Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1677. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynı durum var değişimden gelen telde ghost çıktı thh vericem ama fatura üzerinde başkasının adı var ben 2. El aldım sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bootloop yüzünden Delta Servis'e yolladığım G4 13 gün içinde sorunsuz tamir edilerek tarafıma teslim edilmiştir. DH ahalisine duyurulur. Anakart değişimi olmuş. Burada anlatılanlara göre bir daha telefonu göreceğimden şüpheliydim :)
  • 7 ay önce bootlop olan telefon değisim yapıldı şimdi ghost screan çıktı, para iadesi için thh vericem, fatura benim adıma değil 2. El aldım sorun olurmu para iadesi
  • Gizli menüden touch firmware update yapmam gerekiyor ancak kodu girdiğimde bu menüde yapabileceğim yer bulunmuyor.

Çift tıkla kapanıyor ama açamıyorum. Nasıl düzelteceğim ?
  • dpd06 kullanıcısına yanıt
    Bende değişim cihazı ghost screan oldu artık para iadesi istiyicem ama servise verip mi thh başvurayim vermedenmi

• kardaşbaşınıyesinla kullanıcısına yanıt
    Tüketici mahkemesinde dava açmaktan başka şansınız yok. Keşke servise gitmeden önce telefonun iyi ışık altında altında tarih saat yazan bir makina ile resimlerini çekseydiniz. Mahkemede elinizde kuvvetli delil olurdu. Şimdi bilirkişi incelemesi isteyip sorunun o darbeden olmadığını ve o darbenin onlarca yapıldığını iddia etmeniz gerek. Yanınızda tanık olacak biri varmıydı? Tanığın faydası olur.
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Böyle bir olayın olabileceği hiç aklıma gelmediği için telefonun hiç fotoğrafını çekmemiştim, malesef yanımda tanık olabilecek bir arkadaşımda yoktu. Yarın tüketici mahkemesine gidip bilgi alayım. İlginiz için teşekkür ederim saolun.
  • Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz yaz LG G4 cihazımın LG yazısında kalmasından ötürü anakartı değişti. Değişimden sonra ghostscreen ve birkaç ufak sorundan dolayı garantiye verdim. Vatan'dan almıştım onlar da Vintek'e göndermişler. Telefonu bugün servisten geldi, saçma bir şekilde tekrar anakartı değiştirmişler, ghostscreen ise devam ediyor. Yarın Tüketici Hakem Heyetine gidiyorum, oradan çıkıp telefonu para iadesi için tekrar garantiye vermeyi düşünüyorum. Durumum ile ilgili bir yorumunuz, tavsiyeniz varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz yaz LG G4 cihazımın LG yazısında kalmasından ötürü anakartı değişti. Değişimden sonra ghostscreen ve birkaç ufak sorundan dolayı garantiye verdim. Vatan'dan almıştım onlar da Vintek'e göndermişler. Telefonu bugün servisten geldi, saçma bir şekilde tekrar anakartı değiştirmişler, ghostscreen ise devam ediyor. Yarın Tüketici Hakem Heyetine gidiyorum, oradan çıkıp telefonu para iadesi için tekrar garantiye vermeyi düşünüyorum. Durumum ile ilgili bir yorumunuz, tavsiyeniz varsa sevinirim.

Benim 6 ay oldu thh ye verdiğim baya uzun sürüyor bilgin olsun. Bence iadeli taahhütlü noterden mektup gönder sana cevap vermek zorundalar...

Bu şekilde daha hızlı olur.

• Bu ayın 6'sında icra takibi başlattım ama henüz bir gelişme olmadı. Sizce gidip bir sormalı mıyım? İcra takibi yapıp parayı alan varsa ne kadar sürdü acaba?
  • Bizim g4 lolipop root yapılıyormuydu
  • metalok kullanıcısına yanıt
    Hocam benim g4 de ghost goruldu. Benimde ithalat Delta garantili. Acaba gondersem sizinki gibi gelirmi?

• yazılımla alakalı değil. tamamen donanımsal..
  • kardaşbaşınıyesinla kullanıcısına yanıt
    Hangi servis bu ?
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Şengüller Küçükyalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Bu ayın 6'sında icra takibi başlattım ama henüz bir gelişme olmadı. Sizce gidip bir sormalı mıyım? İcra takibi yapıp parayı alan varsa ne kadar sürdü acaba?

Bende icra takibi beklemesindeyim. 14.12 de açtırdım dosyayı, herhangi bir gelişme yok. Başk bir konuda arkadaş iki hafta içinde icra dosyasına ödeme geldiğinden bahsetmiş.
  • Bugün de şarjsız bıraktığın için teşekkürler lg

• casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bak ekşisözlükten biri adım adım ne yapman gerektiğini uzun uzun yazmış, istersen ordan bak. Ben o adımları takip ederek aldım paramı, darısı başına.
    https://eksisozluk.com/entry/63254809

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dpd06 -- 30 Aralık 2016; 15:21:48 >
  • arkadaslar lg g4 ikinci el alirken parelel itahalat veya distributor garantilimi olup olmadigini nasil anlariz
  • 1 yıl önce değişimden gelen telefonum birden bire lg yazısında kaldı 601K serisi önceki 505K serisiydi ben bu lgnin
  • 
Sayfa: önceki 16751676167716781679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.