Şimdi Ara

★★★★ LG G4 STYLUS ANA KONU ★★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
14.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LattAsdfasdf

arkadaslar vodafone hattan turkcell hatta gectim. 4g li hat verdiler. testlerim sonucunda şebeke sorununun düzeldiğini gördüm turkcell hatla. bilginiz olsun

Demek ki telefonunda sorun olanlar önce hattını sorgulamalı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thedeparted kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam hallettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedeBankai

teşekkürler hocam hallettim :)

Hocam bir müddet kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum...

• Yenilikleri görmek için beni şu sayfaya yönlendirdi link
    ben yine de paylaşırım deneyimlerimi şu anda performans olarak iyi gibi duruyor 250 mb civarında bellek kullanıyor
    @thedeparted

-kingroot ile root atmıştım root kalkmış, programla yeniden rootlayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FedeBankai -- 30 Ocak 2016; 20:41:28 >
  • arkadaşlar kesinlikle söylüyorumki turkcell e gectikten sonra sorun düzeldi, internetim şuanda gayet akıcı ve hızlı. bilginize.
  • H542TR cihazıma H635 romunu yüklesem nolur ? bi sıkıntı cıkar mı, deneyen varmı ?
  • quote:

H542TR cihazıma H635 romunu yüklesem nolur ? bi sıkıntı cıkar mı, deneyen varmı ?

romu nasıl flashlıyon hocam ben hiç bilmiyorum
  • quote:

H542TR cihazıma H635 romunu yüklesem nolur ? bi sıkıntı cıkar mı, deneyen varmı ?

Çıkarır, telefonu bir daha açamazsınız...

• H542TR cihazı rootlamayı başardım arkadaşlar
  • quote:

H542TR cihazı rootlamayı başardım arkadaşlar

Nasıl yaptınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

quote:

Nasıl yaptınız ?

Kingoroot uygulaması root attı bu sefer :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

quote:

Nasıl yaptınız ?

Kingoroot uygulaması root attı bu sefer :)

Ben de denedim olmadı, windows a yükleyip pc den mi attınız yoksa .apk olarak yükleyip telefona içinden mi root yaptınız ?
  • Root Dosyaları

Buraya attığım klasördeki dosyaları telefona atıp ordan root deneyin, root atacaktır :)
    Takıldığınız bi yer olursa yardımcı olurum :)

BU DOSYALARI BU KONUYU OLUŞTURAN ARKADAŞIN İLK MESAJA EKLEMESİNİ İSTİYORUM. MAKSAT HERKESİN İŞİ GÖRÜLSÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LattAsdfasdf -- 6 Şubat 2016; 21:11:49 >
  • quote:

Root Dosyaları

Buraya attığım klasördeki dosyaları telefona atıp ordan root deneyin, root atacaktır :)
    Takıldığınız bi yer olursa yardımcı olurum :)

BU DOSYALARI BU KONUYU OLUŞTURAN ARKADAŞIN İLK MESAJA EKLEMESİNİ İSTİYORUM. MAKSAT HERKESİN İŞİ GÖRÜLSÜN

Avast " virus " olarak tanımladı sizin dosyayı ?! İnternetten kendim indirirken de aynı uyarıyı vermişti. Root yüklemesi için telefonda almadığı izin kalmıyor sanırım Kingroot. apk nun. Yani bankacılık işlemleri vs yapıyorum ben , acaba diyorum şifreler , kart numaraları vs gitmesin elden :-)

• bu telefonu kardeşim için düşünüyorum sizce bariz kronik sorunları var mı alınması mantıklı mı bununla birlikte aklımda lenovo p70 var fakat bunun kamerası ve arayüzü daha güzel sanırım ayrıca acaba sistem hafızanın ne kadarını kullanıyor bize ne kadar kalıyor acaba?
  • cucuko kullanıcısına yanıt
    Gerek arkadaşın verdiği dosyaıı ve gerekse kingroot.com sitesinden indirdiğim dosyayıwww.virustotal.com da tarattığımda 12/54 zararlı tesbiti verdi:

★★★★ LG G4 STYLUS ANA KONU ★★★★

Yukarıdaki resimde arkadaşın ismini sildim çünkü orijinal siteden indirdiğim dosya da sorunlu esasen:

https://www.virustotal.com/tr/file/1b03f362f94cc52267df905c9d332504ee8b0e20634bc99b201925c5f3c2e18b/analysis/1454938835/

Yukarıdaki linkteki resim ise, orijinal siteden indirdiğim Android dosyası içindi. Windows için yönlendirdiği yere ise tarayıcım izin vermedi:

★★★★ LG G4 STYLUS ANA KONU ★★★★

Bu durumda cepten bankacılık işlemleri yapan birisi için bu root işleminin yorumunu size bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 8 Şubat 2016; 19:33:51 >

• senaydn kullanıcısına yanıt
    Ben de kendim için düşünüyorum ama geçmiş sayfalarda konuşuldu sanırım Vodafon hattı ile mobil internet bağlantı sorunları; Gerçi benim hat Tcell.
    Oyun vs. gibi yorucu uygulamalarla işim yok, kamera/foto iyi olmalı dolayısıyla 1 GB Ram ve işlemci yeter diyorum ama bilemedim.

Lenovo P70 için ise izlediğim incelemelerde Kamera vasat, odaklama sorunu var, kasası kolay çiziliyor eleştirileri vardı.

Aslında 1 yıldır Lumia 925 kullanıyorum, memnunum ama bana gerekli olan uygulamalar yok, bu nedenle LG stylus ile Huawei G7 arasında dolanıp duruyorum ve fakat G7'nin de ses tuşunun şıkır şıkır oynuyor olması ve biri kalitesiz diğeri kaliteli iki ekranla piyasaya sürülmesine rağmen satıcıların ilan özelliklerinde asla ekran cinsini yazmamalarından dolayı karar veremiyorum.

• Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    hocam haklısınız şebeke sorunlarını bende okudum ama benim aklımı karıştıran 8 gb lık hafıza muhtemelen sistem onun çoğunu kullanır bize de pek birşey kalmıyor ve benim diğer düşündüğüm cihaz olan p70 bu konuda daha iyi maalesef 16 gb hafıza ile geliyor keza ram de iki katı ve gördüğüm kadarıyla daha tutmuş bir model aslında kendimde lg g2 kullanıyorum ve açıkçası lg yi lenovo dan nedense daha güvenilir buluyorum ama hala kararsızım p70 in kamerası canımı sıkıyor.

Huawei G7 ise hiç bakmadığım bir model fakat yazıldığı kadarıyla kronik bazı problemleri var. bilemedim bende valla
  • senaydn kullanıcısına yanıt
    Evet, LG G4 stylus 8GB hafızası hakkında haklısınız, her ne kadar arttırılabilir hafızaya sahip olsa da bir çok uygulamanın buraya atılamadığını, atılanların da daha sonra problem yarattığını ben de okudum yoksa çoktan alır geçerdim.

G7 için ise Huawei Tr garantili ve tianma panel ise hiç tereddüt etmem, varsın ses düğmesi şıkırdasın

Aslında ben de isterim daha büyük ekran LG Stylus olsun ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 10 Şubat 2016; 15:47:47 >
  • + lar

Stylus G4 de ekran çok iyi, büyük ve net.
    Ses kalitesi konuşurken çok iyi.
    Hoparlörü çok yeterli bence. Kulaklıkla müzik dinlerken harika. Ses volumü çok iyi hatta fazla :-)
    İşlemcisi ve telefonun menü geçişleri iyi. Şu ana kadar 4 ay oldu hiç takılmadı.
    en önemlisi ise ŞARJ çok çok iyi.Fazla kurcalamazsanız, normal wi-fi 2-3 saat biraz müzik, biraz internet video vs 2 gün çok rahat gidiyor belki 2.5 gün.
    Knock knock dedikleri ekran açma kapama çok iyi.(iki tıkla aç-kapa özelliği)
    Hızlı şarj özelliği 2 saatte sıfırdan % 100
    Arka kamera 13 mp , genel olarak çok iyi resim çekiyor, oto zoomlama, ve odaklama özelliği var.

- leri

8 GB yetmiyor. Sd cart ile rahatlama sağlanıyor ama tüm programları sd karta atamıyorsunuz rom içerisindekilerin bazıları.
    Çok büyük, tek elle hakim olmak zor biraz.
    Arkadaki açma -kapama ve ses tuşlarına hala alışamadım.
    Avea menüsü ıvır zıvır dolu.
    Ön kamera 5 mp ama çok verimli değil.
    Boot menüsü unlock yapılamıyor dolayısıyla root atmak çok zor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.