Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
39.533
Cevap
241
Favori
973.900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    628 Mesaj
    Oyun oynarken belirli bir sıcaklıktan sonra 1 veya 2 çekirdek otomatik kapanıyor.Android 7 yüzünden mi oluyor ? Ben tüm çekirdekler çalıştırmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

Bu linkteki son sürümü indireceğim fakat konuda official yazmasına rağmen burada unofficial yazıyor
    http://droid.binbash.it:8008/aoscp/oreo/h815/

Siz nereden indirdiniz acaba?
    Edit: buradan indirdim hallettim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLoser1 -- 11 Mart 2018; 23:51:25 >
    |
    |
    JessicaCornish kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar bootloader kilidini açanlar bence aoscp 8.1 yüklemesinler stock nougata göre hem yavaş hemde sim algılamama, flaş kısayolunun çalışmaması, kamera uygulamasının yetersiz olması ( her ne kadar google camera olsa da oda sorunlu) gibi sorunlar var.

|
    |
    Arkadaşlar günaydın. Bende en sonunda garanti bitimine 10 gün kala telefonumu batarya kulaklık ve açılıp kapanma sorunlarından dolayı sabah şengüllere elden verdim. Fakat burada millete akıl verirken kendim çok büyük bir hıyarlık ettim ve telefonun ne resmini çektim nede telefon numaralarının yedeğini aldım. İşte insanın basireti bağlandımmı bağlanıyor. Neyse kısa sürede haber çıkar dediler. Fakat sim kartımda hiç numara yok telefonada orada reset attılar. Peki ben numaralarımı tekrar nereden bulurum akıl verecek olan varmıdır?

Orijinalden alıntı: sabese

Kayıt yeri olarak Gmail hesabını sectiyseniz hesabınızı tekrar girince rehberiniz otomatik olarak yükleniyor

Teşekkür ederim aklıma geldi benimde ve dediğini yaptım ama olmadı yüklenmedi. Neyse bende telefonu verirken sim kartını almıştım onun içine önceden yedekleme yapmışım. Şansına onu buldum. Telefonada bunu yükle yap falan dedim zar zorda olsa bir çok numaram yüklendi. Neyse şimdilik böyle idare edelim bakalım zaten bir kaç güne haber çıkar dediler.

|
    |

Orijinalden alıntı: sabese

Arkadaşlar LG G4 telefonum için THH den para iadesi kararı çıktı. Yoluma Lenovo Moto Z ile devam edeceğim

Hayırlı olsun. Moto z benimde hoşuöa gidiyor fakat kamera özellikleri açısından g4 ün gerisinde kalıyor biraz. Birde servis olayı baya bir sıkıntılı. Bende 2013 de almıştım arıza yaptı öyle kaldı telefon elimde.

|
    |

• Yarbay
    2774 Mesaj
    son bi işlem kaldı TWRP fakat bir türlü flaslayamadım fastboot moddan denedim olmadı adbden denedim gene olmadı basebandda uçtu cihazda twrpyi flalayamadım xda konusuda ingilizce bendede ingilizce yok translate yapıp çevirdim googlın translatesi işte anlamsız yazılar

|
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: TheLoser1

Bu linkteki son sürümü indireceğim fakat konuda official yazmasına rağmen burada unofficial yazıyor
    http://droid.binbash.it:8008/aoscp/oreo/h815/

Siz nereden indirdiniz acaba?
    Edit: buradan indirdim hallettim teşekkürler.

http://get.cypheros.co

Romun offical olmasini istiyorsaniz buradan H815 i bulup indirebilirsiniz

|
    |

• Yarbay
    2774 Mesaj

mutlu son

yardımlarını esirgemeyen @Makify @Techno38 @JessicaCornish @networkkid tüm arkadaşlarıma kucak dolusu sevgiler

başınızı çok ağrıttım hakkınızı helal edin p.m.den çok boğdum biliyorum ama inandık ve başardık

g4 bootlader kilidi konusunda işleme giripte kararsız kalanlar orta seviye bir ingilizceniz olmalı kesinlikle ve bu işlerden anlıyor olmalısınız g2 g3 kullanmış birisi birisi olarak o cihazlara sayısız rom root twrp attım inanın g4 kadar zor değil gerçekten g4 bayağı bir zor bootlader açıçaksınız twrp yüküyceksiniz rom yüklüyceksiniz tabi ileri seviye kullanıcılar için kolay ama orta seviye kullanıcılar için biraz zor giriş seviyesindeki arkadaşlara hiç tavsiye etmem eminim bir gün daha kolay hale getirilecektir sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 12 Mart 2018; 23:49:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: networkkid

• Yüzbaşı
    572 Mesaj

Merhaba cihazınız h815tr midir.

|
    |
    djvietnam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nf

Merhaba cihazınız h815tr midir.

evet 815 tr

Usu dokümanını xda da okudum karmaşık geldi. Bu zamana kadar çok cihaza rom attım ama bu şekilde kilit kırma biraz gözümü korkuttu.
    Kendi surecinizi anlatırsanız memnun oluruz burada.

|
    |
  • Yarbay
    2774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nf

Usu dokümanını xda da okudum karmaşık geldi. Bu zamana kadar çok cihaza rom attım ama bu şekilde kilit kırma biraz gözümü korkuttu.
    Kendi surecinizi anlatırsanız memnun oluruz burada.

g4teki sistem biraz zor cidden bu bootloder kilidini kıran arkadaş uzun zamandır üstünde çalıştığı bir konuydu takip ediyordum fakat baskılardan dolayı zorlu işlemlerle erken yayınlamış bu bana clodyfa yı hatırlattı oda g2 lolipop sürümünün ilk root ve recoverysini çıkaran kişiydi bir süre sonra dahada kolaylaştırdı eminim bu arkadaşta ilerde dahada kolaylaştırcaktır şuanki işlemle çok zor cihazı bootlopo sokma riski var benim süreç uzun sürdü sabah 10da başladım akşam 11de bitirdim ciddiyim ama etiketlediğim arkadaşlardan sağolsunlar yardım aldım takıldığım yerleri danıştım böyle böyle root ve twrp + rom yükledim
    |
    |

• Çavuş
    62 Mesaj

Hayırlı, uğurlu olsun. :) Evet ben test ettiğimde daha basit yapılıydı ama çok zordu bu sistem. Şimdi ise daha kararlı yapıda ve öncekinden çook daha kolay hale getirildi. Ben inanıyorum ki eğer düzgün bir biçimde tüm UsU konusu Türkçeye çevrilip yayınlanırsa, bunu herkes yapabilir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: networkkid

Hayırlı, uğurlu olsun. :) Evet ben test ettiğimde daha basit yapılıydı ama çok zordu bu sistem. Şimdi ise daha kararlı yapıda ve öncekinden çook daha kolay hale getirildi. Ben inanıyorum ki eğer düzgün bir biçimde tüm UsU konusu Türkçeye çevrilip yayınlanırsa, bunu herkes yapabilir.

sağolun teşekkür ederim aynen hocam ya tam türkçe yazılı olması lazım tane tane yada açıklaycı detaylı bir video olmalı yinede zor şahsen en baştan yap deseler unuttum akılda kalıcı bir şey yokki sürekli işlem yapmak gerekiyor karşına saçma sapan ne olduğunu anlamadığın hatalar çıkıyor az önce hata verirken retry yapıp işleme devam ediyor ama şu bir gerçek g2 g3 aradım onları onlar kolaydı

resimlerde farkettim baseband bilinmiyor yazıyor bu herkeste böylemi flasladık onları bi sıkıntı yok gerçi orası kafama takıldı yedeklerimi iyiki önceden almışım 24 gb yedeğim şuan geri yükleniyor
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.