Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18961897189818991900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Aynı sorun bende de var. Konuşurken tık tık tık ses geliyor.

Bende sadece wifiye bağlı ve modeme yakınken oluyor onun dışında yok. Biraz araştırdım kronik bir durummuş :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Kamera zayıf ışık performansı  ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Hocam anlatim yapicaktiniz neyi nasil yapacagimizi

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    İş yerindeyim hala çıkmadım

Tamam hocam kolay gelsin musait oldugunuzda bekleriz

• networkkid N kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı güç bela unlockladım bir sürü sorun çıktı ama sonunda stock nougatı da kurdum. Fakat volte opsiyonu yok bunda. Sizde var mı ?

• Makify kullanıcısına yanıt
    İlk olarak hayırlı olsun, XDA' daki UsU konusuna yazdığınızı okudum. Başta söylemeliyim ki benim ilk test ettiğim zamanda işlem daha basit yapılı olmasına rağmen daha da az kullanıcı dostuydu hatta hiç kullanıcı dost değildi. En azından artık çok daha kolaylaşmış ve belli bir seviyedeki herkes yapabilir. :) Tekrardan hayırlı olsun, iyi eğlenceler. Ayrıca bende de VoLTE opsiyonu bulunmuyor ancak zaten ben de kullanmıyorum. SteadfasterX cevaplar umarım çünkü ben ROM' un kendisinde VoLTE desteğinin olup olmadığını bilmiyorum. Ben de senin yaşadığın sıkıntının aynısını yaşıyorum, belli bir süre bekledikten sonra PIN kodu isteyip SIM servisimi çalıştırıyor. Şahsen alıştığım için çok ta problem değil ve ayrıca zamanım olmadığından da üzerine gidemiyorum. Ancak bütün bunlar Bootloader kilidini açmaya değdi benim için. Umarım yakında çözebilirsin problemi ve beni de bilgilendirir isen çok sevinirim.

• networkkid N kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam valla bi ara hata verdiğinde finansbank arayıp duruyordu şu kadar verelim falan diye. Açtım yeni telefonlara bakıyordum bu mefta oldu diye :D Volte ile ilgili benim yapabileceğim birşey yok gibi gözüküyor yazılımsal müdahale gerek. Sanıyorum bizim Türkiye cihazlarına gelen volte update ini içermiyor bu yazılım. SteadfasterX de teşekkür etmiş ama cevap vermemiş :D Şebekeyle ilgili problem supersu veya magisk flaşladıktan sonra oluyor sadece normalde yok. Bakalım ilerde bi çözüm bulursam sizi de haberdar ederim.

• Makify kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. :)

• Oyun oynarken belirli bir sıcaklıktan sonra 1 veya 2 çekirdek otomatik kapanıyor.Android 7 yüzünden mi oluyor ? Ben tüm çekirdekler çalıştırmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerayı deaktif edip google camera uygulamasını nasıl varsayılan yapabilirim?

Bu linkteki son sürümü indireceğim fakat konuda official yazmasına rağmen burada unofficial yazıyor
    http://droid.binbash.it:8008/aoscp/oreo/h815/

Siz nereden indirdiniz acaba?
    Edit: buradan indirdim hallettim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLoser1 -- 11 Mart 2018; 23:51:25 >
  • Arkadaşlar LG G4 telefonum için THH den para iadesi kararı çıktı. Yoluma Lenovo Moto Z ile devam edeceğim

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Arkadaşlar bootloader kilidini açanlar bence aoscp 8.1 yüklemesinler stock nougata göre hem yavaş hemde sim algılamama, flaş kısayolunun çalışmaması, kamera uygulamasının yetersiz olması ( her ne kadar google camera olsa da oda sorunlu) gibi sorunlar var.

• Arkadaşlar günaydın. Bende en sonunda garanti bitimine 10 gün kala telefonumu batarya kulaklık ve açılıp kapanma sorunlarından dolayı sabah şengüllere elden verdim. Fakat burada millete akıl verirken kendim çok büyük bir hıyarlık ettim ve telefonun ne resmini çektim nede telefon numaralarının yedeğini aldım. İşte insanın basireti bağlandımmı bağlanıyor. Neyse kısa sürede haber çıkar dediler. Fakat sim kartımda hiç numara yok telefonada orada reset attılar. Peki ben numaralarımı tekrar nereden bulurum akıl verecek olan varmıdır?

• Kayıt yeri olarak Gmail hesabını sectiyseniz hesabınızı tekrar girince rehberiniz otomatik olarak yükleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sabese

Kayıt yeri olarak Gmail hesabını sectiyseniz hesabınızı tekrar girince rehberiniz otomatik olarak yükleniyor

Teşekkür ederim aklıma geldi benimde ve dediğini yaptım ama olmadı yüklenmedi. Neyse bende telefonu verirken sim kartını almıştım onun içine önceden yedekleme yapmışım. Şansına onu buldum. Telefonada bunu yükle yap falan dedim zar zorda olsa bir çok numaram yüklendi. Neyse şimdilik böyle idare edelim bakalım zaten bir kaç güne haber çıkar dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabese

Arkadaşlar LG G4 telefonum için THH den para iadesi kararı çıktı. Yoluma Lenovo Moto Z ile devam edeceğim

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hayırlı olsun. Moto z benimde hoşuöa gidiyor fakat kamera özellikleri açısından g4 ün gerisinde kalıyor biraz. Birde servis olayı baya bir sıkıntılı. Bende 2013 de almıştım arıza yaptı öyle kaldı telefon elimde.

• son bi işlem kaldı TWRP fakat bir türlü flaslayamadım fastboot moddan denedim olmadı adbden denedim gene olmadı basebandda uçtu cihazda twrpyi flalayamadım xda konusuda ingilizce bendede ingilizce yok translate yapıp çevirdim googlın translatesi işte anlamsız yazılar

• Servisden mesaj geldi telefon hazır diye. Bu kadar çabuk hallettiklerine göre sadece bataryayı değiştiler.

• 
Sayfa: önceki 18961897189818991900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.