Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sözde çıkacakmış araligin ilk haftası tabi geçtik bende net bir cevap bekliyorum cikmicaksa kendim yuklicemde kesin cikmicak diye bilgide verilmiyor anlamis degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailtuna

Sözde çıkacakmış araligin ilk haftası tabi geçtik bende net bir cevap bekliyorum cikmicaksa kendim yuklicemde kesin cikmicak diye bilgide verilmiyor anlamis degilim

İki gün önce samsung tv aldım. Ve özellikle lg almadım. 4k diye sattıkları tvler aslında 3k mış...

Elimdeki telefon geberince yine lg almicam. Müşteri kaybetmek böyle birşey. Adamlar bu konuda uzmanlaştı.

• karamandalina kullanıcısına yanıt
    LG elindeki imkanlarla Samsung'u çok rahat geçebilecek bir şirketken Dünya'nın en kötü yönetilen global firması haline geldi. Kendi kendilerini yiyorlar ya du bakalım nereye kadar böyle gidecekler.
  • en az on çeşit android telefon kullandım, lg g4 en konforlusu benim için.. samsung serisinde samsung e7 kullandım sadece, fakat eş dost arkadaşta görüyoruz, anneme de samsung j7 prime aldık yeni, onu da ben kurdum.. samsung iyi hoş da, hep aynı arayüz ve çok ıvır zıfır program var, boğuyor insanı..
    lg evet lg g4 serisinden sonra büyük bir düşüş yakaladı.. geçen 5 yıl öncesine kadar amiral gemileri iphone, samsung ve lg arasında savaş varken, merakla beklenirken, yarışları takip edilirken, şimdi iphone ve samsung savaşını izliyoruz... lg düşünsün..
  • karamandalina kullanıcısına yanıt
    LG nin televizyonları mı 4k yerine 3K çıkıyor?
  • Tv olarak kalitesine göre depişir. Kullanım arayüzü ve kanal geçiş hızları lg daha iyi.

Bu arada lg yönetimi, mobile departmandaki tüm üst yetkilileri değiştirmiş bu başarısızlıktan. 2018 yılında iyi şeyler olabilir. Ama tabi yeni çıkan teller için belki..

Lg g4 tr için manuel android 7 yüklemek bile büyük bir şans. 2 sene daha götürür bu. Sonra emekliye ayrılık ve topşamda 5 sene kullanım sağlamış olur. Bence gayet iyi, f/p olarak..

• quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

Pixel sayısı aynı. Fakat internetten araştırmalar sonucunda vardığım özet şu,

24 pixel in 24 ü de rgb olması gerekirken, bu herifler 18 rgb, kalanını da yayına katkısı olmayacak ve beyaz ışık verecek şekilde yapmışlar. Amaç aralarda bulunan bu beyaz pixeller sayesinde daha aydınlık ve parlak bir görüntü elde etmek miş.. Samsung un iddası ve lg nin savunması bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkanigo

815tr için resmi nougat çıkmayacakmı?

yaw daynın ne çıması yükle gitsin gir siteye boşa bekleyip hebele ediyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

quote:

bence de yükleyin.. yükledim çok memnunum, hiç bir zırtlığını görmedim,tam tersi her geçen gün daha da hoşuma gidiyor yeni güncelleme.. bir de, diyelim ki resmi güncelleme çıktı, bir farkı olur mu bu bizim yüklediğimizden...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamandalina

quote:

Pixel sayısı aynı. Fakat internetten araştırmalar sonucunda vardığım özet şu,

24 pixel in 24 ü de rgb olması gerekirken, bu herifler 18 rgb, kalanını da yayına katkısı olmayacak ve beyaz ışık verecek şekilde yapmışlar. Amaç aralarda bulunan bu beyaz pixeller sayesinde daha aydınlık ve parlak bir görüntü elde etmek miş.. Samsung un iddası ve lg nin savunması bu şekilde.

ben de sizin yorumunuzdan sonra baktım da, evet lg 4 renk teknolojisi kullanıyor ama renkler daha cansız, samsung 3 renk teknolojisini kullalnıyor ama renkler daha canlı.. lg severim fakat her zaman söylediğim şuydu, samsung un televizyonları daha ışıltılı derdim, bu yüzden şimdi bu yazılanlardan sonra daha ışıltılı daha canlı renk veren samsung alırım...alırdım..

• bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Klavyedki ayar simgesine basili tutunca geliyor

• bestnewyorker kullanıcısına yanıt
    Çok büyük fark olmaz. Beta da ortaya çıkan sorunları düzeltip gönderirler. Bence resmi güncelleme gelecek. Hiç gelmeyecek olsa betası ortada dolanmazdı. Neden gecikti bu kadar hiçbir fikrim yok ama eninde sonunda gönderirler.
  • quote:

quote:

quote:

bence de yükleyin.. yükledim çok memnunum, hiç bir zırtlığını görmedim,tam tersi her geçen gün daha da hoşuma gidiyor yeni güncelleme.. bir de, diyelim ki resmi güncelleme çıktı, bir farkı olur mu bu bizim yüklediğimizden...?

bişi olmaz daynın herşey iyi olacak durmak yola devam

• quote:

quote:

quote:

quote:

bişi olmaz daynın herşey iyi olacak durmak yola devam

dayım bu söz ünlü bir düşünüre ait galiba

• sarj sorunu çekenlere önerim
    1- android 7.0 a yükseltin.
    2- batarya sarj kiti alın.

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

bundan önce
    1- 10.000 mah hızlı sarj blitzwolf qc3.0 powerbank
    2- kablosuz sarj etiketi + kablosuz sarj aleti
    3- Qc 3.0 destekli sarj aleti
    4- Evde, işte,çantamda, arabada sarj aleti vardı.

Bunlara rağmen sürekli kabloya bağlı yaşıyordum. telefon kapanmıyordu ama hep fişe bağlıydım. öyle sürekli oyun oynayan biri de değilim. android 7 ile sarj düzeldi günde 2 kez sarj etmem yeter hale geldi (eskiden 3 ile eve zr düşüyordum).

Pil sarj aletinin bana sağladığı fayda sarjör gibi çkar tak full dolu pil öbürünü koy dolsun.

dezavantaj qc3.0 sarj aletleri kadar hızlı doldurmuyor. Su an powerbankı arkadaşa hediye ettim. ek sarj aletlerim de neredeyse hiç kullanmıyorum.

kablosuz sarj aleti meselesine gelirsek maelsef yavaş sarj ediyor lg g4 de bir pil canavarı olduğu için attığımız taş ürkütüğümüz kurbağaya değmiyor.

ben 60 tl aldım (n11+cek) dikkat edin pili boş satmaya calısan veya sahte pil koyan var(mış). Yüzdeyüz emin değilim ama bneim aldığım orjinal pile benziyor. verimliliği de gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 15 Aralık 2017; 16:5:48 >

• Selam. android 7.0 ı bende dün akşam yükledim.Lg telefonlardan güncellemelere alışkın olmağımız için arayüz tema vs oldukça ilginç geldi :) Neyse şimdilik şarj konusu çok fazla yorumlayamayacağım dün akşamdan beri kullanıyorum daha. hız arayüz hız vs vs iyi duruyor.Bunun için Sezer ŞİMŞEK hocamıza teşekkürler.Benim bir sorum olacak.7'yi yüklemeden önce çalışan smart lock u şimdi çalıştıramıyorum.Şöyle ki; xiaomi mi band 2 akıllı bilekliğim var(ve herkese bu bilekliği tavsiye ederim on numara) telefonumla senkronize edip onu güvenilen cihazlar kısmına eklemiştim.7 yi yükledikten sonra güvenilen cihazlar bölümünde bilekliği görmüyor.Başına böyle bişey gelen var mı ?
  • merhaba,
    H815TR cihazı LG developer dan unlock işlemi sırasında şöyle hata aldım, çözümü var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nf

merhaba,
    H815TR cihazı LG developer dan unlock işlemi sırasında şöyle hata aldım, çözümü var mıdır?

815TR ler unlock olmuyordu bildiğim kadarıyla, 815ler oluyor

• 815tr'ye sezer şimşek nougat betasını kurdum, sorun yok şimdilik.

root ve twrp kurabilirsek harika olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 16 Aralık 2017; 16:57:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

evet arkadaşlar tüketici hakem heyetine gidip hepsiburada'yı mahkemeye vermiş bulunuyorum. bilirkişi isterse telefonum incelenecekmiş o yüzden almadılar. ben butlopun videosunu da çektim. onu da vereceğim bir usb içinde. servisten arıza raporu almadığımı belirteyim çünkü arızayı biliyorum serviste en az bir ay zaman kaybı olacak ve suçu üstüme atabilirler hiç gerek yok. telefonu incelediklerinde ve videoyu izlediklerinde de görecekler. dilekçede lg'nin arızayı kabul ettiğini yazdım ve bununla ilgili 2 haber sitesinin haberlerini çıktı aldım.

bu üçkağıtçılara paranızı kaptırmayın. ekşiden bir link atıyorum herkes görsün telefon iadesiyle ilgili bir arkadaş orada anlatmış ben buna göre yapıyorum yaptıklarımı.
    https://eksisozluk.com/entry/63254809?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

evet arkadaşlar birkaç gün önce hakem heyeti kararı açıklandı ve para iadesisinin KABULÜNE karar verildi. bu yazıyı yazıyorum ki yalan ve kandırmalara inanmayın. g4 arızalı bir modeldir. sizden dolayı kaynaklanmayan arızalarda (bende bootloop vardı) servise bile götürmeden hakem heyetine giderseniz bilirkişiyle zaten incelenecek ve karar verilecektir. haftaya parayı alacağım hepsiburada'dan.siz de bu yolla alabilirsiniz. yukarıdaki ekşi linkinde de ayrıntılar var ben de oradan öğrendim ve yaptım kendisi amme hizmeti gördü teşekkür ederim yazara da. iyi geceler.

• 
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.