Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Soylede bir yanilgi var arkadaslar duzeltiyim 3 saat 3 bucuk saat ekran suresi alanlar iyi diyorlar hayir iyi falan degil iphone 5s de 6 saatten assa ekran suresi almiyor belirtiyim

Galaxy A7 de kardeşimin %56 şarjındaki ekran süresi 4s33dk yazıyordu
  • Nashiro kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar çizik değil g4 de olan kronik sorunlardan birisi, aynısı bende oldu servise verdim ve 20 gün sonra değişim yaptılar,zaman kaybetmeden servise ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün itibariyle bootloop sorunu olan telefonumu anakartı değişmiş olarak vintek mecidiyeköyden teslim aldım...Kapıdan içeri girdiğimde bankonun önünde maaş kuyruğu gibi arızalı telefon kuyruğu vardı. Bu gösteriyor ki bundan sonra LGye pek bulaşmamak gerek. Çeşitli telefonlarım nedeniyle senelerdir vinteke gider gelirim hiç böyle kuyruk görmemiştim. 19. iş gününde anakart değişimi oldu..2 gün daha kalsa telefon değişimine gidecekti..Kısmet değilmiş..Teslim formunda herkese yazdıkları kasada ve camda çizikler var yazısı yüzünden tartıştım. Telefonu teslim ederken de alırken de tek nokta bile yoktu telefonumda... Bu yazıyı neye istinaden yazdınız bana şu çizikleri bi gösterir misiniz dedim dumur oldu eleman. Ekranı film kaplı telefona ekranda çizik var yazıyorlar. Aldı inceledi telefonu aradı taradı bulamadı ve biz bunu önlem olarak yazıyoruz dedi. Hayır dedim kendiniz çizerseniz dikkatsizlikle kendinizi garantiye almak için yazıyorsunuz ve bu iş ahlakına uymuyor dedim ve çıktım. Daha sonra LG müşteri hizmetlerine de durumu şikayet ettim. Bir daha böyle birşey yazarlarsa da formu imzalamam. Telefon 6.0 yazılımıyla geldi. Gerekli kurulumları yaptım. Şu an itibariyle normal görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.N.I.P.E.R

Fiyatı aynı olarak kabul edersek, M9 ile G4 arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz ?

M9 derdim ben de.

• Telefona mümkün değil root atamıyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olsa çok iyi olacak. Ubuntu'da root yetkisi alamıyorum. Sudo-i komutu çalışmıyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Hepsiburadadan ithalatçı garantili satın aldım. Cihazı Singapur romu 6 mm sürümüyle 4 gün kullandım 12 saat batarya süresi ve 4 saat ekran süresi aldım en fazla. Forumda 5.1 sürümünün batarya açısından çok daha iyi olduğunu öğrenerek yine Singapur romu v10b versiyonunu yükledim. Aldığım süreler aşağıda. Cihazı kullandığım bu süre wifi ve 3g karışık. Whatsapp ve facebook yoğun olarak kullandım. Birkaç kez instagrama girdim 10 dk zaman geçmiştir instagramda. 15-20 dk haberleri okudum. Ekran parlaklığı da yüzde 40 civarındaydı. Benim sormak istediğim bir soru var. Cihaz otomatik güncelleme denetleme ve yükleme seçili olmadığı halde belli aralıklarla güncelleme indirmeye başlıyor. Elle durduruyorum ama belli bir süre sonra tekrar aynısı oluyor. Bunu nasıl devre dışı bırakabilirim? Bu konuda bilgisi olan var mı?

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furu11 -- 21 Mart 2016; 17:18:59 >

• Arkadaşlar cihazın kendi launcher inda uygulama çekmecesinde klasörleme yapılamıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Arkadaşlar cihazın kendi launcher inda uygulama çekmecesinde klasörleme yapılamıyor mu?

Yapılıyor sağ üstteki 3 kare simgesine basıp düzenleye basın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 21 Mart 2016; 17:13:05 >
  • Hepsiburada'nın kendi sattığı ithalatçı garantili telefonu alsam nasıl olur?

• Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Samsung ile aynıymış ama nedense bulamadım :) sağolun hocam

• Merhaba. Yeni bir sorun ortaya çıktı Spotify da veya Apple music ayrıca video izlerken kendiliğinden duruyor. Müzik çalarken susuyor. Video sanki pause basmış gibi duruyor. Bunun sebebi nedir?

• Arkadaşlar ekran gibi problemlef 601/602 de mevcut mu
    Bu iki seri arasında fark var mı
    Birde seri kutunun üzerinde mi yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

• arkadaşlar 1 hafta önce 601 seri g4 aldım.. telefonda dokunmatik sorunu yaşıyorum.. knock code çalışıyor ekranı açıyorum ondan sonra dokunmatik çalışmıyor.. günde 3-4 kez oluyor.. telefonu kapatıp açınca düzeliyor.. daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: j.wargas

arkadaşlar 1 hafta önce 601 seri g4 aldım.. telefonda dokunmatik sorunu yaşıyorum.. knock code çalışıyor ekranı açıyorum ondan sonra dokunmatik çalışmıyor.. günde 3-4 kez oluyor.. telefonu kapatıp açınca düzeliyor.. daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

Yazılım olarak telefonda hangi sürüm yüklü ?

• S.N.I.P.E.R kullanıcısına yanıt
    Ben de ikisi arasında kalmıştım g4 aldım ama m9 da aklım kalmadı değil sırf sense arayüz ve metal kasa yüzünden

• hakfad H kullanıcısına yanıt
    Hepsini sildim , şimdi ne yüklemem gerek daha açıklayıcı anlatabilir misin
  • ARKADASLAR YARDM EDERMSNZ LG G4 UM 4.5G UYUMLULUGUNU SMS ILE SORGULATTIM SIM KARTINIZ UYUMLU TELEFONUNUZ UYUMLU DEGILDIR DIYOR BUNUN SEBEBI NE

• Beyler günde 3-4 saat kullanırım telefonu 3g de lenovo vibe p1 mi almalıyım lg g4 mü ? vibe p1'in tek artısı batarya ve parmak izi okuyucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opera22 -- 21 Mart 2016; 19:16:39 >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Ben n11den aldm kardes 1.5 gunde geldi 1350 ye almisdm dusmus:) memnunum ritzy grantilimis bide italatci degil

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkduan

Ben n11den aldm kardes 1.5 gunde geldi 1350 ye almisdm dusmus:) memnunum ritzy grantilimis bide italatci degil

Ritzy ne ki? O da ithalatçı değil mi?

• 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.