Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17771778177917801781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 20İ sürümüne güncelledim kamera artık iyice kötü oldu acaba servisi gönderip yazılıp arttırsam hangi sürüm ile gelir 4.5 desteklermi?? 5.1 e dönüş yapcam gibi?? ilk aldıgımda kamera efsaneydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Son srüm v20i zaten h var mı ki :D

Servisten geldigi zaman h surumu ile geldi 300mb lik güncelleme sonucunda i versiyonuna gecti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 16 Haziran 2017; 22:12:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asim03

506 serisi g4'üm bootloop oldu arkadaşlar.Şuanda servisler anakart mı değiştiriyor yeni cihaz mı veriyor ? ekranda da çok fena ghostscreen vardı.Telefondan memnundum ama maalesef servislik oldu.Lg garantili cihaz.12 ay garantisi var.

Anakart ve ekran değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

ARKADAŞLAR 20İ sürümüne güncelledim kamera artık iyice kötü oldu acaba servisi gönderip yazılıp arttırsam hangi sürüm ile gelir 4.5 desteklermi?? 5.1 e dönüş yapcam gibi?? ilk aldıgımda kamera efsaneydi

Kamera konusunda katılıyorum, sanki 20i'den sonra performansı düştü.
  • Wifi açılmıyor bunun bir çözümü var mı?

• Hepsiburada dan aldığım telefonum bootlop oldu ve hepsiburadaya gönderdm bakalım ne olacak.
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Hangi seriydi ?
  • G3 gönderip değişim ile G4 yolladılar. İlk izlenimlerim :

Sistem ilk haliyle kasıyordu biraz.

V20i'ye güncelledim. Gereksiz uygulamaları silemediğim için devredışı bıraktım. Animasyonu 0.5 ayarladım. Şimdi gayet güzel kasma donma yok.

Telefonu kullanırken şarjı aşırı yavaş doluyor ( G3',tek böyle değildi )

Kapatınca hızlı doluyor.

Isınma yok. Sadece kamerada biraz ısınıyor. Bir de şarjda kullanırken.

Ekran kasa oranı muazzam.Kamerası da baya iyi.

Genel olarak memnunum. Keşke root atılabilseydi. Neyse yapacak bir şey yok.

Bu arada bazı kişiler kdz'yi düzenliyor ya mesela G5 arayüzlü G4 kdz'si yapıyorlar. Rootsuz BL açmadan yükleniyor. Onu deneyen var mı ? Nasıl ?

• Exterminatee kullanıcısına yanıt
    şengüller'e yolladım hocam.dün ulaştı servise büyük ihtimalle dediğiniz gibi yaparlar.
  • arkadaşlar uslu iletişimden g4 bataryası alan oldu mu orjinal midir?
  • quote:

şengüller'e yolladım hocam.dün ulaştı servise büyük ihtimalle dediğiniz gibi yaparlar.

703 serili anakart ile degistiriyorlar. Ama yeni pil taktıkları halde cihazın pil performansi dustu cok az gidiyor şarji. Hizli sarj yapan sarj cihaziniz varsa hizli dolduruyor ama.

• Exterminatee kullanıcısına yanıt
    cihaz zaten hızlı şarj cihazıyla hızlı şarj oluyordu hocam.ekranı değiştirmemişler.yazdıkları nota bakın;

Tamir Kodu :MGAJ/C01-Board degistirildi ile işemri KAPALI Statusune alındı.
    Aciklama : ANAKART BATARYA VE USB KABLO DEĞİŞTİRİLDİ. 3523340753------ EKRAN KONUSUNDA; bu normal bir durumdur,arıza değildir.LCD ekran karakterinde bu durum vardır.sinyal aynı olmasına rağmen,her likit-kristal parlaklığı farklıdır.(her bir likit-kristal parlaklıkla çalıştığında,likit-kristal sıralanma açısı farklı olacaktır) fakat birk
  • Telefon son zamanlarda çok fazla kasmaya başladı. Aynı zamanda "X uygulaması durdu" , "Y uygulaması durdu" hataları da alıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam bootloop belirtisiydi bunlar , değil mi ? Telefon yaklaşık 16 aylık.
  • Arkadaslar telefonum 20 ay sonunda bootlop oldu hic acılmıyor su anda.benim yapabileceğim birsey varmı daha önceden bu sorunu yasayıp cözenler yardım edebilir mi? İthalatcı garantili diye servise göndermeye üseniyorum para iadesi alabilir miyim?
  • Telefonun kendi kendine ekranı açılması cift tıklama acılmaması delirymeye başladı beni

• SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi açıksa yada h815 sürümü ise kilidi açıp çekirdek kapatma yöntemiyle telefonu kullanabilirsiniz. 2 haftadır ben öyle kullanıyorum bir sıkıntım yok. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kertilenkelle

Telefonun kendi kendine ekranı açılması cift tıklama acılmaması delirymeye başladı beni

Benide. Her 10-15 saniyede bir ekran kendi kendine açılıyor çift tıklayınca açılmıyor falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: kertilenkelle

Telefonun kendi kendine ekranı açılması cift tıklama acılmaması delirymeye başladı beni

Benide. Her 10-15 saniyede bir ekran kendi kendine açılıyor çift tıklayınca açılmıyor falan.

Aynı dert bende de var dostlar :( format falan hiç işe yaramıyor.

• quote:

cihaz zaten hızlı şarj cihazıyla hızlı şarj oluyordu hocam.ekranı değiştirmemişler.yazdıkları nota bakın;

Tamir Kodu :MGAJ/C01-Board degistirildi ile işemri KAPALI Statusune alındı.
    Aciklama : ANAKART BATARYA VE USB KABLO DEĞİŞTİRİLDİ. 3523340753------ EKRAN KONUSUNDA; bu normal bir durumdur,arıza değildir.LCD ekran karakterinde bu durum vardır.sinyal aynı olmasına rağmen,her likit-kristal parlaklığı farklıdır.(her bir likit-kristal parlaklıkla çalıştığında,likit-kristal sıralanma açısı farklı olacaktır) fakat birk

Ghost screen vardi degilmi? Bazilari değiştirmiyorlarmiş

• 
Sayfa: önceki 17771778177917801781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.