Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Baveran

Valla hocam s6 satıp g4 alıp memnun kalan birçok arkadaş var. Yinede siz araştırıp karar verin, bu arada g4 ile ayakkabıyı sorunsuz bağlıyorum :)

300 lira cebime kalacak g4 alirsam ama paralel delta garantili bilemedim hocam valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kamerada gelişmiş kısımdaki özelliklerin detaylı anlatımı var mı?

İnternette aradım bulamadım.
  • Elinizdeki ariza dorm ve belgeleri ile birlikte ilcedeki kaymakamliga tuketici hakem heyetine gidin. Bir dilekce yazicaksiniz 3 er kopya yapip vericeksibiz. 2 ay icinde paraniz cebinizde. Benim 21 gunde tum parami almisligim var. Ugrasmamazlik yapmayin ister birebir ister parasini vermek zorundalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ercan Eren kullanıcısına yanıt
    Ama telefonu aldim servisten? Ayrica hata bulunamadi yaziyor servis kagitlarinda?

• lahilama L kullanıcısına yanıt
    Otadanmi guncellediniz ben aradigimda otadan guncelleme yok diyor cunki. Acaba parca parcami veriyorlar

• 5.servis ise farketmez gidip gorusun kaymakamlikla

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Play de lg ecposure diye uygulama var ders veriyo kamera ile ilgili onu deneyin hocam

Teşekkür ediyorum.
    Iyice bir arastirayim ustam. Eyvallah

• arkadaşlar 815t modeline 20c yüklenebilir mi?
  • Beyler telefonu bugün düşürdüm herhangi bir koruyucu kılıf kullanmıyordum telefonun üst kısmındaki iki siyah alıcı noktasından küçük olanın üzerindeki siyahlık çıktı gri görünüyor şuan ama tam yuvarlak olarak çıktı onun boyutunda ve kılıf almaya karar verdim uzun süredir bakıyordum düşürünce iyice tedirgin oldum.
    İki kılıf arasında kaldım
    1.Spigen Neo Hybrid Satin Silver 60 TL

2. Verus Verge Military 69 TL

Verus daha çok hoşuma gidiyor fakat korumaları arasında internette araştırmama rağmen bir karşılaştırma bulamadım,sizin yorumlarınızı alabilirmiyim özellikle kullanıcıları var ise aramızda ?

• Beyler not4 ve g4 karşılaştırmasına bakiyorum. G4 dusuk isikta cok iyi kamera olarak. Siz ne dusunuyorsunuz? Cok fark var arada. Ekran olarak g4 mu not4 mu?

• Hocam bende elite vardi 2014 nisanda almistim parasini geri aldim isteseydim birebir degisimde veriyolardi ben iadesini istedim tuketici olarak haklarimiz var kaymakamliga ugrarsaniz size anlatirlar

• İsTCLuB kullanıcısına yanıt
    Neohybrid kullanıyorum 1 haftadır. Telefonun ağırlığını 2 katına çıkarttı :D

Tasarım olarak hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Yapacakları iş zaten ortada.
  • Kiyas kabul edilmez lg g4 un ekrani cok cok daha iti. Ppi degerlerine bakin youtubede karsilastirmalar var

• İsTCLuB kullanıcısına yanıt
    Neohybrit vardi bende cercevesi kirildi. Iade ettim. Baska modelini aldim ama iki markada cok iyi ve kaliteli. Verus biraz ucuk fiyat ama

G4 dusunuyorum da. Videolari inceliyorum. Eski g2 kullanicisi olarak G4un kasasini pek begenmedim ama geri kalan ozellikler gayet iyi. Kasaya da alismak lazim sanirim. G2 yi tepe tepe kullanmistim. Helali hos olsun o para. Ayrica kac yillik cihaza 6.0 gelecekmis. Lg guzel calisiyor. Simdi diyorum g4 alayim kaymakamdi degisimdi ugrasmamis olurum. Zararim olmadan alabiliyorum. Cok soru sormus olmayayim da dikkat edecegim bir husus var mi acaba alirken ustam?

• Ilk sayfayi oku derim orda gayet acik anlatmis arkadasin biri

• Bende note 4ve g4 arasinda kalmistim. Ama samsung un guncelleme politikasi ve gecen senenin telefonu oldugundan g4 aldim. Note serisi hep istedigim ama birturlu alamadigim bi cihazdi. Note5 bu fiuat olsaydi onunalirdim ama note4 dedigim gibi eskidi artik. Ama hala iyi cihaz. Biraz buyuk bundan ama g4 un tutusu kullanisini ekranini hizini ve kamerasina bayildim. Deyme telefonlara tokat atiyorum kamerada. Bu gun bi arkadasin 6s+ ini rezil ettim gece cekiminde deli oldu cocuk o derece arada var fiyat farki 1500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercan Eren -- 6 Ocak 2016; 2:47:30 >
    Yok yok tamamdir. Inceleme videolarina baktim. Kararim g4. Keske en basindan g4 alsaydim. Onca stres sikinti kar kaldi yanima Cevaplar icin tesekkurler ustam. Hayirli geceler

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.