Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AOSCP 5.3 Oreo 8.1 sürümünü kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Muhtesem lg ux arayuzu birakip daha sade arayuze mi gectiniz ? Lg ux 4.0 i cok ozluyorum

Ondan sonra gelenlerde hep guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3'ü aldığım ilk gün rootlayıp rom yüklemiştim. G4'te LG'nin yazılımına hapis olunca çıldırmak üzereydim. Çok iyi oldu bu olay ama Türkçe anlatım çıkana kadar yapamayacağım gibi çünkü baya karışık duruyor.

• JessicaCornish kullanıcısına yanıt
    Hocam işlemler çok zor mu ? Kaç saat sürdü ve yaparken hata aldınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JessicaCornish

Aşırı mutluyum

hocam maşallah güzel görünüyor kısaca ve özetle birlikte nasıl yaptınız anlatırmısınız rica etsek linkleriyle birlikte teşekkürler

• batarya sorununu çözebilen var mı yedek batarya taşıyorum ama günde o da bitiyor ve cihaz nerdeyse sürekli şarjda duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xswordx

Zaten 20 iş gününü geçtikten sonra yeni bir cihaz talebi yada para iadesi talebi doğuyor. Önemli olan senin cihazın garanti süresidir. Örneğin garantinin bitmesine 1 ay kaldı yani 23 aydır bu telefonu kullanıyorsun sana verecekleri yeni telefonun garantisi de eski telefonun garantisi üzerinden devam ediyor (yani sıfır cihaz veriyorlar ve 1 ay garantili) bu bağlamda 23 ay kullandığın bir telefon içinde sana para iadesi yapacakları zaman sıfır telefon bedeli verilmiyor. Senin telefonun (yani 23 aydır kullandığın telefonun) piyasa fiyatı üzerinden para ödemesi yapıyorlar.

Dediğiniz işlem yasal değil. İsterse garantinin son günü olsun fatura tutarı üzerinden eğer varsa kargo masrafları vs.de dahil iade yapılır. Mesela 2000 tl+5tl kargoya aldıysanız garantinin son günüde olsa 2005 tl geri ödeme yapılır. Eğer 1 kuruş bile eksik yapılırsa tüketici kanununa aykırıdır. Sakın çakal firmaların böyle ne koparsak kardır ayaklarını yemeyin. Fatura tutarınızın tamamı iade edilir kesinlikle kesinti yapılamaz kanun dışı işlem olur.

• Arkadaşlar g4 telefonum ekranı kapalıyken her 5-10 dakika da bir ekran ışığı yanıp sönüyor bunu nasıl çözeriz bilen var mı ?

• mvg5.8. M kullanıcısına yanıt
    Çözümü yok klasik lg sorunları sensör bozuk büyük ihtilalle ben dahil çoğu kişide mecvut

• Arkadaşlar bir sorum olacak size. Batarya neredeyse ölü durumda olduğu için deji marka batarya aldım. Fakat çok uzun zamanda 100% e dolduruyor. Yaklaşık 4-5 saat arası bir sürede full yapabiliyor bataryayı. Acaba bu sorun bataryadan mı? Yoksa telefondan mı? Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu hiç?

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Ben sade arayüzü daha çok seviyorum, basit klasik bir google pixel arayüzü.

• Baya uzun sürdü sebebi bende 29a yüklüydü xda versiyon ve Usu kabul etmedi. Bende 20o' ya geçebilmek için en az 5 tane KDZ indirdim sonra geçiş yaptım.

Yaparken Usu ekranında hata aldım dosyaların hepsi flash'lanmadi dedi. Ama programı yapan arkadaş onlari da düşünmüş ki flash'lanmayan dosyaları tek tek seçme imkanı verdi. Sonra ADB bağlantı hatası yaşadım görmedi bilgisayar. Bende kendim kapatın cihazı tekrar fastboot ekranına geçtim düzeldi. Rom yüklerken bir sıkıntı çıkmadı. Şimdi sorunsuz kullanıyorum

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    Evet bugün isim bittiğinde yardımcı olmaya çalışacağım

• Teşekkür ederim

• Google Kamera custom rom çalışan versiyonu.
    Hdr+ ve portre modu çalışıyor.

Link:https://drive.google.com/file/d/1M6ivgdX1frzyBvOTxoWcnjaJIBzTON68/view?usp=drivesdk

• Bugün dikkatimi çekti telefon ile konuşurken ahizeden çok ince bir şekilde tık tık tık diye bir ses geliyor sürekli ama çok ince yani dikkat edilmediği sürece farkına varılmıyor ama dikkatimi çekti haliyle :) Bunun sebebi ne olabilir ?

• olgacxx O kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Konuşurken tık tık tık ses geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet bugün isim bittiğinde yardımcı olmaya çalışacağım

telefonu fulledik bekliyoruz hocam

• djvietnam kullanıcısına yanıt
    Sizlerden ilk yapmanız gereken şey olarak telefonlarını android 6 sürümlerine geçirmenizi isteyeceğim. Android 7'de işlem yapmayı kabul etmedi Usu.
    Belki benim cihazımla alakalı bir durumdu ama tam emin olamadım.

• quote:

Sizlerden ilk yapmanız gereken şey olarak telefonlarını android 6 sürümlerine geçirmenizi isteyeceğim. Android 7'de işlem yapmayı kabul etmedi Usu.
    Belki benim cihazımla alakalı bir durumdu ama tam emin olamadım.

düşürdüm hocam 6.0 sürümüne linkleriyle birlikte kısaca neyi nasıl yapmamız gerektiğini anlatırsanız sevinirim seviniriz

• 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.