Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20 serisi 6.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

20 serisi 6.0

3 hafta kadar önce 6.0 yüklemiştim lg bridge ile. telefon aptallaşmıştı. o hangi 20 sürümüydü bilmiyorum. yeniden güncelleme yaparsam yine relefon sapıtır diye korkuyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Beyler not4um var. G4e gecmeyi dusunuyorum. Tavsiye eder misiniz? Rom root olayi yok mu g4te?

Note 4 ün varsa, geçmeye gerek yok bence. Kullanmaya devam edip, çıkacak olan yeni telefonlardan birine geçmeniz daha iyi olur.

bende note4 vardı bugun sattım ekran cok buyuk ve cepte rahat durmuyor ayakkabı bağlanmıyor mesela. Yarın ya g4 ya s6 alıcam karar veremedim bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

Greenify en sağlıklı bu ayarlarda çalışıyor.
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Xposed ile çalışması için root gerekiyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar v10d deyim. yeni güncelleme kontrol ettiğimde zaten son sürüm diyor siz nasıl indirdiniz lütfen yardım edin..
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    root + bootloader kilidinin açık olması gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ota ile gelen 20c stabil midir ona göre 10D ye dönüp tek tek yükleyim şarj konusu sorunlu malum lg bridgei le yüklenen 20c'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

Arkadaşlar universal şarj aleti var bende yedek bataryası var,dedim madem var şoklama denilen olayı yapayım bi deneyeyim dedim gece 11 buçukta taktım ertesi gün öğleden sonra 5 te çektim şarjdan.Yaklaşık 17 saat şarjda kaldı batarya.Ve işe yaradı arkadaşlar şu an ekran sürem 4 saat 2 dakika şarjım %42 mobilden resim atılmıyor sanırım olsa atardım ssleri.Eğer yedek bataryanız yoksa en azından işinizin olmadığı 2 günü bu işleme ayırın telefonu şarjda bırakın aşırı şekilde fark ediyor.

bunu tek sefere mahsus mu yapınca sonrasında gerçekten fayda ediyor mu sürekli olarak.Yani diğer şarjlarda da aynı performansı aldınız mı?
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    evet root gerekiyor g4te de root atmak cidden başarı
  • shineon25 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam s6 satıp g4 alıp memnun kalan birçok arkadaş var. Yinede siz araştırıp karar verin, bu arada g4 ile ayakkabıyı sorunsuz bağlıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

ota ile gelen 20c stabil midir ona göre 10D ye dönüp tek tek yükleyim şarj konusu sorunlu malum lg bridgei le yüklenen 20c'de

20c sarj sorunu yok diyebilirim yani 10d ile nasılsa öyle gitti benim telefon
  • quote:

ota ile gelen 20c stabil midir ona göre 10D ye dönüp tek tek yükleyim şarj konusu sorunlu malum lg bridgei le yüklenen 20c'de

Kardeşim dediğin şeyi ben yapayım dedim v10d de kaldım yine. güncelleme gözükmüyor herkes yükledi bir ben kaldım heralde bu nasıl şanssızlık. Hard reset atmıştım birde şimdi uğraş dur
  • lahilama L kullanıcısına yanıt
    o zaman 5.1 10d sürüme geçip otadan 20c ye güncelleme yapıyorum dostum. benimde 20 c yüklü aslında ama lg bridge ile yükledim sıkıntılı sürüm maalesef
  • Emre1645 kullanıcısına yanıt
    valla bende ondan korkmuyor değilim hani =/
  • Ercan Eren kullanıcısına yanıt
    1 ayi gecirdiler. Sonrasinda yok diyecekler saniyorum. Allah belassini versin deyip bundan sonra ugrasmayacagim. Akil parasi olarak yanimiza kar kalsin bundan sonra. Samsunga gore soyledigim seyler sorun teskil etmiyormus. Kasadaki o esneme sorun degilmis. Ne servisi ne telefonlari yaramaz.

• TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben lg bridgeden ya da otadan yüklemedim burada paylaşan bir arkadaş vardı onu indirip lg uptan yükselttim sürümünü ama 20c diyorsun yani farkı yoktur, senin sarj kısa sürede bitiyor mu
  • quote:

valla bende ondan korkmuyor değilim hani =/

Bence hiç ayarlarınızı bozmayın uygulamalarınız falan boşuna silinmiş olmasın. Eğer tekrar güncelleme gözükürse ben bizzat size haber vericem. Muhtemelen yüklenme oldu lg sunucuları çöktü sanırım.
    Normalde bende bridge den 20c yüklemiştim. Ama burdaki yorumlara baktığımda aralarında fark olduğunu düşünüyorum zaten en sağlıklı güncelleme otadan oluyor bizim cihazda.
  • Puslu gece
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Benim şarj normaldeyken normale yakın ama hızlı, tasarruf modunda ise süper hızlı bitiyor ve cihazda ısınmalar oluyor ara ara bazı oyunlarda hele cihaz tutulmuyor desem abartmamış olurum

• Emre1645 kullanıcısına yanıt
    Valla sevinirim haber verirseniz şu an vaktim yok zaten yatmam lazım ama yarın yapmayı düşünüyordum=)

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.