Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 612k bootloop oldu servıs 3 gunde tamır ettı hanı g5 verıolardı hanı yenısını verıolardı hanı bedel ıadesı oluodu :) thh ye basvurcaktım nıce gzl hayallerle sımdı servıs gel telefonunu al dıyor halbukı tamır edın fln da demedım telefon acılmıo dıe vermıstım logo da kaldıgı ıcın yazılımsaldır dıe dusunuyordum bootloopuda ogrenmıs olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

Beyler merhaba. Bende 506k twn g4 kullanıyorum 6-7 aydır. Bootloop, ghostscreen gibi bir sorunum şimdilik yok çok şükür :)

Ancak şarjım çok az gidiyor. %90 wifi ile %60 civarı parkalıkta kullanıyorum ancak 3 saat ekran süresi alabiliyorum. Bataryam 2900 mah ve şarjım %8 civarı iken telefon kapanıyor.

Bu şarj sorununu nasıl çözebilirim? En azından 4 saat ekran süresi alsam yeticek ama 2,5-3 saat ekran süresi almak ve günde 2-3 kere telefon şarj etmek yoruyor insanı.

Sıfır 3000 mah orjinal batarya alsam veya deji batarya alsam düzelir mi sorun acaba?

Bir yanımda hiç masraf etme 600 lira cıvarına sat bataryaya masraf edeceğine 400 lira civarı daha ekleyip xiaomi mi max al 4850 mah batarya ile 10 saat ekran süresinin dibine vur diyor açıkçası ama telefon çok büyük 6,44" :)

Tek batarya ile sorun düzelmez orijinal şarj kiti tavsiye ederim Hepsiburada'da 65 TL, içinde orijinal yedek batarya dahil.

"Lg G4 Batarya Şarj Kiti (Bck-4800)"

Bunu aratınca çıkar ürün...

• Teşekkürler hocam bilgilendirme için, 611 serisi için bootloop olan var mı hiç? Bilginiz var mı?
  • Arkadaşlar Lg G4 ümde Ghost Screen hatası var garantisi paralel ithalat(delta) olduğu için açıkçası garantiye vermeye çekiniyorum telefonu paralel ithalatdan almış olup bu sorunu yaşayan ve garantiye göndereniniz var mı? Tavsiye ve görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.
  • Android 7.0 dan haber yok mu hala ya? Bu kadar mı zor güncelleme hazırlaması. Bilmesem donanım zayıf sanırım. Bu arada artık kabul etmem lazım bazen ekrana kırpmaya başladı :l
  • 7.0 beklemekten helak oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt_0618

Arkadaşlar Lg G4 ümde Ghost Screen hatası var garantisi paralel ithalat(delta) olduğu için açıkçası garantiye vermeye çekiniyorum telefonu paralel ithalatdan almış olup bu sorunu yaşayan ve garantiye göndereniniz var mı? Tavsiye ve görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Bende ahize hoparlörü de çızırtı vardı delta ya gönderdim 1ay sonra geldi 20. İş gününde anakart değiştiği yazıyor fakat imei aynı birde bataryayı değiştirmişler servis süresi uzun yedek cihazın varsa ver
  • Boşuna seri no araştırmayın g4 lerin alayı butlop dan taklayı atacak. En mantıklısı cihazı aşırı yorarak 3 defa butlopdan para iadesi almak. Lg sorunlu cihaz satarak bunu hak ediyor...
  • LG galiba bizim cihazlardan ümidi kesti. Bu kadar hatadan sonra güncelleme falan vermeyecekler, terk ettiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

LG galiba bizim cihazlardan ümidi kesti. Bu kadar hatadan sonra güncelleme falan vermeyecekler, terk ettiler

Güncelleme vermeye korkuyolar cihazlar ya takla atarsa diye ne olur ne olmaz
  • O değilde sadece google chrome dah yaşadığım bir sorun var başka yaşayan varmı?

Sorun şu telefon chromedayken kimi zaman kafayı yiyo çok acayip kasıyo arka planda çalan müziği felan kapatıyor, aşırı ısınıyor chromedan çıkınca simgeler bi gidip geliyor sonra düzeliyor sonra bir sıkıntı olmuyor dediğim gibi sadece chrome da böyle oluyor başka tarayıcı kullanamıyorum chromedan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamandalina

Boşuna seri no araştırmayın g4 lerin alayı butlop dan taklayı atacak. En mantıklısı cihazı aşırı yorarak 3 defa butlopdan para iadesi almak. Lg sorunlu cihaz satarak bunu hak ediyor...

Valla benim bootloop yapabilmek için son yapmam gereken telefonu 180 derecede fırına koymak :) Hala bootloop olmadı cihaz.
  • Telefonu bootloop olan arkadaşlar, hangi android sürümünde bootloop olmuştu.
    5.1 de benchmark benimki 50.000
    6.0 da benchmark benimki 70.000
    civarları puan vermişti.6.0 daha performanslı gözüküyor.
  • Bu arada telefonun dahili hafızasını nasıl yedekliyorsunuz??? Ben bilgisayara bağladım dahili hafızayı açtım içindeki dosyaları bilgisayara atmaya çalıştım ama habire hata veriyor kopyalamıyor. Tek tekde denedim illa bir yerde hata yazıp duruyor :(
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Lg backup ile sd kart'a yedekliyorum ama lg telefon dışında kullanamıyormuşuz o kısım kötü
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Hocam var mı bir gelişme ?
  • 6 Ocak günü ben de cihazı servise bıraktım. Wifi açıkken video çektiğimde arka plandan ses geliyordu, kamera odaklama sorunu vardı ve son olarak da ekran dokunmatiği zaman zaman çalışmıyordu. Bugüne kadar ses çıkmayınca az önce aradım bana anakart beklediğini söylediler. Ana kart değişince tüm sorunlar çözülecekmiş bakalım. Ne zaman gelir dedim bu hafta bekliyoruz anakartı dedi, ben de bugün perşembe hafta bitti zaten dedim o zaman haftaya da gelebilir dedi. Daha önceden de aynı servise bırakmıştım bana direkt değişim vermişlerdi. Bakalım şimdi ne olacak. Sonuç olarak bir haftadır telefonsuz kaldım
  • Tüketici hakem heyetine bu metinle başvuruyorum:

15.12.2015 tarihinde İstanbul Bilişim Aş. firmasından almış olduğum LG G4 (H818P) model ve xxxxxxxxxxx İMEİ nolu telefon 26.11.2016 tarihinde kendiliğinden kapandı. Garanti işlemleri için telefonu bizzat firmaya teslim ettim. Yaklaşık 20 gün sonra gelen telefonun ekte sunduğum servis formunda anakartının değiştirildiği yazılmıştı. Ancak bilindiği üzere anakartı değişen telefonlarda her cihaza ait benzersiz bir numara olan IMEI numarasının değişmiş olması gerekmektedir. Firmaya bu durumu ilettiğimde takılan yeni anakarta eski anakartın IMEI numarasını aktardıklarını belirtmişlerdir. Bilindiği üzere IMEI klonlamak yasal olarak suçtur ve ithal edilen parçanın gayriresmi yollarla getirildiğini göstermektedir. Bu sebeplerden ötürü bu cihazı kullanmak istememekteyim ve firmadan cihaz bedelinin tarafıma iadesini talep ediyorum.
  • Bu telefona 7.0 ne zaman gelecek artık gelsinde unutalım bootloopunu da ghostscreeni da. Yeniden ısınalım telefonlarımıza. Sıkıldım bu ux arayüzünden eskidi artık zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Lg backup ile sd kart'a yedekliyorum ama lg telefon dışında kullanamıyormuşuz o kısım kötü

Olsun napalim onada şükür. Teşekkürler bilgi için.
  • 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.