Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kaç saat ekran suresi leri alıyorsunuz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda ekran sürelerini gösteren arkadaşlarda bir sey dikkatimi çekti ve bunu test etttim bugün.ekran parlaklıkları hep düşük tutuyorlar otomatik moddan çıkıp %50-55 arası tuttum.telefonu alalı 2 hafta oluyor genelde 2-3saat ekran suresi alıyorken bugün %21 kaldı ekran sürem 4 sa 15 dak. Ve de normalde ekran cayır cayır yanıyorken ekran ışığı kıssıkken telefon çok az ısındı.ekran ışığı çok açıkken çok sarj yiyor demek.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetius -- 22 Mart 2016; 14:00:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Arkadaşlar kaç saat ekran suresi leri alıyorsunuz acaba

6 MM ile 2 saat ancak alıyordum dün 5.1 e geçtim sabah 8 de şarjdan aldım şu an %87 ve 43 dakika yazıyor. Ama sonunu görmek lazım.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Marka hiçbirşey şarj herşey diyebiliriz ozaman 10-11 saat 3 g de 14-15 saat wifide alıyoruz p1 ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay içinde ikinci defa servise götürülen ilkinde değişim olan ikincisinde ise 30 gün bekledikten sonra anakartı değiştirilen cihaz.Vintek'i severim ama bu defa üzdü.
    Gidip olay çıkartmak şart oldu.
    Hayır elemana ben aldırdım cihazı.Aldırmaz olaydım :)
  • quote:

Marka hiçbirşey şarj herşey diyebiliriz ozaman 10-11 saat 3 g de 14-15 saat wifide alıyoruz p1 ile

2k ekran 538 ppı piksel yoğunluğu ve kusursuz net bir kamera için değer hocam. 5.1 ile 4 saat ekran süresi alabiliyoruz buda günü bitiriyor rahat rahat.

Ozaman ekran surelerinin hesaplaması farklı ben günü en az 8-9 saat ekran süresiyle çıkarıyorum çok yoğun kullanıyorum demekki belkide ondan

• Arkadaşlar LG G4 kullanıcısıyım, arkadaşımda Samsung s6 edge var, iki telefonu yan yana koyduk,benim telefonun ekran parlaklığı arkadaşımın telefonun ekran parlaklığı yanında çok sönük kaldı, acaba LG G4 'de neden böyle bir tercih yapmış olabilir,çünkü ben G3 den hatırlıyorum, ekranı çok parlaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 22 Mart 2016; 14:52:46 >
  • quote:

Ozaman ekran surelerinin hesaplaması farklı ben günü en az 8-9 saat ekran süresiyle çıkarıyorum çok yoğun kullanıyorum demekki belkide ondan

Çok fazla evet yoğun kullanıyorsunuz anlaşılan 24 saatin 8 saati uyusak 2 saati yemek yesek git gel yol felan 10 saatimiz işte geçse zaten geriye 4 saat kalıyor bu süreyide sosyal hayatta kullansak aslında telefona bile ihtiyacımız yok . Şaka biryana yoğun kullanım için G4 uygun bir telefon değil.

Sabah 7.30 da bi aciyorum gece 10-11 e kadar kapatmak yok devam zaten büyük markaların tek eksigi bu şarj problemi lenovoda bu olayı çözdüğü için ona yoneldik doğru kamerası işlemcisi g4 un yanından geçemez ama artık şarj problemi illallah ettirmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutbulmus

Arkadaşlar LG G4 kullanıcısıyım, arkadaşımda Samsung s6 edge var, iki telefonu yan yana koyduk,benim telefonun ekran parlaklığı arkadaşımın telefonun ekran parlaklığı yanında çok sönük kaldı, acaba LG G4 'de neden böyle bir tercih yapmış olabilir,çünkü ben G3 den hatırlıyorum, ekranı çok parlaktı.

Şuan G3 ve G4 telefonlarımı aynı anda aynı videoları son parlaklıkta açarak baktım, video da çektim paylaşırım. G3 te parlaklık olarak yanıldığımız durum aslında kontrastın düşük kalması. G4 daha koyu görünüyor* çünkü siyahların daha siyah olması göze batıyor. G3 te siyahlar morumsu bir ışık sızması şeklinde görünüyor ve renkler biraz daha soluk, kontrastın düşüklüğü de siyahları daha bir aydınlık görünmesine neden oluyor

durum görseldekine benzer. Sol G4, sağ G3
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 22 Mart 2016; 15:49:44 >

• Dinlenme tesisinde telefonu sarj etmistim o gundrn sonra cok cabuk sarj bitmeye basladi. Bugun 1.5 saat sarj ettim anca %12 doldu. Yeni batarya alsam duzelir dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Dinlenme tesisinde telefonu sarj etmistim o gundrn sonra cok cabuk sarj bitmeye basladi. Bugun 1.5 saat sarj ettim anca %12 doldu. Yeni batarya alsam duzelir dimi?

Batarya degilde sorununuz kablodan olabilir bir başka kablo ile deneyin olmaz ise başka sarj aleti ile deneyin bataryadan olmadığını düşünüyorum.

• arkadaşlar öncelikle merhaba,cihazı bugün aldım 6.0 sürümünde geldi,root yapmak istiyorum ama root 5.1 için geçerli oluyor sanırım 6.0 sürümü için geçerli olan bulamadım,yabancı güvenilmez kaynaktan birkaç şey bulabildim sadece,mesajların tamamını da okuyamadım ,var mıdır 6.0 root yapma yöntemi?
  • Bugün ithalatçı garantili cihaz elime geçti cihaz sorunsuz 6.0 yüklü geldi bakalım 3-4 saat ekran alamazsam 5.1 kurabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gokdeniz2012

Telefonumu alali 5 6 ay oldu. Aldigimdan beri oyunlarda acayip isinmasi var. Suana kadar 1 kere format atmistim. Bugun telefon kendiliginden kapandi ve acilirken lg logosu gelip tekrarlaniyodu. Hard format attim suanlik birsey yok. Ama hala cok isiniyor. Garantisi delta. Gittigidiyordan almistim. Oyunlarda 40 derece altini gormuyorum. Basit oyunlarda bile 38 39 derece oluuor. Hele agir bi oyuna girdimmi 42 43 derece oluyor. Son 1 2 haftadir durduk yere kapanmaya basladi ama lg logosunda kalmiyodu sadece bugun kaldi bidada acilmadi.

Kendi sarj aletim kirildigi icin eski bi samsung şarj aleti kullanıyorum.

seri büyük ihtimalle 5xx.. ama hangisi? yazaydın iyiydi.

evet, gençler. 3-5 gün önce bootloop hakkında bilgiler yazmıştım, xda dan bilgiler paylamış, tahminler yapmıştım. bu vatandaşımız tahminlerimi doğruluyor. cihazı oyun vs. oynayarak sürekli ısıtmış. ısıtması da bootloop a haliyle davetiye. bu paylaşımdan, ders almasını bilenler gerekli dersi almıştır. almaya niyetli olmayanlara zaten diyecek bişi yok.

• Selamlar, son zamanlarda telefonumda Android Sistemi en çok şarjı tüketiyor, ekrana falan şarj kalmıyor. Detaya baktığımda en çok GPS uyanık tut çalışmış fakat konum servislerim hep kapalı. Neden olabilir?

Sürüm v-20dtur

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bogacaslan -- 22 Mart 2016; 18:54:19 >

• 6.0 yükleyip ısınma ve aşırı şarj tüketme sorunundan dolayı v10d sürümüne dönenlerdendim.
    505k serisi cihazım bootloop oldu. Kendi kendine lg logosunda resetleyip durdu.
    Servise yolladım anakart değişimi oldu, cihaz 6.0 ile geldi.

Isınma ve aşırı şarj tüketme sorunum yok.
    10 saat 16 dk şuan batarya kullanımım şarj %69 da.
    Demek ki telefonun seri üretimlerine göre 6.0 verimli oluyor, yada olmuyor.

505k serisi olanlar hiç uğraşmasınlar.
    Birde üstüne ghost screen çıktı.. arada bir.. sıklaşınca göndercem artık onun için de..
  • An itibariyle Lg G4 nt de 1399tl. Neden bu kadar ucuz gönül rahatlığıyla alınabilir mi? Acil cevap lütfen tlhttp://www.nt.com.tr/lg-g4-32-gb-gold-akilli-telefon#tab_decription
  • Merhabalar. Telefonum 505 serisi ve lg türkiye garantili. Şuan için bootloop olmadı fakat ghost screen var. Telefonun kutusunu ve faturasını kaybettim. Bu şekilde garantiye götürebilirmiyim? Ayrıca:
    Anadolu Yakasında nerede bulabilirim Lg garanti?

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.