Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj aletleri garanti kapsamına giriyor mu ? Şarj aletim gece telefon sarjdayken bozulmuş da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

Arkadaşlar universal şarj aleti var bende yedek bataryası var,dedim madem var şoklama denilen olayı yapayım bi deneyeyim dedim gece 11 buçukta taktım ertesi gün öğleden sonra 5 te çektim şarjdan.Yaklaşık 17 saat şarjda kaldı batarya.Ve işe yaradı arkadaşlar şu an ekran sürem 4 saat 2 dakika şarjım %42 mobilden resim atılmıyor sanırım olsa atardım ssleri.Eğer yedek bataryanız yoksa en azından işinizin olmadığı 2 günü bu işleme ayırın telefonu şarjda bırakın aşırı şekilde fark ediyor.

bunu tek sefere mahsus mu yapınca sonrasında gerçekten fayda ediyor mu sürekli olarak.Yani diğer şarjlarda da aynı performansı aldınız mı?

Bakalım onu bugün görücez akşama doğru bildiririm şarj durumunu

• mathman20 kullanıcısına yanıt
    Evet garantiye giriyolar ama telefonu da vermek gerekiyo yaninda

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar universal şarj aleti var bende yedek bataryası var,dedim madem var şoklama denilen olayı yapayım bi deneyeyim dedim gece 11 buçukta taktım ertesi gün öğleden sonra 5 te çektim şarjdan.Yaklaşık 17 saat şarjda kaldı batarya.Ve işe yaradı arkadaşlar şu an ekran sürem 4 saat 2 dakika şarjım %42 mobilden resim atılmıyor sanırım olsa atardım ssleri.Eğer yedek bataryanız yoksa en azından işinizin olmadığı 2 günü bu işleme ayırın telefonu şarjda bırakın aşırı şekilde fark ediyor.

bunu tek sefere mahsus mu yapınca sonrasında gerçekten fayda ediyor mu sürekli olarak.Yani diğer şarjlarda da aynı performansı aldınız mı?

Bu olayi orataya cikaran arkadas haftada bir yapmak yeterli diyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Valla hocam s6 satıp g4 alıp memnun kalan birçok arkadaş var. Yinede siz araştırıp karar verin, bu arada g4 ile ayakkabıyı sorunsuz bağlıyorum :)

300 lira cebime kalacak g4 alirsam ama paralel delta garantili bilemedim hocam valla

Lg turkiye garantili almanizi oneririm
    Android telefonlar tarafinda turkiyedeki en iyi garantiyi veriyolar
    Onceki sayfalarinda okursaniz baya bi muhabbeti gecti

• quote:

Orijinalden alıntı: WiSTAR

Marshmallow'daki sorunlar çözüldü mü?

Suan bi gelisme yok 5.1 le devam ediyorum ben 6 nin yeni guncellemesi cikana kadar da boyle devam edicem
    Akicilik konusunda bi sorun yok ama pil konusunda bi 5.1 degil

• 20c Rock Şarj daha iyi gidiyor bende, %93 şarj ekran süresi 50 dk 90 a düşse 1 saat LG den gerisi Hikaye........

• LegendizmiR kullanıcısına yanıt
    20C hangi ulke surumu hocam nasil kurdunuz?

• Emre1645 kullanıcısına yanıt
    Hocam banada gelmedi kontrol ediyorum ama güncel diyor yalnız değilsin gelir ama server yoğunluğu olmuştur belki sabredelim bakalım .
  • Nurkan58 N kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmedi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklasik 2 haftadir lg g4 kullaniyorum telefon cok stabil calisiyor s3 kullanicisiydim her türlü romu kullandım sıkıliyorum telefondan ya kilifini degistiriyorum yada icini ancak lg g4 te tema olmasi kullanim acisindan güzel birşey olumsuz olarak soyleyeceklerim lg smart worlde kasmalar oluyo uygulamayla alakali bi sorun olarak dusunuyorum ve oyunlarin ilk açılışında bekleme oluyo 1 2 saniye bu kullaniciya acaba dokunmadim mi hissi uyandiriyor tekrar dokunacakken oyun aciliyor kast ettigim oyun real racing 3 oldukca agir bi oyun genel olarak telefon cok isiniyor bataryasi 1 gün rahatlikla gidiyor yeni nesil android telefonlarda batarya normal kullanimda 1 gün gidiyorsa op başına koy batarya ne kadar büyük olursa olsun talep her zaman büyük oldugundan karsilamiyor son olarak diyecegim alt tus paneli yani navigasyon tuslarini ekranda kullanmayi hic istememisimdir her uygulamayi tam ekran kullanmak istiyorum altta oylece durmasi cok sinir bozucu ama lg bunun farkina varmis ayarlarda gözlenebiliyor uygulamalari tektek secmek zorundasiniz ama buna degiyor lg g4 kullanicisi olarak telefondan cok memnumum kamerasina bisey diyen teknolojiden anlamiyor demektir akisni idda edende anlamiyodur fiyat cihaz bakimindan bence en iyi amiral gemisi tercihim lg

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

quote:

quote:

quote:

Bu olayi orataya cikaran arkadas haftada bir yapmak yeterli diyodu

''Diye düşünüyorum'', ''bence''.Bu işlemi sence ben mi keşfettim ben de başka yerlerden buldum.Yine ''bence'', haftada bir yapmak olumlu etki yapar kanısındayım ben.Tabi fark ettiysen uzun ömürlü mü olur bu gelişme sorusuna bir şey diyemedim çünkü bilmiyorum haftada bir konusu da sadece bir tahmin o yüzden bugünkü sonucum da 5-6 saate yakın çıkarsa uzun ömürlü demektir ve haftada bir evet kesin faydalı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• en ucuz nerden temin edebiliriz bayiler 2199 tl fiyat çıkarıyor

• TR cihaz için OTA'dan 20a göründü ama yükleyemiyorum. Yükleyebilen var mı? Yada yüklemenin bir yolu var mı?
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhndrn -- 6 Ocak 2016; 11:08:05 >
  • quote:

20C hangi ulke surumu hocam nasil kurdunuz?

Türkiye için olan lg bridge ile yükledim yaklaşık 15 yada 20 dakika sürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

Valla sevinirim haber verirseniz şu an vaktim yok zaten yatmam lazım ama yarın yapmayı düşünüyordum=)

Güncelleme şuan gözüktü v20a sanirim sonra v20c gelir. Ilk basta gözükmüyordu. Telefonu kapatip açtım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

en ucuz nerden temin edebiliriz bayiler 2199 tl fiyat çıkarıyor

O nasil bir fiyat zam mi gelmis bu telefona anlamadimki

• quote:

Orijinalden alıntı: MekanSIzZ_IM

quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

en ucuz nerden temin edebiliriz bayiler 2199 tl fiyat çıkarıyor

O nasil bir fiyat zam mi gelmis bu telefona anlamadimki

avea ve turkcellde böyleydi gittim telefoncuya sordum 1900 dedi internette 1600-1700 arası kafam karıştı

• brhndrn kullanıcısına yanıt
    Bende de sunucu hatası veriyor, indiremiyor. Gece tekrar denerim.
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.