Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg yaptığı son açıklamada kasım sonunda gelicek demiş android 7, sürekli erteliyolar yani, bazılarıda lg g6 ya android 8 geldikten sonra gelicek diyo cunku lg 2 sene onceki amiral gemisiyle simdiki telefonunun aynı sürümde olmasını istemiyomus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Twitterdan bu şekilde cevap aldım

• bu son kontroller de bir türlü bitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Bakalım ekim ayının bitmesine 12 gün kaldı. ekim sonuna kadar android 7 gelmezse ben de bu yöntemle android 7ye yükseltebilirim. yalnız ufak tefek düzeltilmesi gereken hatalar dediğiniz nelerdir ? Gözardı edilebilir mi yoksa sinir bozucu hatalar mı? nelerdir mesela bunlar ?

Smart notice blur efektli ama sayfaları sağa sola kaydırırken şeffaf hale geliyor. 2 ufak Türkçe hatası gördüm. "Hassasiyeti görmek için kilidi açın" zaten bence çok sinir bozucuydu g2 den beri hala var. Kısaca içeriği görmek için kilidi açın yeterli. Muhtemelen hassas içeriği görmek için yazacaklardı yer yetmedi :D onun dışında mesela veri tasarrufu toggle ı koymuşlar ama ismi "veri kaydedici" muhtemelen İngilizcesi save data gibi bir şey. Bu saydığım şeyleri bence düzeltmeyecekler "hassasiyet" olayı gibi. Muhtemelen daha görmediğim Türkçe sorunları vardır. Blur efekti dışında beni rahatsız eden bir şey olmadı. Animasyonlar iosa benzemiş biraz. Kilit açma sesleri hoş. Telefon daha akıcı hissettiriyor bence vulkan yüzünden bu da; yani gerçekten akıcı, efekt değil. Benim için tek önemli olan durduk yere pil azalması gitmiş. Bir arkadaş demişti g6 ya 8 gelmeden bize 7 gelmez, bence haklı. Denemek isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım çünkü göründüğünden daha kolay işlemler.

• kafayı yemek üzereyim bootloop , ghost screen ve şimdide telefon şarj olmuyor !! şarjı 3 olduğu anda bir anda 0 a düşüyor ve telefon kapanıyor. bu kadar sorunlu bir telefon olamaz YETER
  • yagturbo kullanıcısına yanıt
    bu telefonun sorunu değil kullanımdan ötürü batarya kalibrasyonunun nanay olması, neredeyse her cihazda aynı sıkıntı yaşanıyor sırf g4 değil
  • olcys O kullanıcısına yanıt
    kabloyu değiştir yeterli akım taşıyamadığı için oluyor, aukey 3 lü kablolar var 1.2m kaliteli kalın, onlardan alabilirsin 30 lira civarına geliyordu
  • guncelleme gelecekti son baharda diyorlardi halen gelmedi korede temmuz ayinda dagittilar 3 ayda bi guncelleme cikaramadilar bilgisi olan varmi ? lg nin pc deki uygulamasindan ulkeyi kore secip gunceleme yapilabiliyornus boyle yapsak acaba garantiden cikarmi?

• Dracos D kullanıcısına yanıt
    Hocam kablodan degil ben orijinal kobloyla da denedim bataryayi degistirip de denedim olmuyor, bir de yazıyı okuduysaniz sarj olma durumunu etkilen değişkenler cok alakasiz yani sıkıntı kablo olsa her zaman ayni hızda sarj olmaz mi?

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    Hocam onu denemistim format atmadan once faydasını göremedim sonra format atinca da geliştiriciyi tekrar acmadim. Fast charging booster diye bi uygulama buldum google playda, arka plani kapatiyo sürekli bi seyler yapiyo anlamadim ama 4 saatte sarj etmeyi başarıyor ve bu ekrana baktiktan sonra sarj olmama durumu ortadan kalkti ayni hizda sarj ediyo

• quote:

Orijinalden alıntı: BirHayalinHevesi

Lg yaptığı son açıklamada kasım sonunda gelicek demiş android 7, sürekli erteliyolar yani, bazılarıda lg g6 ya android 8 geldikten sonra gelicek diyo cunku lg 2 sene onceki amiral gemisiyle simdiki telefonunun aynı sürümde olmasını istemiyomus.

öyle şey mi olur. o zaman ne diye 2017 3. çeyrek dediler ? Şu an son çeyrekteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francouzska

İlk önce Android 5 sürümüne düşürdüm sonra rootladim sonra flashfire ile Android 7 ye yükselttim

Hocam Merhaba, Galiba TWN cihazlara göreymiş bu rom. Benim cihaz TWN sürümü ama şuan V20j OPT2-S2 kdz yüklü. Kurulum zahmetli mi? Dikkat etmemiz gereken hassas noktalar nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirHayalinHevesi

Lg yaptığı son açıklamada kasım sonunda gelicek demiş android 7, sürekli erteliyolar yani, bazılarıda lg g6 ya android 8 geldikten sonra gelicek diyo cunku lg 2 sene onceki amiral gemisiyle simdiki telefonunun aynı sürümde olmasını istemiyomus.

Bir Uzvumla gülüyorum LG'ye artık , HTC den beter olacaklar bu kafayla devam ederlerse hali hazırda ki müşterilerinden de olacaklar ...
  • PeerNet* kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulamanın ne kadar işlemci kullandığını detaylı gösteren bir program var mı? Telefonun kendi uygulamasına baktığımda hiç bir uygulamayı işlemci kullanıyor gibi göremiyorum. Gece bırakıp sabah kim kullanmış görmem gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norepinefrin

Hangi uygulamanın ne kadar işlemci kullandığını detaylı gösteren bir program var mı? Telefonun kendi uygulamasına baktığımda hiç bir uygulamayı işlemci kullanıyor gibi göremiyorum. Gece bırakıp sabah kim kullanmış görmem gerekiyor.

Markette var öyle uygulamalar batarya programları gosteriyordu. Hangisi derin uykudan uyandırıyor işlemciyi vs

• DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    TWN ne olduğunu bilmiyorum ben direk araştırarak buldum uyguladım

Daha önce hiç uğraşmayanlar için zahmetli oluyor.Ben araştırdım ama uygulamaya gelince o kadar da zor değilmiş dedim.

Ben 5.1 e düşünce kurulum kısmın da gmail hesabını bağlamıştım.Sonra 7.0 a geçince telefon gmail hesabı istiyordu ve doğru girdiğim de hata veriyordu.Mecburen 6.0 geri düşüp bypass yöntemini uygulamak zorunda kaldım.(Android 7 de bypass yapamadım.) O yüzden kurulum yaparken adımları atlayın üyelik giriş falan yapmayın başka bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Telefonun brick olma ihtimali vardır dikkatli olun derim.
  • olcys O kullanıcısına yanıt
    playstore dan ampere isimli programı kurup açınca şarj tak bakalım, en düşükte 100-120mAh civarı bir rakam görecek misin
  • Dracos D kullanıcısına yanıt
    ilk olarak min max 1030u gördüm sonraları 200 150 arası değişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olcys -- 20 Ekim 2017; 7:35:20 >
  • Arkadaşlar telefonum gece 5 saatte 100 den 88e düşmüş. Sadece wifi açık normalmidir. 5.0.1 yüklü hala hiç değişmedi. Bu arada 601 seri benimki ve çok uğraşmama rağmen bootloop olacağı yok bunun. Şuan çok memnunum hatta özellikle ön arka kameralarına hastayım. Millet telle çektiğime inanamıyor resimleri
  • G4 H815T. Modeli nedir ne farkı var H815 ten ?

• 
Sayfa: önceki 18261827182818291830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.