Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone alın geçin derim. En ufak sorunda sıfırıyla birebir değişim veriyorlar.
  • Arkadaşlar bu ekran parlaklığını otomatiğe alıp reset atınca %100de başlıyor benim de. Telefon servisten yeni geldi anakartı değiştirilmiş ve yine ghost screen var. Sabah Thh'ye başvuracağım. Bir de bu parlaklık sorununu dilekçeye yazılabilecek bir sorun mu öğrenmek istedim ?
  • scorpionn88 S kullanıcısına yanıt
    2013 başında note 2 aldım, öyle yoğun kullanıyorum ki altıncı pilimi aldım geçen hafta. Harici şarj kiti ile kullanıyorum yani bir pil cihazda boşalırken diğer pil dolmuş oluyor ver cihazın kapanmasını dahi beklemeden çekip alıyorum her zaman pili. 4 senedir bu şekilde kullanıyorum, arka kapak dahi kullanmıyorum, uğraşmamak için silikon kılıf var.

Eve geldiğimde smart dock ile tv'ye bağlayıp harici klavye ve fare ile bilgisayar gibi kullanıyorum.

Yan sanayi pil ile 6 saate yakın ekran süresi alıyorum, fiyatı 15 tl Sirkeci'de Kadıköy'de 25 tl.

Değil elma, pastırmalı yumurta olsa gözümde 5 para etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f-network -- 1 Aralık 2016; 1:0:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f-network kullanıcısına yanıt
    Başka markaya geçin en azından servise gitme sıklık sürenizde değişiklik olabilir yada aynıda kalabilir. Karar sizin tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

2013 başında note 2 aldım, öyle yoğun kullanıyorum ki altıncı pilimi aldım geçen hafta. Harici şarj kiti ile kullanıyorum yani bir pil cihazda boşalırken diğer pil dolmuş oluyor ver cihazın kapanmasını dahi beklemeden çekip alıyorum her zaman pili. 4 senedir bu şekilde kullanıyorum, arka kapak dahi kullanmıyorum, uğraşmamak için silikon kılıf var.

Eve geldiğimde smart dock ile tv'ye bağlayıp harici klavye ve fare ile bilgisayar gibi kullanıyorum.

Yan sanayi pil ile 6 saate yakın ekran süresi alıyorum, fiyatı 15 tl Sirkeci'de Kadıköy'de 25 tl.

Sizin note 2 sorunsuzmuş iyi, samsungta belki kronik sorun yok ama sorun olduğu zaman servis cihazın arkasında durmuyor çok uğraştırıyor. Belki sorunlu cihazları az ama sorunla karşılaştınız mı işiniz zor, ben çok seviyordum note serisini, hatta o kadar sorunla karşılaşmama rağmen yine note 7 alacaktım vazgeçirmeselerdi. Bundan sonra ben telefonu hemen almam 3 4 seri beklerim artık. Kullanacağım telefon lazım bana.eşimin ;4 ü nasıl olacak bakalım merakla beklemekteyim

• Telefonumda bariz ghost screen var ama servise vermedim. Muhtemelen ekranı değiştirip verecekler. Ancak telefonla kamera kaydı yaparken sağ ve sol kenarda golgelenme oldu. Bu ghost screen ile mi alakalıdır? Bir de ekranı değişenler memnun mu?
  • scorpionn88 S kullanıcısına yanıt
    Samsung sorunsuz telefon üretiyor diyemem çünkü note 2 ve 4'te kronik sorunlar mevcut. Note 4 cepte az sinyal alıyor, kimi zaman hiç çekmiyor. Note 2 ise aynı lg g4 gibi bir gün aniden anakart arızası çıkarabiliyor ama g4'te sorun çok daha erken ve yaygın.

Diğer modelerde de sorunlar mevcut, yazmakla bitmez bize düşen en az sorunlu modelde sebat etmek.

O kadar sık telefon değiştiren insanlar var ki acaba ne arıyor diye soruyorum cevap "eskisinin ekranı 2k idi bu yenisinin 4k" bu kadar çok model değiştiren elbet sorun da yaşar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

iPhone alın geçin derim. En ufak sorunda sıfırıyla birebir değişim veriyorlar.

iPhone zaten sizden en az 2 Telefon parasını peşin alıyor bunlardan 5'te 1'inde arıza çıksa tabiki anında değiştirir ne olacak ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bende sorunsuz model bekliyorum sıkıldım artık bulursam alırım yoksa alırım bi 1100 birde tablet bakarım keyfime

• Emektar Lg G3 ana kart arızası verdi verdi. Bir üst modele geçmek için bu sayfaya geldim. Hepinize Allah sabır versin diyerek buradan hızlıca uzaklasiyorum.

• arkadaşlar lg g4 telefonum normal kullanımda iken telefon kapandı ve açılma aşamasında lg yazısında kaldı , telefon açılmıyor lg açılış ekranı geliyor ancak tam ilerlemiyor lg yazısında kalıyor düzelmesi için ne yapmam gerek acaba ?
  • Yeni yazılım guncellemesinde sorun varmi arkadaslar? Ben guncelledim.

• Mobil veri sorunu olan var mı? Turkcell bağlanmıyor. Apn olmasına rağmen.

• Geçici çözüm: 4g kapatınca bağlanıyor.

• fenomen106 F kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun botloop olmus telefonun servise gonder

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

Anladım, g5 e bakayım en iyisi ...

G5 te sorunlu cihaz

LG nin hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum

Alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim s6,s7,iPhone vs

G5 nasıl bir problem mevcut ?

• ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Yok hatta şarj süresi ciddi anlamda iyileşmiş diyebilirim. İkindi biten şarj geceye kadar dayanıyor nerdeyse. H818 modeli için bahsettiğim.

• Arkadaşlar THH kararı ile ücret iadesi almıştım, dün telefonu Şengüllere teslim ettim bugün 2688 tl param hesabıma yatırıldı. Allah geride kalanlara kolaylıklar versin. Bir süre sonra yeni telefonlara yelken açıcam şimdilik beklemedeyim.
  • Arkadaslar vodafone'a thh yoluyla para iadesi icin hakem heyetine basvurmustum. Vodafone savunmasinda heyetten para iadesi karari ciktikran sonra olayi mahkemeye tasiyip, mahkeme masraflarini da tuketiciye odettigi bir emsal karar gondermis.

Heyet benim lehime karar cikartacak fakat bu durum gozumu korkuttu. Sizce para iade karari ciktiktan sonda vodafone camura yatar mi? Yoksa parami alir miyim, tecrubeli arkadaslar ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.