Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Dostlar hazır LG G4 konusuna elim değmişken bir soru sorayım.
    Bu telefonu almak için niyetlendim fakat kronik Boot Loop sorunundan haberdar oldum. LG de donanımsal problemi kabul etmiş:

LG, G4'te Bulunan Boot Sorununu Kabul Etti!
    http://shiftdelete.net/lg-g4-uzerinde-boot-sorunu-yasaniyor-68073

Bu problemi daha önce tecrübe eden veya yaşayan oldu mu?
    Açıkçası gözüm korktu, yorumlarınız neler?

Hocam alma bu telefonu bana kalirsa, guzel hos ama 6.0 oturmamis. Az once telfon gorusmesi yaptim WIFI acikken cit cit cit sesler geliyor hoparlorden, video cekerkende ayni olay wifi acikken. Batarya 3G de cok cabuk bitiyor vesayre vesayre.

Yalama oldum vallahi, merakimdan simdi tekrar 10D donup o cit cit sesin olup olmadigini kontrol edecegim..

Buzdolabim bile LG, G2 kulandikdan sonra ama bu telefon olmus ama eksik kalmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Merhaba arkadaşlar daha önce yukardaki mesajda belirttiğim şeklinde sorunum devam ediyor.
    Telefon sürümü v20d-EUR (6.0)
    Telefonun kendi kamera uygulaması ile çektiğim video ;

Ayrı olarak play store'dan indirdiğim Camera MX uygulaması ile çektiğim video ;

Daha önce 2-3 çekimimde bazen bu ses olmuyor video çekiminde sizce sorun nedir?
    Telefonun sesle alakalı bir ayarı varmı?

Telefonla gorusurken WIFI acik ise, Video cekerkende WIFI acik ise, 10D yada 20D farketmeden ayni ses "cit cit cit" sesleri geliyor. Bizzat denedim :)

• Telefon elime geldi 512 seri .6 ya guncelleyeyim mi?
    Nelere dikkat etmeliyim suanda
  • Arkadaşlar adım sayacı hakkındaki düşünceniz nedir benim cepte sanki attığım adımdan daha fazla sayıyor sizde nasıl
  • Telefon rehberi ve whatsapp da rehber açılmıyor. Ayrıca whatsapp dan mesaj bildirimleri de gelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim acil yardım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Arkadaşlar adım sayacı hakkındaki düşünceniz nedir benim cepte sanki attığım adımdan daha fazla sayıyor sizde nasıl

G2 de denemistim bu ozelligi ve kaldirdim geri. Hatta su anda G4 de yuklemiyorum bile. Nedeni soyleydi, oturdugum yerde elimi belli bir seviyede yukari assagi yaptigimda bile sayiyordu
    Boyle spor seyleri icin en guzeli RunKeeper gibi programlari kullanmak GPS ile
    Samsung da kullaninada taniyorum beraber baya bir gezmistik ve 15000 adim saymisti alet, fakat ne kadari dogruu ne kadar hatali bilemiyorsun. Assagi yukari tahminleri yurutuyor

• AytacFx kullanıcısına yanıt
    boyle olmasi gayet normal. belli bir derede hareketi sayıyor. yürüyüşü secebilecek bir sayar yok zaten. tek özelliği sayar olan cihazlar bile sen adimmi attin elinimi kaldırdın anlamaz. ortalama olarak bakacan olaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blond9 B kullanıcısına yanıt
    telefon rehberinde gösterilecek kisiler kismina bakin. varsa rehber yedegini tekrar secin. whatsapdan neden bildirim gelmez bilemedim. birseyleri engellediniz bilmeden belki.

• bakalim su clik clik sesini belki bende birgun duyarim. ne sesmis arkadas. video cekimi derken simdide görüşmede cikti. bir haftaya gece durdugu yerdede cikartmaya başlar

• 20d. nin ustune guncelleme gelsin artik. sorun yokta. alismisim değişik rom yuklemeye

• Beyler wifi'den dns degistiremiyorum yardimci olabilecek var mı?
    Wifi ayarlarindan statik'e cekiyorum.Bosluklari oldugu gibi dolduruyorum.Ama baglanmiyor.

• ekranda ölü pixel var mı yok mu nasıl anlarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

boyle olmasi gayet normal. belli bir derede hareketi sayıyor. yürüyüşü secebilecek bir sayar yok zaten. tek özelliği sayar olan cihazlar bile sen adimmi attin elinimi kaldırdın anlamaz. ortalama olarak bakacan olaya.

Biliyorum dogal oldugunu, arkadasa tecrubelerimi anlattim.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Pedometer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 13 Şubat 2016; 15:36:47 >
  • Harbiden 20e olur 20f olur yeter ki surum olsun olmadı tekrar milli romumuz 10d ye doncem baveran gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Harbiden 20e olur 20f olur yeter ki surum olsun olmadı tekrar milli romumuz 10d ye doncem baveran gibi :)

Dön ne olursan ol yine dön

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    donesimde yok benim. ulan az mi gidiyor 10d ye donsemmi diyorum. 3 kere 10d ye döndüm fark olmadı. kalayım da güncelleme bekleyim bari:)

• telefona ilk sayfada bahsedilen keyplus uygulamasını kurdum ses tuşları ile kısayoldan feneri falan çalıştırmak için ama telefondan quick memoyu silmişim sanırım o olmadan da uygulama aktif hale gelemiyor. nasıl geri yükleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

bakalim su clik clik sesini belki bende birgun duyarim. ne sesmis arkadas. video cekimi derken simdide görüşmede cikti. bir haftaya gece durdugu yerdede cikartmaya başlar

Hocam telefon serviste olduğu için şu an s4 mini kullanıyorum. Aynı ses bu telefonda da var. Odaklama yaparken pıt pıt diye ses çıkıyor. Bunda kafaya takacak bir şey yok. Telefonda bazı şeylerin çalışması için seste çıkabilir.

• bangez kullanıcısına yanıt
    telefon hakkında güncelleme merkezi uygulama güncellemesi yolunu takip ederek
  • bulentataseven kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.