Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    609k anakartlarida hikaye ozaman cozememisler herhalde sorunu yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klawye

quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

609k bootloop olmuyor, denendi onaylandı, boşuna yorulmayın

Her Lg G4 bottloop u tadacaktır

Sizin lg g4 unuz bootloop oldu diye her lg g4 bootloop olacak diye birsey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavyeter

quote:

quote:

Öncelikle forumda geriye doğru mesajları geriye doğru bi okuyun.

https://www.google.com.tr/amp/www.webtekno.com/haber/amp/32430 Bide şu heberi okuyabilirsiniz. Bootloop diye aratınca benzeri onlarca haber görebilirsiniz. Ghoost screen, yavaş şarj olma, sonraki satılan telefonlardaki dandik sarı ekran panelleri, ekrandaki kaplamanın zamanla kabarması, arka kameranın merceğinin ve kenardaki çerçevenin kolayca çizilmesi, bataryanın aşırı hızlı tükenmesi, telefonun fazla ısınması ve daha başka kullanıcılarda görülen entersan sorunları saymıyorum bile. Lg android ekosistemi için büyük bi faciaya sebep oldu.

Ayrıca neden artık vatan teknosa gibi büyük mağzalarda lg ni hiçbir telefonı satılmıyor?

Amacın lg g4 sahiplerini kızdırmak değil. Lg konusunda tüketici hakem heyetlerine çok fazla şikayet gitti. Bu nedenle kullanıcıları çok zorlamadan para iadesi kararı çıkarıyorlar. Size önerim daha önceki sayfalarda thh ye başvuru hakkında yazılar var. Oralara bakıp tüketici hakem heyetine başvurmanızdır.

• quote:

quote:

quote:

https://www.google.com.tr/amp/www.webtekno.com/haber/amp/32430 Bide şu heberi okuyabilirsiniz. Bootloop diye aratınca benzeri onlarca haber görebilirsiniz. Ghoost screen, yavaş şarj olma, sonraki satılan telefonlardaki dandik sarı ekran panelleri, ekrandaki kaplamanın zamanla kabarması, arka kameranın merceğinin ve kenardaki çerçevenin kolayca çizilmesi, bataryanın aşırı hızlı tükenmesi, telefonun fazla ısınması ve daha başka kullanıcılarda görülen entersan sorunları saymıyorum bile. Lg android ekosistemi için büyük bi faciaya sebep oldu.

Ayrıca neden artık vatan teknosa gibi büyük mağzalarda lg ni hiçbir telefonı satılmıyor?

Amacın lg g4 sahiplerini kızdırmak değil. Lg konusunda tüketici hakem heyetlerine çok fazla şikayet gitti. Bu nedenle kullanıcıları çok zorlamadan para iadesi kararı çıkarıyorlar. Size önerim daha önceki sayfalarda thh ye başvuru hakkında yazılar var. Oralara bakıp tüketici hakem heyetine başvurmanızdır.

• Francouzska kullanıcısına yanıt
    ahaha valla bravo hocam, tpu kılıf içinde ciddi ciddi kılıftan bile elim yanacak şekilde kaç saat zorladım birşey olmadı, sıkıntı benim kartta herhalde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben size her lg g4 bootloop olmuyor demişim siz kalitesiz ekran kısa batarya ömrü falan demişsiniz.Lg g4 süper bir batarya ömrüne sahip demedim zaten.

• Dracos D kullanıcısına yanıt
    Telefona dokunamıyorum ama hala açılıyor telefon
  • Dracos D kullanıcısına yanıt
    Şans heralde bozulması için yaz ayların da o kadar ısıtmama rağmen bozulmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francouzska

Şans heralde bozulması için yaz ayların da o kadar ısıtmama rağmen bozulmadı

Ben pek telefon zorlayan biri değilim. Ama garantinin sonlarına doğru yaklaştıkça daha öncedende paylaştığım üzere telefonda yemediğim halt kalmadı. Bildiğin telefon alev alev yandı. Dedim ne olacaksa bu yaz olsunda vereyim bootloop dan garantiye. Telefonum 602 seri ama maşallah hiçbir şey olmadı. Artık uğraşmaktan bıktım kullanıyorum sorunsuz.
    Hayır tek derdim garantinin bittiği günün sabahına telefonun bootloop olmuş bir ekranla beni uyandırması :)
  • Merhaba, dün itibariyle Lg G4 kullanmaya başladım. Cihazın seri numarasına nereden bakabilirim?

• Batarya çıkardıktan sonra imei no ile yazan yer kısmında seri no diye geçer(501K 502K 601K 701K ve benzeri)örnek 501 ile başlıyorsa 2015 ocak ayı üretimli yada 705 ile başlıyorsa 2017 mayıs ayı çıkışlıdır...

• android 8.0 oreo açıklandı biz hala nougat bekliyoruz lg gibi firma olmaz olsun
  • 6.1
    7.0
    7.1
    7.1.1
    7.1.2
    8.0

tam 6 sürüm çıktı. Bizi G4 halen 6.0'da bekliyor... Üstelik amiral serisi bir telefon. Maalesef yazılım konusunda başaramadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrt

Telefondan 186 155 gibi 3 haneli numaraları arayamıyorum. Sunucu hatası tekrar deneyin deyip kapanıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Neden bir allahın kulu bir şey yazmıyor.

• Bootloop ve Ghostscreen den geçen eylül ayında servise gönderdim. Bootloop için yeni anakart taktılar ama Ghost Screen için herhangi bir şey yapmadılar. Servis formunda müşteri şikayeti kısmına "açılmıyor hayalet ekran var" diye yazmışlar. Teknisyen notunda ise sadece "anakart degistirildi test ok" yazıyor. Üzerinden 11 ay geçti, Şimdi THH başvursam sonuç alır mıyım? Hani zaman aşımı gibi bir şey var mı bu durumlarda onu merak etmiştim, garantinin bitmesine 1 haftadan az var.
  • Yahu ben anlamıyorum, koskoca global bir firmasın, apartman dairesi firması mısın, 2-3 tane yazılımcın mı var ki milleti aylarca bekletiyorsun... Güney Kore'ye öncelik vermeni anlarım anlarım da, diğer kullanıcıları aylarca bekletmek niye, alt tarafı bir kaç değişiklikle sunacaksın...
  • Arkadaşlar şimdi sıfır bir g4 alsam yeni seri(602 üstü) bootlop sorununu çözmüş ona göre üretim yapıyor olabilirlermi.
  • tifosi41 T kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdükleri yok hocam şansınıza ne kadar sağlam çıkarsa çünkü 609k serisi 3 ayda yandi ama eskiye göre azaldı diyebiliriz

• Onceki sayfalarda bi arkadas bootloader kilidi icin asama katedildigini yazmisti. Acaba kilit acilirsa ve custom olarak 8.0 yuklersek asagidaki haberde gecen bootloop olmayacak durumundan faydalanabilir miyiz?

http://shiftdelete.net/android-oreo-ile-bootloop-ortadan-kalkiyor-84473

• yazılımla mevcut donanım tamiri yapılamaz..

Oradaki sorun, yazılımla alakalı olarak sonsuz döngüye girişleri kapsıyor. Yoksa LG G4.lerde olduğu gibi anakart probleminden dolayı olanları kapsamıyor. Böyle bir şey mümkün değil.
  • 
Sayfa: önceki 18001801180218031804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.