Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THH Karara bağlandı 2 Mayısta.. 2 Hafta oldu, tebligat ulaşmadı bana..
  • Arkadaşlar internetten batarya alan var mı? Baktım genelde 90 100 civarı, daha uygun bulabileceğimiz orjinal satan bir yer var mı?

Bir de internette powerbank olarak herkes xiomi tavsiye ediyor ama piyasada sahtesi çok deniliyor. Siz hangi siteden hangi modeli önerirsiniz? En az 10000 mah olsunki 2 sefer şarj edebilsin istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escala kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/xiaomi-10000mah-power-bank-3nesil-cift-usb-18w-quick-charge-30-P228163401

N11'de semers adlı satıcı orijinal xiaomi satar.daha önce almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 17 Mayıs 2018; 16:3:40 >
  • arkadaşlar, flaşlı gece çekiminde sarı ton sorunu yaşıyorum...hiç karşılaşan oldu mu? fotoğraflar bariz sarı çıkıyor..beyazlar sarı..objeler sarı tonlu ve karanlık...nereden olabileceği konusunda fikrim de yok...telefona hard reset attım..değişen birşey olmadı..başka yazılımlar kurdum..onlarda da aynı..sanırım donanımsal ama nereden kaynaklı kestiremedim...
  • Batarya aldınız mı hiç internetten?

6-7 ay önce servis garantiden değiştirmişti ama şuan çok hızlı düşmeye başladı sanırım bu da ölmeye başladı

batarya almadım.servislerden al bence.yan sanayi ürün alıp başını ağrıtma
    batarya almadım hocam. powerbank aldım ama attığım satıcıdan orijinal satıyor

• Kış aylarında 1 yada 2 kere oldu kapatıp açınca telefonu düzeliyordu.Havalarin ısınmasıyla telefon sürekli sıcak durum da sıcak olunca da uygulama menüsü kayıyor.Kapatip açıyorum düzeliyor 10 dakika sonra tekrar bu hale geliyor.

Başına böyle bir olay gelen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

https://m.n11.com/xiaomi-10000mah-power-bank-3nesil-cift-usb-18w-quick-charge-30-P228163401
    Oradan o paraya alacağınıza yine güvenilir satıcıdan 10 tl daha ucuza alın:https://market.miuiturkiye.net/xiaomi-mi-10000-mah-3-nesil-powerbank-

• 7.0 kullananlar, lgdestek'ten mi yüklemeliyim xda'dan mı? hangisi daha stabil, uzun süre kullanımda sapıtmıyor.
  • mydonose13 M kullanıcısına yanıt
    İkisinide denemis biri olarak xda daki oneririm

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Hala onu mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mydonose13 M kullanıcısına yanıt
    Lg destektekini kullaniyorum suan. vaktim olmadigi icin donemiyorum xda surumune

• Telefondaki oyun modunda çözünürlük ayarlama varmı? Şu linkteki gibi ;

https://www.lgdestek.net/android-7-sarj-suresini-uzatma-yontemleri-31220/

Android 7.0 yüklenirse geliyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bir sorum olcak lg dostları. Telefonun alarmını kurup yatıyorum, telefonu bırakır bırakmaz telin ekran ışığı kendiliğinden yanıyor. Zamanı belirsiz sürelerde yanıyor sönüyor. Karanlıkta inanılmaz rahatsızlık veriyor. Neden böyle oluyor? Nereden kapatabilirim?. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz1 -- 20 Mayıs 2018; 22:35:36 >
  • oguz1 kullanıcısına yanıt
    alarm kurmanızla alakası yok ekranın çift tıklama ile kapattığınız için ekran daha sonra kafasına açılıyor. Bazı kişilerde bu sorun mevcut. ekranı arkadaki düğme ile kullanırsanız sorun olmaz. Büyük ihtimalle sensör bozuldu benimde öyle
  • Eşim LG G4 (H815) kullanıyor ve artık dayanılmayacak derece yavaşladığını söylüyor. Onu uğraştırmayacak stabil ve akıcı bir rom kurmak istiyordum. Lineage OS'un sitesinden resmi olarak indirilmiyor, kaldırılmış. ROM tavsiyesi verecek olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francouzska

Kış aylarında 1 yada 2 kere oldu kapatıp açınca telefonu düzeliyordu.Havalarin ısınmasıyla telefon sürekli sıcak durum da sıcak olunca da uygulama menüsü kayıyor.Kapatip açıyorum düzeliyor 10 dakika sonra tekrar bu hale geliyor.

Başına böyle bir olay gelen var mı ?

Bana çok oluyordu şimdi lg temasına geçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar telefonum cebimdeyken kendikendine uygulamalar aciliyor dahada kotusu rehberden arama yapiyor rastgele buna cozum bulabilen varmi

• 
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.