve kafam karıştı düzgün bir açıklama yok

genel olarak özellikleri isteklerimi karşılıyor ama sizce hangi modeli seçmeliyim yardımcı olabilir misiniz?
  • Merhaba, hepsiburada'da ithalatçı garantili ürün var, bir sıkıntı çıkar mı? Söylendiği gibi 13MP ve diğer özellikler doğru mu?

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-stylus-8-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG4STGR-B8

Bir de bu LG G4 Stylus telefonunda 3G ve 4G şeklinde iki ayrı model mi var bi kıyaslama sitesinde öyle yazmışlar. 4G olanda 8MP kamera falan diye farklılıklar var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 25 Şubat 2016; 19:32:57 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 17:20:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Samsung note serisinde denemiştim ve çalışıyordu. Heralde note 4 olmalıydı.
  • mstfklll M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 17:20:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dvoynik

onda çalışır abi doğrudur. ama benim merak ettiğim düz ekranlarda da çalışıyor mu? çalılıyorsa bi tane alıp tabletimde kullanacağım. normal stylus kalemlerin ucu kalın oluyor, bunun ucu ince. işime yarar yani. imkanın varsa normal bir ekranda deneyebilir misin

h635 kullanıyom stylus çalışmadı iphoneda
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedeBankai

quote:

Orijinalden alıntı: Dvoynik

onda çalışır abi doğrudur. ama benim merak ettiğim düz ekranlarda da çalışıyor mu? çalılıyorsa bi tane alıp tabletimde kullanacağım. normal stylus kalemlerin ucu kalın oluyor, bunun ucu ince. işime yarar yani. imkanın varsa normal bir ekranda deneyebilir misin

h635 kullanıyom stylus çalışmadı iphoneda

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 17:22:29 >

• eşimin Samsung s4 te denedim kalemi çalışıyor
  • Bu arada Teknosa nihayet 4,5G kısmını 3G olarak değiştirdi İnternet sitesinde Ama Teknosa'nın yanlış verdiği bilgiye inanıp 4,5 G li diye alanlar ne yapacak bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Merhaba, hepsiburada'da ithalatçı garantili ürün var, bir sıkıntı çıkar mı? Söylendiği gibi 13MP ve diğer özellikler doğru mu?

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-stylus-8-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG4STGR-B8

Bir de bu LG G4 Stylus telefonunda 3G ve 4G şeklinde iki ayrı model mi var bi kıyaslama sitesinde öyle yazmışlar. 4G olanda 8MP kamera falan diye farklılıklar var?

Yurt dışı modellerde 4G var anladığım kadarıyla peki H542 TR modellerinde niye yok Modeller arasındaki fark (3G 4G) donanımsalmı yazlılımla alakalı birşeymi Yazılımla ilgili bir şeyse LG istediği takdirde 4g ye çevirebilir bizim H542 leride

• Mobil internet te hiçbir sıkıntı yaşamadım.Hattım Turkcell diğer operatörlerle deneme şansım olmadı.Yaklaşık 6 haftadır kullanıyorum.Önceki telefonum G pro'idi Stylus tan da çok memnun kaldım.Ne bir takılma oldu ne de ters giden bir durum telefon gayet stabil çalışıyor.
  • 1 haftalık çift sim kartlı h540 modelinden kullanıyorum. sıfır aldım ürünü. genel olarak memnunum, önceki telefonum samsung s4 den daha hızlı diyebilirim. s4 teki donma ve açılıp kapanma sorunları g4 stylus ta şimdiye kadar yok.
    yalnız şarş süresi s4 e göre çok uzun, nerdeyse 3 saatte %100 duruma geliyor ve nerdeyse 2,5 - 3 gün yetti. s4'te 1 saatte %100 seviyesine geliyordu ama 1 gün rezervi vardı.

ayrıca h540 modelinin diğer stylus modellerine kıyasla eksileri ve artıları nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz20

1 haftalık çift sim kartlı h540 modelinden kullanıyorum. sıfır aldım ürünü. genel olarak memnunum, önceki telefonum samsung s4 den daha hızlı diyebilirim. s4 teki donma ve açılıp kapanma sorunları g4 stylus ta şimdiye kadar yok.
    yalnız şarş süresi s4 e göre çok uzun, nerdeyse 3 saatte %100 duruma geliyor ve nerdeyse 2,5 - 3 gün yetti. s4'te 1 saatte %100 seviyesine geliyordu ama 1 gün rezervi vardı.

ayrıca h540 modelinin diğer stylus modellerine kıyasla eksileri ve artıları nelerdir?
    1 haftalyk çift sim kartly h540 modelinden kullanyyorum. syfyr aldym ürünü. genel olarak memnunum, önceki telefonum samsung s4 den daha hyzly diyebilirim. s4 teki donma ve açylyp kapanma sorunlary g4 stylus ta ?imdiye kadar yok.
    yalnyz ?ar? süresi s4 e göre çok uzun, nerdeyse 3 saatte %100 duruma geliyor ve nerdeyse 2,5 - 3 gün yetti. s4'te 1 saatte %100 seviyesine geliyordu ama 1 gün rezervi vardy.

ayryca h540 modelinin di?er stylus modellerine kyyasla eksileri ve artylary nelerdir?

Provider=SQLNCLI11; Server=10.10.10.10; Database=d

Türkiye modeli H542 dir H540 paralel ithalat ile satılmakta Dolayısyyla LG Türkiye H542 modeline destek vermekte diye biliyorum sizinde söyledi?iniz gibi çiftsim li H540 modeli şarj konusunda bende çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merilül -- 7 Mart 2016; 16:16:07 >

• quote:

Merhaba, hepsiburada'da ithalatçı garantili ürün var, bir sıkıntı çıkar mı? Söylendiği gibi 13MP ve diğer özellikler doğru mu?

hocam burada telefon tek sımlı gorunuyor sız cıft sımlı modelımı aldınız acaba?

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Bunu almadık hocam, Zenfone 2 Laser alındı. Bilgim yok bu linktekinin tek veya dual sim card olduğunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

quote:

hocam burada telefon tek sımlı gorunuyor sız cıft sımlı modelımı aldınız acaba?

Linkteki telefon H542 Türkiye modeli fiatıda gayet makul gözüküyor

• Arkadaşlar lg g4 stylus marshmallow alacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baidoo

Arkadaşlar lg g4 stylus marshmallow alacak mı?

alacağı söyleniyordu İnşallah gelir
  • Arkadaşlar,internete gezinmek için,haberleri okumak,forumları takip etmek,internet bankacılığı ara sıra bide face takılmak için bu tlf alsam sıkıntı yaşarmıyım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.