Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam vintek yetkili servistir ve yüzde yüz orjinaldir.ama yukarda arkadaşın dediği gibi kit ile beraber alman daha mantıklı. fakat istanbulda iseniz vintek e giderek elden kit ile beraber yine 100 liraya temin edebilirsiniz..ben kendim etiket fiyatı 120 yazmasına rağmen 100 liraya aldım.. saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bll1975

Hocam vintek yetkili servistir ve yüzde yüz orjinaldir.ama yukarda arkadaşın dediği gibi kit ile beraber alman daha mantıklı. fakat istanbulda iseniz vintek e giderek elden kit ile beraber yine 100 liraya temin edebilirsiniz..ben kendim etiket fiyatı 120 yazmasına rağmen 100 liraya aldım.. saygılar

Hocam kitin içinden çıkan batarya ile ilgili bazı olumsuz yorumlar okudum. Sizin deneyiminizde orijinal den bir fark gördünüz mü? Teşekkür ederim dediğiniz gibi yapayım

• zalimahmet kullanıcısına yanıt
    Ekran ve kullanım süresi göz önüne alınarak pek farkı yok.ama gerek eskisi yerine servisten değişim olarak sıfır verilen batarya olsun Yada kitle beraber almış olarak aldığım batarya olsun performans olarak (((3g devamlı açık,whatsapp sürekli kullanırım,ekran parlaklığı otomatik ve oyun oynamayan biri olarak aktif kullanımda ))) 3 buçuk saat ekran süresi doğru düzgün göremediğim bir cihazdır G4

sözün kısası benim için LGG4 batarya konusunda sınıfta kalan bir cihaz.bootloop ve ghost ekran gibi kronik sorunları dışında kamerası için çoğu kişi için efsane bir cihazdır...son olarak vintekten gönül rahatlığı ile alabilirsiniz yanlız dediğim gibi ben yerinden aldım etikette 120 tl yazıyordu 100 aldılar benden.. sanırım netten alırsanız yine 120 olarak + kargo sanırım..takdir sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

quote:

Orijinalden alıntı: schlimazi

onu almak yerine bunu alın bence

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-batarya-sarj-kiti-bck-4800-p-TELBATKSPLGG4KIT

Daha mantıklı duruyor hocam teşekkür ederim. Sizce içindeki batarya tamamen orijinal midir?

Evet içindeki tamamen orijinal.

• DELTA GARANTILI G4 suya düştü. Kuruttum vs. içini açıp kupkuru şuan. Fakat telefon açılmıyor. güç tuşuna basiyorum titreme oluyo fakat ne ekran var ne led hic bisey yok sadece titreşim var. Bataryayı çıkarıp sarja bağlıyorum bos batarya uzerinde kırmızı soru isareti geliyor ekrana. O durumdayken pili takınca yine kapkara ekran. Nedir nedegildir neolur bi yardimci olurmusunuz

• bakirci1453 B kullanıcısına yanıt
    söylediğin kadarıyla sıvı temasıyla pil kısa devre yapmış gibi duruyor, yenisini alıp bakman gerek ya da eski pili çabuk bitiyor vs. diye çıkarıp atan birisinden rica et emin olmak için netleştirmiş olursun

yalnız artık garantin yok onu unut yani, cihaz üzerindeki ldi etiketleri kırmızıya dönmüştür çoktan, servise götürme cihazı
  • Dracos D kullanıcısına yanıt
    Ama sadece pil takılıyken telefonu açmak isteyince titresim oluyo

• Merhaba,

LG G4 root çıkmadı değil mi ? Whatsapp konuşmalarını iPhone'a atmam gerekiyor fakat cihaza root gerekli. (Backuptrans programı ile)

Ya da başka türlü android to iphone whatsapp konuşmalarını atabileceğim bir yol var mı bildiğiniz ?
  • Konuşmaları drive a yedekleyince iphone senkronize etmiyor mu?

• PeerNet* kullanıcısına yanıt
    hayır iPhone drive yerine iclouda yedekliyor keşke drivedan çekebilse. yıl 2017 olmuş ama hala sohbet transferi yapamıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iyi forumlar lg g4 512k uretimli cihaz kullanıyordum cihazim açılış ekraninda kaldi anakart sorunu oldu servise gonderdim 706k anakart takmislar ve bataryada istemistimdi 2017 uretimli bataryada eklemişler fakat hayalet ekran icin talepde bulundum hic bir islem yapilmadi 706k nasildir deneyip görücez

• ismailtuna İ kullanıcısına yanıt
    Eğer ghost screen için talepte bulunduğun halde dokunmadılarsa bilir kişi incelemesi için tüketici hakem heyetine git. Hem telefonu kullanmaya devam edersin. Sonuç çıkıncada gider paranı alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klawye -- 18 Ağustos 2017; 17:34:48 >
  • Telefonu ısıt. Kalın kılıf tak sıcak bi oramda stres testi işlemciyi zorlayacak testler yap

• klawye kullanıcısına yanıt
    Ghost screen den kac kere servise gonderince para iadesi hakkim doguruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailtuna

Ghost screen den kac kere servise gonderince para iadesi hakkim doguruyor.

Kaç keresi yok. Sen ghost screenden dolayı gönderdiysen ve tamir edilmeden gönderildiyse thh ne başvururusan paranı alırsın. Bunun haricibde garantiye verirken para iadesi seçimlik hakkını kullandığını belirt. Buna tağmen telefon tamir edilip gönderilirse yine paranı alırsın. Paranızı alın. Zaten lg alara bir hata yapılmış.

• Telefondan 186 155 gibi 3 haneli numaraları arayamıyorum. Sunucu hatası tekrar deneyin deyip kapanıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

609k bootloop olmuyor, denendi onaylandı, boşuna yorulmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

609k bootloop olmuyor, denendi onaylandı, boşuna yorulmayın

Her Lg G4 bottloop u tadacaktır
    tattı zaten, 505k cihaz bootloop oldu gitti 609k anakart ile geldi, ekstradan iphone oluşuna da güvenerek patlasın da garanti bitmeden verelim diye 3 gün ciddi şekilde zorlamama rağmen bana mısın demedi, garanti biteli de 3 ayı geçti, sen düşün yani
  • Dracos D kullanıcısına yanıt
    609k anakartını 3 ay da yaktım 611k serisi sağlam çıktı 6 aydır bozulmadı ama yakında tekler
  • 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.