Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meetal01

quote:

Orijinalden alıntı: AytacFx

quote:

Hocam tel 6.0 yuklu geldi.601 serisi.
    5.1 ile denemedim.Eger teli 5.1 yuklu olup bu sesi almayanlar varsa 5.1 cekip deneyebilirim.

Ben simdi denedim 20D'de, WIFI yi kapattigimda o ses kayboldu.

Aynen hocam wifi kapattigimda ses kayboldu :)

Ozaman bize 10D kullanan bir babayigit lazim, bunu test edebilmesi icin Bizde video cekecegimizde WIFI nin kapali oldugundan emin olmamiz gerek

Saka maka, G4 kadar garip bir telefon omrumde ilk defa elime gecti. 20D 3G de sarji felaket yemesi, bu cit cit sesi, root moot olaylarinin olmayisi.. garip garip seyler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AytacFx -- 12 Şubat 2016; 22:16:59 >

• AytacFx kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Bekleyip gorucez. guncellemelerle daha iyi olur tahminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Ben 3 dür dönüyorum 10d ye semazen gibi oldum. Arada acaba diyorum ama usengeclik engel oluyor zaten sarjla ilgili sıkıntım da yok gaza getirme beni müdür şimdi :))

• Arkadaslar bugun telefondan play store a baglanamiyordum simdide youtube baglanamiyorum bi sorun mu var ya da bunun bi cozumu var mi

• [DHgram=]cihazım 8 aylıktı servise verdim 9. iş gününde yenisiyle değiştiler
  • Arkadaşlar cihazımıza ölü pixel testini nasıl yapıyoruz
  • Arkadaşlar merhaba

Telefonda yanlışlıkla geliştirici seçenekler menüsünü aktif ettim bunun bir zararı olur mu ?

Teşekkürler
  • Somaspor S kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sorun olmaz lakin Oradaki ayarlar ile oynamamızi tavsiye etmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, LG G4 konularının tek konudan devamı hakkında iki başlığa da attığım öneri mesajına %100 olumlu yorum geldi. Mesajımdan sonra bu konuya toplam 109 mesaj yazılırken beni cevaplayan 10 mesaj oldu. Diğer konunun istatistlikleri: konuya toplam 16 mesaj yazılırken beni cevaplayan 1 mesaj. Olumlu tepkiler ve konu istatistikleri baz alındığında diğer konuyu kilitleyerek bundan böyle buradan devam edileceğini duyuruyorum.

Kilitlenen konu (kaydedin, işinize yarayan mesajlar olabilir):

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

http://forum.donanimhaber.com/m_95217719/tm.htm

Not: Bu konunun adını bir miktar düzenledim. @Mischievousz
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dostlar hazır LG G4 konusuna elim değmişken bir soru sorayım.
    Bu telefonu almak için niyetlendim fakat kronik Boot Loop sorunundan haberdar oldum. LG de donanımsal problemi kabul etmiş:

LG, G4'te Bulunan Boot Sorununu Kabul Etti!
    http://shiftdelete.net/lg-g4-uzerinde-boot-sorunu-yasaniyor-68073

Bu problemi daha önce tecrübe eden veya yaşayan oldu mu?
    Açıkçası gözüm korktu, yorumlarınız neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Merhaba, LG G4 konularının tek konudan devamı hakkında iki başlığa da attığım öneri mesajına %100 olumlu yorum geldi. Mesajımdan sonra bu konuya toplam 109 mesaj yazılırken beni cevaplayan 10 mesaj oldu. Diğer konunun istatistlikleri: konuya toplam 16 mesaj yazılırken beni cevaplayan 1 mesaj. Olumlu tepkiler ve konu istatistikleri baz alındığında aşağıdaki konuyu kilitleyerek bundan böyle buradan devam edileceğini duyuruyorum.

Kilitlenen konu (kaydedin, işinize yarayan mesajlar olabilir):

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

http://forum.donanimhaber.com/m_95217719/tm.htm

Not: Bu konunun adını bir miktar düzenledim. @Mischievousz

Hocam bizim yapamadığımızı yaptınız hela olsun. Kaç kere ana konuya yazmayın dememe rağmen sürekli yazılıyordu. Kitlenmesi çok iyi oldu. Elinize sağlık.

• Bizimkinde H yazıyo hocam sorun yok speedtest den baktım 28 mb internet hızı demekki sıkıntı yok şükür onda sorun olmadı şimdi sadece video kaydederken wireless açıksa clicking sound dedikleri böyle tık tık tıklama sesleri geliyor. wifi yi kapatınca bişey yok.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorun %1 yada ikidir. LG garantili aldığınız taktirde direk değişim oluyor zaten. Telefonu tavsiye ederim, ben çok memnunum, kamera pek önemli değil derseniz lenovo p1 çok güzel telefon

• WiFi açık olunca gelen ses sorunu sadece G4'lerde yok. GoPro Hero 4 kullanan varsa onlar da bilirler, eğer wifi açıksa helikopter sesi kadar çok ses geliyor. Bi çok cihazda denk geldiğim bi durum. Sorun edilecek bir şey değil. Sinyallerle alakalı.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Parça uyumsuzluğundan dolayı 6ya yanlış geçişte meydana geliyor. Burdaki yönergeleri takip ederseniz boot loop olma olasılığı diğer bütün telefonlar kadar aynı.

Ayrıca yardımlar için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mischievousz -- 13 Şubat 2016; 9:52:15 >
  • elinize sağlık en iyisini yaptınız bence
  • 10 numara olmuş.elinize sağlık.
  • LG G5 çıkacak daha bu cihaza root yapamadık
  • Arkadaşlar linkteki kılıfı almak istiyorum sarı lacivert olanıhttp://www.amazon.com/gp/aw/d/B00W65T35K/ref=mp_s_a_1_1?qid=1455139915&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=Lg+g4+case&th=1&psc=1 ama Türkiye ye gönderimi yok diyor. Fakat kırmızı siyah rengini seçince gönderimi var niye böyleki bana saçma geldi :)

• quote:

Aynen hocam.Bekleyip gorucez. guncellemelerle daha iyi olur tahminim.

Bu click click sesi, telefon gorusmesinde de var hocam :)

Wifi acikken aradigimda : geliyor.
    Wifi kapali aramayi baslattigimda sonra actigimda: gelmiyor.
    Wifi kapattigimda : gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.