Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17761777177817791780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şengüller 1 günde anakart ekran degistirip onarimi tamamlamis buyuk ihtimalle cihazim haftaici sali carsamba bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

son iki gündür nurtopu gibi yeni bir sorun daha çıktı.

tuş kilidi çift tıklama ile açılmıyordu arada.şimdide tuş kilidi kapalıyken ekran arada açılıyor ancak tuş kilidi kapalı şekilde.

arada tırstırıyor yanımdayken mesaj falan mı geldi diye bakıyorum yani öyle zannettiriyor bana.

yaşayan oldu mu boyle birşey?

Ayni sorun benim cihazda da var. Napacagiz bu telefonlarla bilmiyorum ki. Bootloop oldu anakart degisti geldi 2 aydir yeni anakartla kullaniyorum. G4 guzel telefon ama garanti bittiginde ayni sorunlar tekrar cikarsa elimizde patlayacak.

• Arkadaşlar kameram buğulu başına gelen varmı böyle birşey?Örnek resim atabilirim inanılmıcak kadar kötü önceki telefon Z2 havada karada tokatlıyor :S
  • Aeronautical Engineering A kullanıcısına yanıt
    ŞArj cihazından gelen voltaj etkiliyor sanırım. Düzensiz veya telefona uymayan voltaj geliyorsa ise öyle olur.
  • Telefonum bootloop oldu anakart değişti telefon geldi ghost screen hatası oldu geri garantiye gitti para iadesi istedim servis fişinin aciklama bölümüne yazdırdım.Yine de tamir ettiler.Hakem heyetine başvurdum lehime karar verdiler itiraz edip üst mahkemeye taşıdılar.Şu an telefondaki sorun şu ekran kilit modelini açıyorum sonrasında telefonun dokunmatiği çalışmıyor power tuşuyla tekrar kilitleyip açınca düzeliyor.

Birde herhangi bir uygulamadayken ekran bi anda kararıp tekrar geliyor sanki uygulama yeniden başlatılmış gibi.

Tekrar garentiye vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömer_71 -- 11 Haziran 2017; 0:47:32 >
  • Merhabalar;

Telefon Ritzy servisten 2 . kez sorunlu bir süreçten sonra android 5.1 versiyonu ile elime geçti. Telefon OTA yolu ile güncelleme almadığı için LG Bridge programı ile 6.0 versiyonuna yükselttim. Sonrasında ekteki 222 olan sorunu her açılışta vermektedir. Akabinde telefonun ıemı nı sorgulatma yaptığımda (111 ekteki görüntü) telefonun model numarasının belli olmadığı buna bağlı olarak da telefonun orjinal firmware dosyasına ulaşılamamaktadır.

Telefona hard reset attım. Fakat hiçbir çözüm olmadı. Telefonda aşırı derece tutarsızlık mevcut. Yavaş çalışmakta, kasarak çalışmaktadır.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 12 Haziran 2017; 14:18:13 >

• Telefon tus kilidindeyken ekranin acilmasi (tuskilitli) sorunu galiba cozdum.

(cozum sayilmaz aslinda, ozellikten vazgecmek sagol lg!!)

Knock on ayarlarina ulasip (activity launcher programi ile)cift tiklamayi devre disi biraktim.dun geceden beri kendi kendine acildigina rastlamadim.

Gelisme olursa yazarim

• Arkadaslar telefonumun bootloader kilidinin acik oldugunu nasil öğrenebilirim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Merhabalar;

Telefon Ritzy servisten 2 . kez sorunlu bir süreçten sonra android 5.1 versiyonu ile elime geçti. Telefon OTA yolu ile güncelleme almadığı için LG Bridge programı ile 6.0 versiyonuna yükselttim. Sonrasında ekteki 222 olan sorunu her açılışta vermektedir. Akabinde telefonun ıemı nı sorgulatma yaptığımda (111 ekteki görüntü) telefonun model numarasının belli olmadığı buna bağlı olarak da telefonun orjinal firmware dosyasına ulaşılamamaktadır.

Telefona hard reset attım. Fakat hiçbir çözüm olmadı. Telefonda aşırı derece tutarsızlık mevcut. Yavaş çalışmakta, kasarak çalışmaktadır.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

ilk önce işlemcilerin hepsi çalışıyor mu ona bakın .cpu z ile bunu yapabilirsiniz .Ritzy garantili bir kaç telefonda garanti sonrası sadece hatalı işlemciler kapatılarak geri yollandığı oldu . Telefon bundan yavaşlamış olabilir. Daha sonra da birinci sayfadaki dosyalar ile tr uyumlu kdz dosyalarından birini kurun telefona. Baştaki o bulunduğunuz konuma uygun değildir yazısı geçecektir.

• Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 yıl önce hepsiburada'dan. İthalatçı firma (Evo garantili) Lg g4 telefon aldım.20 gün önce ana kart yanma sorunu bende de oldu. Böyle kronik sorun olduğunu bilmediğimden telefonu buraları da okumadan sıkıntıyı yazıp Evo'ya gönderdim. 15 gün sonra aradılar. Telefonda ana kart yanması olduğunu sorunun ezilmeden kaynaklı olduğunu söyleyip 415Tl ücret istediler. Bende ücret ödemeyeceğimi telefonu bana yollamalarını ve arıza sebebini yazmalarını istedim. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim saygılar. Bu arada telefonun faturasını bulamadım. Hepsiburada 'dan istedim. Onlarda verdiler. Aslının olmaması sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz06oz

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 yıl önce hepsiburada'dan. İthalatçı firma (Evo garantili) Lg g4 telefon aldım.20 gün önce ana kart yanma sorunu bende de oldu. Böyle kronik sorun olduğunu bilmediğimden telefonu buraları da okumadan sıkıntıyı yazıp Evo'ya gönderdim. 15 gün sonra aradılar. Telefonda ana kart yanması olduğunu sorunun ezilmeden kaynaklı olduğunu söyleyip 415Tl ücret istediler. Bende ücret ödemeyeceğimi telefonu bana yollamalarını ve arıza sebebini yazmalarını istedim. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim saygılar. Bu arada telefonun faturasını bulamadım. Hepsiburada 'dan istedim. Onlarda verdiler. Aslının olmaması sorun olur mu?

"...ezilmeden kaynaklı olduğunu söyleyip ..." ithalatçı garantili telefon alanlar hep bu tarz sorun yaşıyor. Ben isinma ve ghost screen den şengüller e yolladim 2 gunde anakart ekran ve batarya degisip geri geldi.

Sordugun sorunun cevabi onceki sayfalarda yaziyor geçmiş olsun.

• Arkadaşlar ciddi anlamda kamera sorunum var nasıl baş edebilirim, resmen lağam suyuna batırılmış gibi?
  • Servisten gelen cihazim v20i versiyonuyla geldi guncelleme yaptim v20h oldu hizli sarj destekli oldu. Sebeke gucu dustu sanki biraz..
    Anakart 503 serisiyle degismis gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 14 Haziran 2017; 16:29:24 >
  • Hangi servis o 503 serisi mi kaldı bi yanlışlık olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exterminatee

Servisten gelen cihazim v20i versiyonuyla geldi guncelleme yaptim v20h oldu hizli sarj destekli oldu. Sebeke gucu dustu sanki biraz..

703 olmasın o 503 ler zaten doğuştan arızalı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: franky88

quote:

Servisten gelen cihazim v20i versiyonuyla geldi guncelleme yaptim v20h oldu hizli sarj destekli oldu. Sebeke gucu dustu sanki biraz..

Bataryanın altindaki baştan 3 rakama bakılıyordu degilmi 703 yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 15 Haziran 2017; 13:3:40 >
  • 506 serisi g4'üm bootloop oldu arkadaşlar.Şuanda servisler anakart mı değiştiriyor yeni cihaz mı veriyor ? ekranda da çok fena ghostscreen vardı.Telefondan memnundum ama maalesef servislik oldu.Lg garantili cihaz.12 ay garantisi var.
  • Elimde G4 için Spigen rugged armor kılıf var arkadaşlar, tertemiz duruyor. İsteyene 20tl'ye göndereyim.

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: franky88

quote:

Bataryanın altindaki baştan 3 rakama bakılıyordu degilmi 703 yazıyor.

• Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Son srüm v20i zaten h var mı ki :D
  • 
Sayfa: önceki 17761777177817791780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.