Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Bir defa serviste verdim harici hiçbişey olmadı. Geçen ay batarya aldım düzeldi şarj sorunu sadece ghostscreen var. Gayet akıcı şekilde çalışıyor. Pubg falan sıkıntı yok devam. Bozmayı deniyorum ama bozulmuyor meret :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazayı inceledim, maalesef orijinal değil; satıcı birebir replika ürünleri yurtdışından ithal edip satıyor, ama işinizi görür gibime geliyor, fiyatıda uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Cihazın üzerindeki sürüm sanırım marshmallow, bu durumda
    https://lg-firmwares.com/lg-h815-firmwares/#tab=firmwares

adresinden modeliniz neyse ona göre bir firmware çekip yükleyin.
    LGUP programı ile yeniyi yüklerken aşağıdakine dikkat edin.
    Verilerinizi kaybetmemek için kesinlikle wipe-data&cache seçeneğini seçmeyin.
    Sadece yükseltim yapın.
    Arkadaşlar acil yardım lütfen!
    G4 tr cihazımda 6.0 V20g yazılım varken sist ara yüzü durduruldu hatası verdi ben de verileri almak istiyorum gruptaki arkadaşlar Flashtool ile normal flash yapmamı önerdi yapıyorum fakat aşağıdaki gibi son aşamada gerekli bilgi bulunamadı hatası veriyor Lg destek makale üzerindeki 6.0 20g kdz yi indirdim 20h 20i mi indirmeliydim bir de inerken 1.6 gb yazan kdz dosyası bağlantı koptu devam ettirdim 1.57 Gb olarak tamamlandı ondan olabilir mi yoksa versiyonu mu yükselteceğim nerde hata yapıyorum bilgi verin lütfen 🤔😔

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 11 Şubat 2019; 18:20:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Lg flash tool ile kullandığınız yazılım versiyonunun aynısını indirip "Normal Flash" seçeneğiyle flashlayın çözülür (%100 emin değilim yazılım atmayalı oldu baya siz yinede teyit edin) . "CSE Flash" ile flashlarsanız herşey silinir.
    O şekilde yapmaya çalıştım hocam 😏
    G4 Tr cihazımda 6.0 V20g yazılım varken sist ara yüzü durduruldu hatası verdi ben de verileri almak istiyorum gruptaki arkadaşlar Flashtool ile normal flash yapmamı önerdi yapıyorum fakat aşağıdaki gibi son aşamada gerekli bilgi bulunamadı hatası veriyor Lg destek makale üzerindeki 6.0 20g kdz yi indirdim 20h 20i mi indirmeliydim bir de inerken 1.6 gb yazan kdz dosyası bağlantı koptu devam ettirdim 1.57 Gb olarak tamamlandı ondan olabilir mi yoksa versiyonu mu yükselteceğim nerde hata yapıyorum bilgi verin lütfen 🤔😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 11 Şubat 2019; 18:21:54 >

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazın 815tr olduğuna eminmisiniz?
    Resimlere bakarken eski resimlere kaydım ve orada normal 815 görünüyor. Elbet aynı cihazın resimleri ise ???

Haklıysam normal H815 rom yüklemeniz gerekir.
    Normal H815 romu ile deneyin.
    https://www.lgdestek.net/lg-g4-h815-h815tr-marshmallow-lollipop-yukleme-rehberi-25149/

Flash tool telefonu görmüyor. Buradaki yöntemi deneyin. Seçeneklerden REFURBISH seçtikten sonra starta basın. Lg mobile driverları yüklemeyi unutmayın. Şöyle bi sıkıntı var refurbish seçerseniz herşeyi siler. Upgrade ile de yükleyebilirsiniz ama bu hata düzelmeyebilir emin değilim. Stock kdz atmayalı çok oldu hatırlamıyorum. Hatırlayan biri varsa onun yardımını bekleyin yada deneyin size kalmış. Şuan bilgisayarım yok o yüzden dosyanın boyutu doğru mu bilemeyeceğim.

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Eski resimlere derken hangisi? Evet Lg tr garantili olunca Tr olmuyor mu? 815 ithalat degil mi?

Arka kapağı açınca 815 mi yazıyor 815tr mi?
    Birde imei'yi internetten kontrol edin, modelini öğrenin ona göre rom atın.

Ben bu aşağıdaki bataryadan çok memnunum, orjinal kopyalarının hepsi çok kalitesiz çıktı benim denediklerim.

https://s.click.aliexpress.com/e/bXqJP8AH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 15 Şubat 2019; 0:37:13 >
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba nasil bir çözüm buldunuz ayni sorun bende mevcut hard reset atmadan acilabildi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 16 Şubat 2019; 3:17:15 >
  • PCMuhendisi P kullanıcısına yanıt
    Hocam şuana kadar batarya nasıl bi performans gösterdi ? Cevabınza göre bahsettiğiniz satıcıdan hemen bi sipariş vericem.

Edit 1:Stokta bitmek üzereydi verdim siparişi. Gelince bende yorumlarım artık.

Edit 2: Pil geldi. Orjinal ile birebir renk biraz farklı gibi ama benim pil 2 yıllık ondan rengi atmıştır belki. Şimdi ilk defa şarj ediyorum. 2. defa şarja takınca yazarım tekrar.

Edit 3: Çıkardığım orjinal pile göre nerdeyse 3 kat daha uzun süre kullanabiliyorum telefonu. Artık günde 1 şarj yetiyor. Kamu spotu gibi şarj aletine ve powerbanke bağlı yaşıyodum iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makify -- 22 Şubat 2019; 21:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Hocam şuana kadar batarya nasıl bi performans gösterdi ? Cevabınza göre bahsettiğiniz satıcıdan hemen bi sipariş vericem.

Edit 1:Stokta bitmek üzereydi verdim siparişi. Gelince bende yorumlarım artık.

Edit 2: Pil geldi. Orjinal ile birebir renk biraz farklı gibi ama benim pil 2 yıllık ondan rengi atmıştır belki. Şimdi ilk defa şarj ediyorum. 2. defa şarja takınca yazarım tekrar.

Edit 3: Çıkardığım orjinal pile göre nerdeyse 3 kat daha uzun süre kullanabiliyorum telefonu. Artık günde 1 şarj yetiyor. Kamu spotu gibi şarj aletine ve powerbanke bağlı yaşıyodum iyi geldi.
    Hayırlı olsun; bendede hiç bir sıkıntı yok, 1 gün rahat yetiyor. batarya orijinal gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ayrıca sahte lg bataryası nasıl anlaşılır; (benim tecrübelerim)
    1-) sahte bataryalar yuvaya zor girer (farkedilir)
    2-) ortalama 2 saatte ekran açıkken biter
    3-) bataryada yazan tarih sağa sola kaymıştır
    4-) batarya durduk yerde kendi kendini şarj etmiş gibi gözükür (%5 ken durduk yerde %6 ya çıkar)

gittigidiyor ve n11'den orijinal batarya bulmak çok zordur.

ayrıca ekranı kırılan veya ghost screen belasından kurtulmak isteyen arkadaşlarda şu ekranı alabilir; ben aldım ve monteledim dokunmatik hassasiyeti ve renkler orijinal ile birebir ve fiyatıda çok uygun.
    https://urun.n11.com/ekran/lg-g4-h815-lcd-ekran-dokunmatik-siyah-citali-P185165245

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCMuhendisi -- 23 Şubat 2019; 0:43:31 >

• Galaxy fold ürününe baktım, elbet çok güzel bir alet ama fiyat uçuk geldi. Belki çinli xiaomi veya Huawei daha ucuzunu çıkartır ama bence normal telefonun iki misli olacak ise maliyet hiç uğraşmasınlar. Benim beğendiğim ve 10 yıl sonra asıl bu piyasayı domine edeceğini düşündüğüm ürünler ise watch phone tarzı ürünler.

Örnek:https://www.sunsky-online.com/product/default!view.do?subject.itemNo=MPH1752B

Bu arada bu mtk işlemcilerin googleplay'den indirebileceğiniz mtktools uygulamasıyla imei'lerini anında değiştirebildiğinizi söylemeliyim.

• quote:

Ben bu aşağıdaki bataryadan çok memnunum, orjinal kopyalarının hepsi çok kalitesiz çıktı benim denediklerim.

https://s.click.aliexpress.com/e/bXqJP8AH
    Bu aliexpresden nasıl ürün alıyorsun ve ne kadar sürede geliyor. Ben yıllar önce ebaydan çin den telefon parçaları almıştım biraz tecrübem var fakat orası iptal oldu sanırım. ona benzer bir sitemidir.

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Ebay'den çok daha hızlı geliyor. Normal türk kredi kartından ödüyorsun, tl olarak veya usd seçebilirsiniz. Ürün gelmezse para iadesinde sorun çıkarmadılar hiç. Elbette ebay'in kullandığı gibi paypal'ın 6 aylık garantisi yok.

• Bu arada bu nohon bataryayı accubattery uygulamasıyla ölçünce gerçekten 2950mah çıkıyor. O uyduruk orjinal diye satılan bataryalardan almıştım. Geçen yıl bu zamanlar aldığım uyduruk 1600-1700 mah falan çıktı.

• quote:

Ebay'den çok daha hızlı geliyor. Normal türk kredi kartından ödüyorsun, tl olarak veya usd seçebilirsiniz. Ürün gelmezse para iadesinde sorun çıkarmadılar hiç. Elbette ebay'in kullandığı gibi paypal'ın 6 aylık garantisi yok.
    Teşekkür ederim. Bu arada ürün gelmezse dedin. niye gelmediği oldumu hiç. ebay de gelmeyince alması çok zordu diye hatırlıyorum .

• Bu arada buick circle kılıf kullanan oldu mu nasıl kullanımı rahatmidir. sanırım çift tiklamanin iyi çalışması lazım.

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Bir usb kablo siparişim gelmedi artık satıcımı yollamadı yoksa postacımı cebine attı bilmiyorum ama bir ay bekleyip gelmeyince gelmedi diye şikayet ettim bir hafta sonra parayı iade ettiler. Elbet parasını verip bir aydan fazla bekleyip hava almak hoş olmadı ama en azından paramı tek şikayetle alabildim. Daha önce ebay'da benzeri başıma geldi, ürün gelmeyince tekrar ikincisini yollamayı teklif etti kabul ettim bir ayda onu bekledim. Hata etmişim ilk şiparişin itiraz süresi geçmiş. Her ikiside gelmedi sanırım dolandırıcıydı. Ebay paramı iade etmedi bende paypala şikayet ettim onlar paramı iade ettiler. Bir daha ikinciyi yollayayım diyene hayır diyorum bu yüzden. Aliexpress'te paypal'da olmadığı için asla ikinciyi yollayayım teklifini kabul etmem.
  • 
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.