Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
39.466
Cevap
250
Favori
966.723
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    306 Mesaj
    arkadaşlar panel değişimi sonrası sarımsı ekran sorunu yaşayan arkadaşlar için screentintadjuster adında bir programı önermek istiyorum...sadece 29kb boyutunda bir uygulama ve kırmızı yeşil mavi, parlaklık ve kontrast ayarı yapmaya izin veriyor . Autostart ve bildirim alanında hiç bir simge bırakmadan aktif kalma durumu da mevcut..ben çok memnun kaldım...isteyen arkadaşlar googledan bulabilir..ben 1.02 versiyonunu buldum ve kurdum, isteyen arkadaşlara mail olarak gönderebilirim...
    |
    |

LG V20'yi bende çok merak ediyorum, Türkiyeye geldiğinde umarım saçma sapan fiyat çekmezler.
    |
    |
    dancingman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar bu arada, ceppaket adlı satıcının gittigidiyorda sattığı telefon dualsim ve 607k, garantisi delta.

hepsiburada da satılan satıcının hepsiburada olduğu dual sim g4 ise 609K ve garantisi evo. bunu da söyleyeyim dedim.
    |
    |

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Yarbay
    6780 Mesaj

3000 yaparlar sonra 6 ay içinde 2000e, 1 yıl içerisinde ise 1500e düşer orjinal garantilisi.

hem önceki seri, hem de pahalı fiyat ile alınmaz şimdilik diye düşünüyorum.
    |
    |
    surfcasting kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6780 Mesaj

bellide olmuyor 509k bootloop yok 1 yıl olduç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows10 -- 26 Kasım 2016; 0:16:26 >
    |
    |
    Kuzeyli.2891 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2660 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

3000 yaparlar sonra 6 ay içinde 2000e, 1 yıl içerisinde ise 1500e düşer orjinal garantilisi.

quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

Evet haklısınız galiba, LG G4 ilk çıktığında ne büyük umutlarla alamıştık değil mi? sonradan ne oldu elimizde patladı.
    Ardından G5, V10 aynı kervana katıldı. Hal böyle olunca insanların V20 yaklaşımı daha farklı olacaktır. Artık LG nin kemik müşterisi bundan sonra çıkan ilk modele balıklama atlamaz zannedersem.
    |
    |

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Ekrandaki cizgiler nasil oluyor hocam? Ornek atabilir misiniz?
    quote:

Digitizer patterni beyaz fonlarda dalgalanma yaratıyor. Görsellerde (JDI panel) hangi çizgilerden bahsettiğimi görebilirsiniz. JDI peneller böyle ki şu an piyasa tamamen böyle, ekran değişimi isterseniz de bu takılacak. İlk seriler sadece LGD idi, bu tür çizgiler yoktu, ama ghost screen olmaya yatkındı.

• Yüzbaşı
    481 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrt

quote:

Digitizer patterni beyaz fonlarda dalgalanma yaratıyor. Görsellerde (JDI panel) hangi çizgilerden bahsettiğimi görebilirsiniz. JDI peneller böyle ki şu an piyasa tamamen böyle, ekran değişimi isterseniz de bu takılacak. İlk seriler sadece LGD idi, bu tür çizgiler yoktu, ama ghost screen olmaya yatkındı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: emrt

quote:

Kapalı ekran da ışık tutunca böyle çizgiler görünmesi sorun olmaz benim için mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    180 Mesaj
    Eşimde de G4 var 601 serisi 8. Ayı sorun yok hatta benim bile ilgimi çekiyor çok güzel telefon umarım bootloop olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    MONSTER Q72P170EM03 Ivy Bridge Corei7-3720QM, 8GB DDR3-1600Mhz RAM, 750 GB 7200 RPM Seagete HDD, 120GB Corsair GeForce GT SSD, 17.3" Full HD 1920x1080, 1.5GB GDDR5 192Bit nVIDIA® GTX670M, nVIDIA® Optimus teknolojisi, Işıklı Klavye,Mat LED ekran, Çift fan, Fırçalanmış Aluminyum kaplama, Parmak izi okuyucu, DVD-RW, Windows 8 pro
  • Yüzbaşı
    969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn88

Eşimde de G4 var 601 serisi 8. Ayı sorun yok hatta benim bile ilgimi çekiyor çok güzel telefon umarım bootloop olmaz
    quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn88

Benimki de 601. Mart ayında almıştım.sorunsuz hâlâ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LG UP yazılımıyla son versiyonu (815TR V20H)kurmaya çalışanlar hep hata mesajı almışlar. Kurulum yarıda kalmış. Yani istersek windows kurar gibi artık temiz kurulum yapamayacak mıyız? Kurabilen varsa deneyimini paylaşır sa çok memnun oluruz...

|
    |

Maalesef kapalı ekranda değil bu desenler sadece. Yazdığımı tam olarak okumamışsınız sanırım. Beyaz renk fon, örneğin telefonun ayarlar uygulaması; burada ben bu çizgileri görüyorum. Ayrıca videolarda da gözüme batıyor. 2K ekranlı telefon aldık ama kalitesiz bir ekran.

|
    |
    karamandalina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Forumda okudugum bootloop bana gelir mi umarım gelmez derken telefon taze bootloop oldu. En azından dosyalarımı kurtarma sansım var mı arkadaslar yardımcı olabilir misiniz. Telefonu servise ver 3 ay unut seansına baslayacagım.

Elde yedek telefonda yok servisten kullanmaya telefon veriyorlar mı acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lelouch Lamparogue -- 26 Kasım 2016; 18:54:4 >

Orijinalden alıntı: bahtiyar64

15. ayımda bootloop ile aranızdayım :)

505 serisi.... Telefonu İstanbul Şengüller Tim den almıştım.

Bakalım servis olarak ta Şengüllere göndericem..

Hayırlısı artık, yine uzun uğraşlar beni bekliyor
    quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyar64

15. ayımda bootloop ile aranızdayım :)

505 serisi.... Telefonu İstanbul Şengüller Tim den almıştım.

Bakalım servis olarak ta Şengüllere göndericem..

Hayırlısı artık, yine uzun uğraşlar beni bekliyor

Evet arkadaşlar, 21 kasımda şengüller servise ulaştı telefon, 22 kasımda işleme aldılar, 23 kasımda anakart ve ön panel komple degisti.

26 kasım tarihinde cihaz elime ulaştı.

Ekranda ve telefonda hic sıkıntı yok, işlem gayet düzgün yapılmış. Hatta telefonu zorlamama rağmen baya akıcı ve önceki gibi ısınma olmuyor.

Eskisi 505 seriydi. Şuanki seriye nerden vakabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyar64 -- 27 Kasım 2016; 8:30:13 >

• Er
    6 Mesaj
    Selam arkdaşlar benim şöyle bir sorum var.Bir ay önce ithalatçı firma garantili g4 almıştım.İmei sorgulayınca H815 united kingdom yazıyor.Ama telefonun içinde donanım bilgisine girince h815tr yazıyor.Bu durum nasıl mümkün olabilir?Eğer İngiltere telefonuysa neden radyo falan çalışmıyor olabilir?
    |
    |
    Beyler öncelikle selamun aleyküm ben 1 ay once lg g4 aldım telefondan memnunum fakat bugün bir sorunla karşılaştım google da araştırdım aynı sorunu yaşayan bi kaç arkadaş daha var fakat onlarda çözüm bulamamış tek çare buraya yazmakta buldum galeride kilitli fotograflarim vardı bugüne kadar sorunsuz giriyordum fakat bugün girdiğimde böyle bir sorunla karşılaştım çözüm bulan varsa lütfen yardımcı olsun simdiden teşekkürler

|
    |

• Onbaşı
    32 Mesaj

Eğer doğru anlayabildiysem bembeyaz tondayken ekranda ufak ufak kareler tarzı çizgiler var. Korkutmak gibi olmasın kardeşimin de öyle olmuştu 2-3 gün içinde kapandı açılmadı. inşallah siz de öyle bir sıkıntı olmaz.
    |
    |
    emrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

20h iken 20j kdz kurmaya çalıştım lgup %16 da kaldı ve telefon elimde kaldı derken lg bridge ile kurtardım telefonu. Lgup ta %16 boot kısmında kalıyor. Yakında düzeltilir inş.
    |
    |
    elmasuyum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.