Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu ana konuya biraz daha çeki düzen verme şansınız yok mu. En basitinden kaç model var. Hangilerinde ne farklılıklar var. En son hangi sürümler çıktı. Hangi model için hangi root programını kullanmak lazım. Lg yazılımlarının linkleri ve son sürümleri gibi. Baya baya eksik var konuda çünkü. Root denmiş ama hangi sürüm için hangi model için hicbir belirti yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rt_zubukzade

arkadaşlar hala tr cihazlarında radyo olayı çözülmedi mi . her yere bakıyorum bir sonuç yok . bilen biri cevap verebilir mi

Çözülmedi ve çözülmezde. Çünkü geliştiricilerde radyo problemi yok.
    O yüzden ben paralel ithalat aldım

• grolof kullanıcısına yanıt
    Sağlayamazsın.Orda modified ile en alttaki parantez içindeki yerlerin arasındakileri silicen bi de modifiedi 'Not rooted' e çeviricen yazarak.Sonra telefonu kapatıcan atacağın romu telefonu açmadan atıcan yoksa rct yeniden çalışıp algılıyor telefonu açtığında tekrar.Yoksa yeni stock rom atmadan yapamazsın devre dışı bırakmayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grolof kullanıcısına yanıt
    geliştiricilerde g2 varken de radyo problemi yoktu ama yapıldı
  • Merhaba arkadaşlar daha önce yukardaki mesajda belirttiğim şeklinde sorunum devam ediyor.
    Telefon sürümü v20d-EUR (6.0)
    Telefonun kendi kamera uygulaması ile çektiğim video ;

Ayrı olarak play store'dan indirdiğim Camera MX uygulaması ile çektiğim video ;

Daha önce 2-3 çekimimde bazen bu ses olmuyor video çekiminde sizce sorun nedir?
    Telefonun sesle alakalı bir ayarı varmı?

• bir kaç sorunda ben yazayım da eksik olmayayım
    1-ekran çift tıklayınca kapanıyor ama bir uygulama açıkken nasıl kapatacağım,arka power tuşu değilde başka bir yolu varmı ?
    2- pc den attığım şarkıları müzikçalarda göremiyorum,tarayıp ekleme özelliğide bulamadım,nasıl bir yol tavsiye edersiniz ?
  • watersreep kullanıcısına yanıt
    1)Bildirim paneline tıklayarak,veya xposed varsa navigasyon barı için de aktif edebilirsiniz
    2)Attığınız yere dosya yöneticisiyle gidip şarkıya tıklayıp ordan açın.Normalde böyle bi sorun olmaması lazım.Açtıktan sonra gelmesi lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk sayfada root yöntemi 2 tane ayrı başlık var hangisi daha kestirme sizce aynı mı yoksa pek inceleyemedim mobilden bakarken şimdi geçtim pc :) birde 6.0 güncelledikten sonra root imkanı henüz yok sanırım değil mi cevaplar için şimdiden teşekkürler ..
  • Beyler 10 gün sonra 6.ay dolacak telefonun. Garantiye 6 ay dolmadan verip direk değişim mi istesem yoksa 6 ay geçtiğinde ghost screen den dolayı ekran değişimi mi istesem ?
    Başka hiçbir sorunum yok. Eğer yeni telefon verseler onda başka sorunlarda çıkabilir o ihtimal var. Sizce ne yapayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rt_zubukzade

geliştiricilerde g2 varken de radyo problemi yoktu ama yapıldı

Eskiden samsunglarda root sonrası sayaç sıfırlanıyordu ama şimdi sıfırlanmıyor. Yadi alınan önlemler daha değişik.

• http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815-32gb-cep-telefonu-P68573589

n11 deki dubai bilişim nasıldır? acil bilen yardımcı olsun lütfen..

acil. bu akşam alayım diyorum.

medcell garanti -dubai biişim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahanx29

quote:

Orijinalden alıntı: ilker07

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır telefon almayı düşünüyorum . Hala LG Türkiye garantili cihazlar 1800 civarı sanırım ve benim kullanımım için bu miktar yüksek geliyor bana.

LG G5 çıkınca G4 ün fiyatları ne kadar düşer , ne zamana düşer tahmininiz var mı ?

G5 çıktıktan 1 yıl sonra max 200 tl düşer, beklemeye değmez
    Ayrıca n11 reyontekte LG Türkiye garantili 1599 TL, 50 TL n11 bonus veriyor gayet uygun bence

Aslında uygun gözüküyordu da yaklaşık bir 5-10 dk sonra siyah deri kapaklılar bitti

• Meetal01 kullanıcısına yanıt
    ayni sorun bendede var dis ortamda ses yok sessiz ortamda belirgin
  • kaee K kullanıcısına yanıt
    Ölü pikselle uğraşabilirsiniz. Risk seviyorsanız değişim isteyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 için root hazırlıyorum. Düzenleyeceğim merak etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mischievousz M kullanıcısına yanıt
    yeni verilen cihazlarda mı çıkıyor ölü piksel ?
  • Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak. Telefonumun bataryası ile ilgili bir problemim var şöyle ki telefonu %100 şarj ettikten sonra şarjdan çekiyorum. Ekran parlaklığı %0 ayarlı, konum ve senkronizasyon kapalı, sadece hücresel veri ve güç tasarrufu açık bir şekilde kullanmadığım zaman şarj seviyesi %87-85 civarına çok çabuk düşüyor. Aynı denemeyi sadece uçak modunda yaptım yine aynı şekilde hızlıca düşüyor. Tahmini kullanım süresi olarak 3 - 3,5 saat civarı süre alıyorum. Ardından %85 bandına gelince telefon birden kendine geliyor ve tahmini süre 25 - 30 saat civarına çıkıyor. Son gelen güncellemeyle v20c ye yükselttim bu süreler benim için önceki v10f sürümüne göre çok çok iyi değerler. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Sorun pilde mi, telefonda mı yoksa arkada çalışan bir uygulama mı bunu tetikliyor? İşin içinden çıkamadım yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

ayni sorun bendede var dis ortamda ses yok sessiz ortamda belirgin

peki buna ne yapabiliriz hocam?
    Sanırım yazılımsal bir sorun.Ama herkeste yok.
  • erkamacar kullanıcısına yanıt
    Şimdi zaraki kenpachi hocam şöyle bir durum var ufak tefek şeylere takılacaksan g4 alma

Ufak tefek şeyler :

Panelin üst tarafında ışık sızması gibi bir beyazlama var dikkat etmediğin sürece sıkıntı olmuyor.
    Bazı arkadaşlarda Ghost screen durumu var ki yazılımsal olma şüphesi içerisindeyim . Çünkü ekranı yan çevirincede ghosting beraberinde dönüyormuş bende sorun yok.
    Şarjın az gidiyor kolay kolay 4 saat ekran süresi alamıyorsun ki günde 3 saat ekran süresi aldığımda telefonu baya baya kullanmış oluyorum ( yaş 28 akşama kadar işteyim akşamda evde naruto bleach falan izliyorum )
    Bootloop sorunu var ama hepsinde değil bende olmadı umarım olmaz .
    Root atamıyorsun diye biliyorum uğraşmam şahsen önermemde güvenli değil gibi geliyor bana.
    Masada dururken kullanamıyorsun takır tukur sallanıyor ( en uyuz olduğum şeylerden biri ).

• quote:

Orijinalden alıntı: muritu

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g4-h815-32gb-cep-telefonu-P68573589

n11 deki dubai bilişim nasıldır? acil bilen yardımcı olsun lütfen..

acil. bu akşam alayım diyorum.

medcell garanti -dubai biişim ??

bi bakıverin dostlar..

n11. dubai biişim . medcell garanti?
    en ucuz fiyat -ancak ne kadar güvenlir.
    0212 li telefona bakan yok.
    satıcıya ortak alanda msj attık cevap da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muritu -- 12 Şubat 2016; 18:06:47 >

• 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.