Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar h815tr nin bootloaderi açıp v30 port rom yükledim. bildiğiniz daha seri çalışan bir rom varmı. aosp tabanlı olmasın normal stok rom üzerine yazılmış bir rom
  • Herkese merhabalar. H815TR modelimi UsU ile açtım. Şu anda stok romdayım. Herkesin bildiği üzere 4.5+ ile VoLTE çalışmıyor. Bunlara çözüm arıyorum. UsU ile açılmamış, tamamıyla orijinal, 4.5+ ile VoLTE'si çalışan G4 sahibinden bir isteğim olacaktı. Değerleri karşılaştırmak adına. Umarım bir yardım eden olur. Aşağıya yazıyorum neler yapmanız gerektiğini.

Masaüstünüzde shift tuşuna basılı tutarken farenizden sağ tuş basıp, komut istemini/powershell'i burada aç deyin. Sonra telefonunuzu bilgisayara hiçbir şekilde bağlamadan yeniden başlatın. Açıldığı ilk anda bilgisayara takın, kilit ekranında varsa parola, girin. Sonra komut isteminde/powershell'de hızlıca
    adb shell dmesg > dmesg.txt
    komutunu girin. En sonunda masaüstünüze gelen dmesg.txt dosyasını burada paylaşın.

Bilmeyenler için; dmesg içerisinde cihaz açılırken hata ayıklama/günlük kayıtları yer alıyor. Verileri karşılaştırmalıyım. Böyle çözebiliriz sanırım. Aynı zamanda UsU konusunu açan kişiden de yardım alıyorum. Umarım birlikte çözeriz.

• Son Perde S kullanıcısına yanıt
    kağıt üzerinde özellikler iyi ama kronik sorunları var..ithalatçı garantisi de genellikle önerilmiyor LG için...sorun çıkartıyorlar..ben 3 yıldır kullanıyorum...anakart ve ekran değişti..2 yıldır sorunsuz kullanıyorum ama saatli bomba gibi..tekrar bootloop olursa çöp olacak telefon. şarj yönünden de çok parlak değil..bu ekran çözünürlüğüne 3000 mah pil yeterli olmuyor. Alternatifleri değerlendirmek daha mantıklı gibi..Kronik sorunlardan dolayı ikinci eli de yok LG'nin...satmaya kalkınca fiyat bile vermiyorlar...
  • berkantkz B kullanıcısına yanıt
    al bakalım, adb ile bağlıyken reboot sonrası temiz kernel log sana cihaz v29a

https://www79.zippyshare.com/v/ZqH3Ucvv/file.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son Perde

İthalatçı garantili LG G4 alınırmı? 1000 TL civarı en iyi kameralı telefon şuan sadece bu galiba.Artı ekranı,tasarımı,nfc,kızılötesi,hızlı ve kablosuz sarj gibi güzel özellikleride çok iyi.
    Cık ben olsam almam. Şarj problemi var. Kronik sorunlar ve ithalatçı garantisiyle tadından yenmez. Ağızda kötü tat bırakır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karamandalina kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum. Güzel telefon ama yaşattığı sıkıntılardan dolayı bezdiriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordx

kesinlikle katılıyorum. Güzel telefon ama yaşattığı sıkıntılardan dolayı bezdiriyor...
    Aynen şekil şemal 5 yıldız. Kamera çok iyi. Fakat şarj olmayınca hiç biri işe yaramıyor. O uugulamayı kapat bu uygulamayı kapat ekranı fazla açma senkronizasyonu kapat vs vs. Yanımda batarya taşımak istemiyorum. 5000 mah olaydı keşke pili..

• Telefonu yeniden başlattım Android başlatılıyor 1 uygulamanın 1 i güncelleniyor yazıyor. Bu aşamadan ileri gitmiyor. Boot loop mu oldu şimdi bu.

• Telefonda ekran kalitesi 10 üzerinden 9, kamera ise 10 üzerinden 10 ama pil 10 üzerinden vasat.
    Keşke ekran çözünürlüğü 1920x1080 olaydı en az ekran süresi 2 saat artardı.
    Lafta bunu LG amiral gemisi diye sundu, iki sene geçmeden üzeerine rom gelmez oldu.
    LG seni %+&'^&' .....
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Zedge'yi kaldırın, bu aralar sorun yaşatıyor.

• halilcc kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendeki telde var bekleyince ekran geliyor tehlike çanları çalıyor sanırım 😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende almak istiyorum
    şu an yeni alsam üzeinde hangi andorid yüklü geliyor.

en falza kaça yükseliyor?
    son zamanlarda alınan tellerde de önceki problemlar var mı?

yanıtlarsanız seviniirim.
  • Kazahell kullanıcısına yanıt
    Eğer son serileri alırsanız tahminen 6.0 ile gelir. İlk seri lerden ise 5 gelir . Lg destek sitesi 7.0 ı uyarladılar kullanılabilir dırumda

• Kazahell kullanıcısına yanıt
    702 serili anakartlı,ekranı da hayalet ekran sorunu nedeniyle değişmiş tertemiz,nokta kadar çizik darbe izi vb. olmayan lg türkiye garantili(garantisi 2 ay sonra bitecek) kutu,fatura ve orijinal şarj aleti bulunan telefonumu satıyorum almak istersen iletişime geçebilirsin.telefonda hiçbir sorun yok hatta yedek batarya ve şarj kiti de hediye edeceğim

ben ilk serilerden aldım.onda hayalet ekran vardı ama ekranımı değiştirdiler ve o sorun artık yok.

bootloop'a gelince de benim anakart 702 ve bu son seri anakartlarda henüz sorun yaşayanı görmedim olsa da telefoncular cüzi bir ücret karşılığı bunu tamir edebiliyormuş.telefoncuyla konuştuğumda kolay bir işlem olduğunu belirtti.aslında satmayacaktım da yeni telefon aldığım için satmaya karar verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 14 Mayıs 2018; 11:8:26 >
  • Sahibinden.comda satılan 600 TL'lik sıfır kapalı kutu kapıda ödemeli lg g4 alınırmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kapıda ödemeli kargo asla alma çünkü önce ödemeyi yapıyorsun sonra kutuyu alıyorsun.kutudan salatalık da çıksa bir şey iddia edemezsin.postacı kutuyu verip gidiyor.postacı için önemli olan para.parayı aldığı gibi toz olur.

o telefonlar muhtemelen yan sanayi parçalarla yenilenmiş cihazlardır uzak dur
  • İyi günler. Bir sorum olacak. Geçen gün video çekimi yaptım fakat video sırasında resim çekmeyi unuttum. Acaba çektiğim videonun içinden program falan kurarak resim alabilirmiyim veya telefonda böyle bir özellik varmıdır.
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Peki hepsiburada.comda ki ithalatçı garantiler temizmi? Anakartı son serimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ithalatçı garantili çöp kovası bile alınmaz
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Resim çekmek istediğin yerde videoyu duraklatıp ekran görüntüsü alabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.