Şimdi Ara

★★★★ LG G4 STYLUS ANA KONU ★★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
14.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

####
    Root İçin: Root Dosyaları
    #####

5.7” HD EKRAN İLE HÜCRE İÇİ DOKUNMATİK ZEROGAP TEKNOLOJİSİ

Hücre içi teknolojisi ile, dokunma paneli LCD ekran içine gömülmüştür, böylece dokunmanıza daha hızlı yanıt verir. 5.7" ekranı hem daha iyi görüntüleme deneyimi sunar hem de sanki gerçek bir deftere yazıyormuş hissi yaratır.

GELİŞTİRİLMİŞ STYLUS KALEM & QUICKMEMO+

Geliştirilmiş Stylus Kalemiyle LG G4 Stylus her gün giderek daha hatasız yazmanızı sağlar. Ekran üzerindeki inceltilmiş hücre boyutu QuickMemo+ ile daha kolay ve daha kesin bir yazma, resim yapma ve not alma deneyimi sunar.

1W HOPARLÖR

Ek hoparlörlere gerek duymadan derin, ağır ve temiz,, yüksek eğimli ses çalar.

AYRICALIKLI 3,000MAH BATARYA

Yüksek kapasiteli 3,000mAh batarya hem daha fazla konuşma süresi, hem daha fazla yazı, kısaca her şeyin daha fazlası anlamına geliyor. Daha az endişelenin, daha fazlasını yapın.

1.4 GHZ SEKİZ ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ + ANDROID 5.0 LOLLIPOP

Bütün ihtiyaçlarınızı bir araya toplayın, 1.4 GHz sekiz çekirdek teknolojisinin yapabilecekleriyle tanışın, zahmetsizce çok görevli işleri yapabilme gücünün keyfini çıkarın. Android'in yeni ve daha fazla özellikli versiyonu çok daha düşünceli ve güvenli bir işletim sistemi sunuyor. 5.0 Lollipop daha önce hiç olmadığı kadar kişiselleştirilebilir ve mümkün olan en iyi şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekli alır.

13MP LDAF + 5MP ÖN KAMERA

LG G4 Stylus ileri düzey kameraları ile dilediğiniz manzara veya açıyı yakalayın. Hızlı Laser Auto Focus özellikli 13MP arka kamera ve harika selfieler için hazırlanmış 5MP ön kamera ile yüksek çözünürlükte ve daha kolay çekim yapın.

MİMİK ÇEKİMİ

Kamerayı elinizi açarak ve kapatarak geri sayımı başlatmak suretiyle çalıştırabilirsiniz. Hızlı anları çekmeniz için daha uygun bir kullanım sağlar.

DOKUN & ÇEK

Ekranın herhangi bir noktasına dokunmakla 13MP AutoFocus kamerayı harekete geçirip yüksek kalitede fotoğraflar çekebilirsiniz.

ÖN KAMERA IŞIĞI

Karanlıkta bile, ekranı bir flash gibi kullanarak çok daha kolay ve net selfieler çekebileceksiniz.

KNOCK CODE™

Sadece bir elinizi kullanarak, ekranın herhangi bir yerine dokunarak oluşturacağınız ve birbirinden farklı 86,000 alternatif kod ile ana ekranınıza hızla ve güvenle erişim sağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ower03 -- 12 Şubat 2016; 19:30:20 >

• ben h645 versiyonunu ağustosun 10undan bu yana kullanıyorum tecrübelerimi anlatayım

telefonun ekranı büyük diye görüntü kalitesi çok bozulmamış

şarj süresi 1buçuk gün ortalama

kamerası da güzel pek kullanmadım ama ayna gibi bir ön kamerası var ve selfie çekerken ekrana dokunması zor olduğundan gesturelarla fotoğraf çekmemizi sağlamışlar

bana gelen en son güncelleme 5.0.2

ram 1 gb, instagramdayken internetten bir şey bakmak istiyorsunuz instagram direkt kapanıyor yani multitasking olayı sıkıntılı, tarayıcısını beğenmedim kendim boat broswer kullanıyorum

tarayıcısında geçmiş yok, indirilenler yok

kalem hassasiyeti anlık değil ama kurtarıyor autodesk programını indirip denemenizi öneririm bu telefonla uyumu muhteşem

oyun deneyimim pek yok zaten 8gb'lık bi telefon 4.40 gb sistem tarafından kullanılıyor o yüzden bi şey indirmedim pek

uygulamaları hafıza kartına atabiliyoruz, lakin 40mb bi uygulamaysa 20si telefonda kalıyor 40ı hafıza kartına gidiyor ve uygulamanın boyutu 60mb'ta çıkıyor, telefonda yer açıyorsunuz ama böyle bi bedeli oluyor, bana biraz saçma geldi

telefonu rootlamadım gerek duymadığım için ama farklı tekniklerle hafıza kartını ram'e dönüştürenler varmış onu deneyebilirsiniz

ben telefonu daha çok not almak için kullanıyorum gayet de işlevini yerine getiriyor

hoparlörü güçlü ses veriyor gerçekten o yönden baya iyi oynattığı müziğin kapak resmi varsa lockscreende o resmi tam boy ayarlıyor çok güzel düşünülmüş hoşuma gitti

lg store'dan farklı temalar indirebiliyorsunuz

onun dışında aklıma pek bir şey gelmedi sorunuz olursa cevaplarım

• Bu telefonu bende almak istiyorum , bimekste ekanını inceledim fiyatına göre oldukça başarılı buldum , ram 1gb olması handikap ama 2 b olsa zaten 1500 lira olurdu... Sormak istediğim şu mesala chrome dan çıkıp bi anda swarm a girmeye çalıştığımızda bi salaklaşma bi kasma oluyormu alette , eğer bu varsa gercekten sıkıntılı bi durum ...
  • hocam swarma tak diye griyor ama chromu kapatıyor, chrome'a geri dönmeye çalıştığında yeniden başlatıyor chromeu ve en son kaldığın sayfayı tekrar yüklüyor, başta o kadar takmıyordum 1-2 ay sonra baymaya başladı beni, şimdi pek umursamıyorum alıştım bu haline
  • Telefonu alali 10 gun oldu ama mobil verisinde bi problem var ayarlari sifirladim telefonu formatladim yinede olmadi arada bir kendi kendine gidiyor ve geliyor ve bunu surekli yapiyor cok sikinti yasadim bu konuda simdi yetkili servise goturmemi soyluyor aradigim lg musteri temsilcisi ama hic 20 gun falan bekleyemem onlarin lrosedurleriyle ugrasamama yardimci olabilir misiniz?
    Bunu yazdiktan sonra bile ne kadar ugrastim internet gelsin diye lutfen yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu aldıktan 3 hafta ekranında sorun çıktı.
    Netliğinde sıkıntı vardı kapanırken arka plan siyah olmuyordu.

Yolladım servise.
    Telefon sıkıntılıymış. 0 ' ını gönderecekler.

Fakat 21 gün oldu hala gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ower03 -- 17 Kasım 2015; 18:23:29 >
  • merhabalar ben lg g4 stylus kullanıcısıyım telefonumun modeli h542tr bu cihaz için root atma olayını bi türlü bulamadım bilen biri yardım edebilirse sevinirim teşekkürler
  • bende bu telefonu düşünüyorum ancak merak ettiğim iki şey var

h542 mi h 635 mi nerden öğrencez versiyonu? teknosada 900 mediamarkt'ta 840 muhtemelen versiyon farkı var teknosa h542 diyor media'da yazmıyor

bide h542'de kızılötesi(ir blaster) var mı kumanda programları için?
  • H542 modelini kullanıyorum 2 ay oldu alalı bu telefonun sarjını bitmesin diye yapmışlar :) kullanmadığım marka model telefon kalmadı ama bu telefonu sırf sarjı ve kamerası için alınır helal olsun.
  • Bende bu telefonu almayı planlıyorum.Kullanan arkadaşlar ayrıntılı yorum yaparlarsa çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8tpank

merhabalar ben lg g4 stylus kullanıcısıyım telefonumun modeli h542tr bu cihaz için root atma olayını bi türlü bulamadım bilen biri yardım edebilirse sevinirim teşekkürler

Aynen , ben de yapamadım bir türlü , root için birileri bize yol gösterse :-)
  • cucuko kullanıcısına yanıt
    Kingroot uygulamasını denedinizmi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Denedim, " not root for this device " yazdı. Bu telefon neden bu kadar naz yapıyor ? Avea dan almıştım , acaba sorun Avea nın yazılımında mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cucuko

quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Denedim, " not root for this device " yazdı. Bu telefon neden bu kadar naz yapıyor ? Avea dan almıştım , acaba sorun Avea nın yazılımında mı ?

Hocam bende almayi dusunuyordum..Olurda alirsam detayli bir sekilde ugrasirim.suan elimde cihaz olmadigindan ne desem boş..Son olarak xda sitesini araştirin..

• Yok mu root atabilen LG G4 H542TR Stylus modeöl cihaza ?
  • Slm arkadaslar

Lg g4 stylus ta applock ile uygulamalari kilitleyemiyorum yoksa farkli bir yolumu var farkli android telde yapilan islemin aynisini yapiyorum ama uygulamalar kilitlenmiyor ayni sorunu yasayan yada cozum bulan varsa yardimci olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: inferno_67

Slm arkadaslar

Lg g4 stylus ta applock ile uygulamalari kilitleyemiyorum yoksa farkli bir yolumu var farkli android telde yapilan islemin aynisini yapiyorum ama uygulamalar kilitlenmiyor ayni sorunu yasayan yada cozum bulan varsa yardimci olabilir mi

dostum bende bu teli alacağım nasılsın memnunmusun aynı anda 4,5 uygulama rahat calıstırıyormu kasma kapama vb yapıyormu

• Slm,
    en sonunda LG electronics cevap verdi. Bu cihaza (LGH542TR modeli) bootloader unlock yapılamıyormuş. Yani demek oluyor ki root atılamıyor.
    İşte bana e-mail de yazılanlar.İngilizce ama anlaşılıyor:

" Hello,

Thank you for your interest in LG mobile devices.

Currently, the H815 (G4) for the European market supports unlocking the bootloader.

We are sorry to inform you that currently we have no plan to support bootloader unlock in the H815TR.

We apologize for any inconvenience that this may cause and we will deliver your feedback to the related department.

Best Regards,

LG Developer site Team "

Ben LGH542TR diye yazdım modeli onlar cevap verirken yanlış yazmış ama aynı modeli kast etmişler.
  • 0 dan veya %10 dan tam dolum kaç saat sürüyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedFalc0n kullanıcısına yanıt
    Fiyatina gore cok iyi telefon özellikle şarzı çok iyi gidiyor tavsiye ederim hocam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.