Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mythralioz

Hocam ben de düşünüyorum da garanti eskisinin kaldığı yerden devam edecekmiş. Bu da maksimum bir yıl sonra bootloop olup çöp olacak beni iadeye iten sebep bu.

Hocam yeni serilerde botlop ghostscreen yok

Ben 602k serisini 1 sene kullandım ne ghost ne botlop nede kapanma yaşadım şimdiki gelende 611k serisi bence bu yeni seride bot ve ghost sorunu yok hatta 600 lü serilerde bu sorun bence giderilmiş nadiren 200 tanede 1 tane çıkar o da kullanıcıdan kaynaklı bir durumdur kesin

Akıl var mantık var koskoca firma tekrar sorunlu ana kart ve sorunlu ekran takarmı bu hatayı tekrar yaparmı ?

Bu şekilde düşündümü şekil A da koskoca firmanın yeni serilerde hatta 600 lü serilerde hatta 611k serisinde bu sorun olmayacağını gösterir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5s ten G4 e geçmek sizce mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: vesselam55

quote:

Orijinalden alıntı: mythralioz

Hocam ben de düşünüyorum da garanti eskisinin kaldığı yerden devam edecekmiş. Bu da maksimum bir yıl sonra bootloop olup çöp olacak beni iadeye iten sebep bu.

Hocam yeni serilerde botlop ghostscreen yok

Ben 602k serisini 1 sene kullandım ne ghost ne botlop nede kapanma yaşadım şimdiki gelende 611k serisi bence bu yeni seride bot ve ghost sorunu yok hatta 600 lü serilerde bu sorun bence giderilmiş nadiren 200 tanede 1 tane çıkar o da kullanıcıdan kaynaklı bir durumdur kesin

Akıl var mantık var koskoca firma tekrar sorunlu ana kart ve sorunlu ekran takarmı bu hatayı tekrar yaparmı ?

Bu şekilde düşündümü şekil A da koskoca firmanın yeni serilerde hatta 600 lü serilerde hatta 611k serisinde bu sorun olmayacağını gösterir bence

Hocam 603k g4 var kabak gibi ghostscreen var telefonda öyle bildirim çubuğunda iz olsa ne ala akşama doğru telefonun ekranı yanlardan kızarmaya başlıyor bildiğin kırmızı yani bootlopta eli kulağında bozulsada paramı alsam diye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless_eagle_ -- 25 Mart 2017; 13:56:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• take a minute T kullanıcısına yanıt
    Eğer bağlanan karar "ara karar" ise bilirkişi atanacak demektir. Bu durumda bilirkişi atanması bekleniyor olabilir.

Eğer sonuca bağlanmışsa karar bir iki hafta içinde tebliğ edilir.

Arayıp bilirkişi atanacağını söylediklerine göre muhtemelen ara karara bağlanmış ve bilirkişi atanması bekleniyordur.
  • vesselam55 kullanıcısına yanıt
    Aşırı iyimser bir yorum olmuş, hiç inandırıcı değil. Zaten kanıt olarak da kişisel fikirlerini öne sürmüşsün..

Bu ekranın veya anakartın artık değiştiği ve sorunsuz olduğu nerde yazıyor? Geçiniz.

Koca firma dediğin, kronik sorunları kanıtlanmış cihazının arkasında bile duramıyor, anca hakkını aramak için sülük gibi yapışırsan belki bir sonuca ulaşabiliyorsun. Ghostscreen'i hata olarak bile görmüyorlar, ekranı mı değiştirecekler...?!

• quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Aşırı iyimser bir yorum olmuş, hiç inandırıcı değil. Zaten kanıt olarak da kişisel fikirlerini öne sürmüşsün..

Bu ekranın veya anakartın artık değiştiği ve sorunsuz olduğu nerde yazıyor? Geçiniz.

Koca firma dediğin, kronik sorunları kanıtlanmış cihazının arkasında bile duramıyor, anca hakkını aramak için sülük gibi yapışırsan belki bir sonuca ulaşabiliyorsun. Ghostscreen'i hata olarak bile görmüyorlar, ekranı mı değiştirecekler...?!

+68764346700986446809

• serocan39 S kullanıcısına yanıt
    Telefon yerine başına bela arıyorsan neden olmasın.

Kesinlikle LG G4 alınmaması gereken bir telefon,
    kamerası için lafım yok ama düşük malzeme kalitesi ve kronik sorunları olan bir model.
  • Bugun götürdüm servise 20dk da anakart ve ekran degistirip verdiler. Bootloop olmustu hafif de ghostscreen vardi. Bakalim yeni anakart ve ekranla nasil gidecek hayırlısı

• 15.10.2015 tarihinde teknosadan lg g4 + tekno garantiye 2.464 tl ödedim.
    1 sene sonra ghost screen olduğunu fark ettim. Servise tamir istemediğimi belirterek gönderdim.
    Telefonu isteklerimi hiçe sayarak içini açtılar ve anakartını değiştirdiler.
    Telefon bana ulaştığında tekrar açtım ve aynen ghost screen devam ediyordu.
    Thh'ye 2 kere aynı arızadan dolayı başvurdum ve kazandım. Heyet benden ne telefonu istedi ne de toplantıya çağırdı
    Dün teknosa hem telefon hem de tekno garanti ücretini hesabıma geçti. Elveda lg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdeviL -- 25 Mart 2017; 21:27:12 >

• vesselam55 kullanıcısına yanıt
    lg g5 ve v10 serilerinde de hata var bırakg4ün yeni anakartlarını bakalım g6 da neler çıkacak
  • Adamlar sanki özellikle yapmış... G3, G4, V10 hepsinin Anakart yanıyor..... G4 ümün Anakartı yandı, bir ay sonra G5 gönderdiler, dün eşimdeki G3 ünde Anakartı yandı, maalesef garantisi bitmiş... Elimizde patladı, böyle bir hata nasıl yapar koskoca firma...

• quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

15.10.2015 tarihinde teknosadan lg g4 + tekno garantiye 2.464 tl ödedim.
    1 sene sonra ghost screen olduğunu fark ettim. Servise tamir istemediğimi belirterek gönderdim.
    Telefonu isteklerimi hiçe sayarak içini açtılar ve anakartını değiştirdiler.
    Telefon bana ulaştığında tekrar açtım ve aynen ghost screen devam ediyordu.
    Thh'ye 2 kere aynı arızadan dolayı başvurdum ve kazandım. Heyet benden ne telefonu istedi ne de toplantıya çağırdı
    Dün teknosa hem telefon hem de tekno garanti ücretini hesabıma geçti. Elveda lg.

Sizin adınıza sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraya44 -- 25 Mart 2017; 22:18:27 >

• Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim arkadaşım, gayet açık ve net bir cevap :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

teşekkür ederim arkadaşım, gayet açık ve net bir cevap :)

Bende iademi aldım benimde turkcell bayisine çıktı sizin iade almanız kaç gün sürdü? Benim karar 10 martta elime ulaştı aynı gün servise bıraktım 17 mart cuma günü ödeme yaptı lg bayiyle hic irtibatım olmadı
  • Hakem heyeti kararı lehine olanlar bayi yada mağaza ile uğraşmasınlar direkt servise bıraksınlar kararı daha hızlı sonuç alınıyor bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontratak

Eğer bağlanan karar "ara karar" ise bilirkişi atanacak demektir. Bu durumda bilirkişi atanması bekleniyor olabilir.

Eğer sonuca bağlanmışsa karar bir iki hafta içinde tebliğ edilir.

Arayıp bilirkişi atanacağını söylediklerine göre muhtemelen ara karara bağlanmış ve bilirkişi atanması bekleniyordur.

Eyvallah hocam.

Ben asıl vatan'ın tavrını merak ediyorum, ilamlı icra'ya gerek bıraktırmazlar diye umuyorum. (Çok iyimserim sanırım) Uğraştırırlarsa onları da çıkarırım hayatımdan tamamen, iyi bir müşteriyi kaybetmek isteyeceklerini sanmıyorum, en azından beklentim bu yönde. Bakalım ne olacak.

Bu arada 950 tl'ye alcatel idol 4 diye bir cihaz aldım nazar değmesin, lg g4'ü suya götürür susuz getirir

• 20 Martta servise ulaşan (Delta) bugün onarımı bitmiş olarak SMS geldi, anakart değişmiş. Kargo pazartesi ya da salı günü getirir tahminim. Hiç memnun kalmadım, 20 iş günü geçseydi dava açacaktım. Umarım sorunsuz onarılmıştır.
  • G4 kullanan arkadaşlar güneş gözlüğüyle ekrana yatay baktığımda ekran görünmüyor yani şöyle anlatayım dün dışarıda fotoğraf çekerken fark ettim dik görünüyor yatay görünmüyor.Ekran düz olmadığı için mi acaba?
  • ressamsefer R kullanıcısına yanıt
    güneş gözlüğünüzün camları polarize değil de ondan
  • İthalat garantili Lg g4 V20e TWN_XX versiyon cihazda Volte nasıl aktif edilir ?

• 
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.