Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1100 lira civarına görünce hesaplı geldi ancak konudaki mesajları okuyunca gözüm de korktu gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr.leon kullanıcısına yanıt
    valla başka bir arkadaş knock on özelliğini kapatmayı önermiş, düzelmiyorsa mantıklı olabilir tabii ki birşey diyemem

işin komik tarafı cihazın en büyük sıkıntı yaşattığı insanlardan biriydim, aramadan sonra kapanmaz dialer çakılır kalır reset ister, dokunmatik algılamaz, ekran kendi kendine açılır seninki gibi vs. ama son sürüme güncellenince hard reset sonrası bir tek ara sıra dokunmatik algılamama sorunu oluyor o kadar, onun haricinde cihazın hiçbir sıkıntısı kalmadı ilginç bir şekilde
  • Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Zaten buraya sorunu olan gelir nette araştırarak buluyorlar ben öyle bulmadım tabi G4 Donanımhaber yazdım öyle geldim foruma önceki kullandığım markalarda sorum varken googleye yazıyordum. :) Bence siz bu sorunları takmayın ben diğer markalarda kullanıcı hatası olmayıp olan diyen aldığım ürünün tamir masrafı yari2 fiyat isteyince çıldırırsın. En azından okuduğum kadarıyla LG kabul ederek değiştiriyor önceki marka kronik sorununu kabul etmeyip para istiyor garantisi olduğu halde. Sizde yatin dua rdin zaten garanti bitsede bootloop olunca yine ücretsiz servis yapmakta LG. Amcamda kullanmakta telefonundan memnun bir sıkıntısı yok amca böyle sorunların var mı diye.. Yani dediğim gibi burada çoğu sorunu olup gelenler zaten sorunu olmayanlar gelmezler. Ancak benim gibi nadir insanlar çıkar. :) Sorunları olan arkadaşlara Allah kolaylık versin şansları iyi haber gitmemiş. Ailemde A B marka teller var amiral gemiler kullanıyoruz. Daha bugün istanbulu gezerken tarihi yerlde hep benim telefonu cekilmek isterler senin tel güzel cekiyor diye. Halamda demişti amcamın teli de G4 ya güzel çekiyor dedi. Arkadaş ortamında ekranı güzel diyenler oldu. Oyun oynarken cok canli ekrani var diyen oldu. Bugün çok sıcak vardi deli gibi kullandık yine dediğim sorunlar olmadi gece 11 de taktik sarja sabah bayram namazında cikardim o kadar foto cekindik müzik dinledim şarji cok güzel dayanıyor. En güncel sürüm kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 26 Haziran 2017; 1:1:5 >

• Benim cift tıklama ekran kendi kendine açılması derken şimdide titreşim gitti tel titremiyor

• Beyler herkesin bayramı mübarek olsun öncelikle. Benim ekranın sol tarafı çok nadir olarak (bu zamana kadar 2 kez) karıncalanıyor gibi oldu. Bu nedendir bootlop falan mi olacak acaba?

• 2 yıllık G4'ümü emekliye ayırıp Galaxy S8 aldım. Çoğu konuda, özellikle şarj ömrü konusunda S8 çok daha iyi. Ancak kamera konusunda G4 S8'den çok, çok daha iyi.

Özetle, kamerayı önemsiyorsanız S8 sizi tatmin etmeyebilir. Huawei P10'u incelemenizi tavsiye ederim.
  • Zaten sirf kamerasindan dolayi bu teli satamiyorum.yoksa simdiye coktan satip baska model almistim.tek baglayan beni kamerasi

• benim g4 garantiden geldi fakat arızası konusunda hiç aramadılar ne yaptık ne değiştik diye. anakart değiştirmiş kesin de ekranı da değiştirin demiştim ghostscreen yüzünden

bunların değişiip değişmediğni ve hangi seri takıldığını nerden anladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Zaten sirf kamerasindan dolayi bu teli satamiyorum.yoksa simdiye coktan satip baska model almistim.tek baglayan beni kamerasi

Benimde 602 seri telefon 1.5 sene oldu ama hala bootloop falan olmadı. Acaba garanti bitince olursa ne yaparım diye düşünüyorum. Hız falan konusunda beni gayet tatmin ediyor o ayrıda kamera konusunda da hakkaten süper. Gören çektiğim resimleri bu telefonun çektiğine inanamıyor. Resim konusuda işimden sebep benim için çok önemli. Aklımda S7 almakta var ama ne yapsam hala bilmiyorum.
  • 05.07.2015 telefonu alış tarihi.
    01.01.2016-20.06.2016 telefon 4 kez tamir edildi.
    24.06.2016 tüketici hakem heyeti başvuru.
    15.05.2017 thh tarafıma sonuçlandı.
    Ve nihayet bugün para iadesi n11 tarafından yapıldı.
    Darısı telefonu bozuk olanların başına...
  • Arkadaşlar, birşeyler olmaya başladı bu G4'e Dün akşam ekran kendi kendine açılmaya başladı. Cihaz henüz 14 aylık. Garantiye versem ekran+anakart mı değişir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepSea Man -- 29 Haziran 2017; 9:19:55 >
  • DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    Hangi seri hocam cihazınız 600 mü
  • tazzmann kullanıcısına yanıt
    Arıza sebepleri neydi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    bootloop,ghostscreen derken bu yeni problemimiz

yazilim olarak son surum mu yuklu?

cift tiklama ile ekrani acip kapamada sorun yasiyormusunuz?

bazen lg nin bunu kasitli yapptigina inaniyorum paranoyak etti beni.

onceki msjlarda ekranin kendi kendine acilmasinin yazilim ile nasl cozuldugunu anlattim ancak cift tiklama ozelliginden vazgecmis olacaksiniz

ama..bence imkani olan servise versin yazilimla cozmesin yoksa bu sorun genel olarak cok buyuk yanki yapmayacak lg de.bende yedek tel olmadigindan bu sekilde cozum buldum.garanti bitmeye yakin verecegim servise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 29 Haziran 2017; 11:41:24 >
  • TWN 603 serisi.
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    V20j-OPT2-SI.

Cihaz twn olduğu için kendim attım bu yazılımı. Çift tıklama sorununu daha önce yaşıyordum fakat bu ekranı açma huyu yeni başladı. Knock on özelliğini dediğiniz uygulama ile kapattım. Ben vermeyi düşünüyorum sağlam bi cihaz bulursam yerine kullanacak.
  • Fearless_eagle_ F kullanıcısına yanıt
    Bootloop mu diyorsunuz ona bilmiyorum üstad.Telefon kapanıyordu sonra LG yazısında bekliyordu. 4 kez bu hatayı verdi.Heyete verdim sonra bir daha bozuldu.Toplamda 5 kez arıza verdi 4 anakart değişti.İthalat garantili olunca da telefonu değiştirmiyorlar hocam.Sıkıntı yani.Şimdi elimde Sony Z5 Premium var tavsiye ederim.
  • Nougat i ekimde vermeyi planliyorlarmis millet o zaman a kadar android o alir

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

Zaten buraya sorunu olan gelir nette araştırarak buluyorlar ben öyle bulmadım tabi G4 Donanımhaber yazdım öyle geldim foruma önceki kullandığım markalarda sorum varken googleye yazıyordum. :) Bence siz bu sorunları takmayın ben diğer markalarda kullanıcı hatası olmayıp olan diyen aldığım ürünün tamir masrafı yari2 fiyat isteyince çıldırırsın. En azından okuduğum kadarıyla LG kabul ederek değiştiriyor önceki marka kronik sorununu kabul etmeyip para istiyor garantisi olduğu halde. Sizde yatin dua rdin zaten garanti bitsede bootloop olunca yine ücretsiz servis yapmakta LG. Amcamda kullanmakta telefonundan memnun bir sıkıntısı yok amca böyle sorunların var mı diye.. Yani dediğim gibi burada çoğu sorunu olup gelenler zaten sorunu olmayanlar gelmezler. Ancak benim gibi nadir insanlar çıkar. :) Sorunları olan arkadaşlara Allah kolaylık versin şansları iyi haber gitmemiş. Ailemde A B marka teller var amiral gemiler kullanıyoruz. Daha bugün istanbulu gezerken tarihi yerlde hep benim telefonu cekilmek isterler senin tel güzel cekiyor diye. Halamda demişti amcamın teli de G4 ya güzel çekiyor dedi. Arkadaş ortamında ekranı güzel diyenler oldu. Oyun oynarken cok canli ekrani var diyen oldu. Bugün çok sıcak vardi deli gibi kullandık yine dediğim sorunlar olmadi gece 11 de taktik sarja sabah bayram namazında cikardim o kadar foto cekindik müzik dinledim şarji cok güzel dayanıyor. En güncel sürüm kullanıyorum.

Ben cihazla hem oyun oynarim hem sarja takarim hemde 4G surekli acik olur. Bu yazdiklarimi ayni anda yapiyorum parlaklik %50. Cihazin sıcaklığı 49 dereceyi geciyor. Benim bataryam 2016 uretimliydi cabucak bitiyordu 2015 uretimliyi aldim yine cabuk bitmeye basladi. Normaldir diyorum artık.

Ghost screen li cihazlarin hepsini değiştirmiyorlar.. Ekran ve kamerasi icin kullaniyorum yakin zamanda degistirecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 29 Haziran 2017; 17:39:19 >

• tazzmann kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Ben de n11'deki bir satıcıdan almıştım ama thh'ye satıcı firmayı verdik. N11 nasıl para iadesi yaptı?
  • 
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.