Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni gelen güncellemeyle lg nin fotoğraf düzenleyicisi çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

Şöyle bir sıkıntı yaşadım;
    H815TR20h_00_1027.kdz dosyasını hem download manager hemde browser üzerinden 2 defa indirmeme rağmen, LGUP UPGRADE seçeneği ile yüklemedi, hata verdi.

Daha geçen hafta sıfırladığım için REFURBISH seçeneğini deneyemedim.

siz kdz dosyasını nereden buldunuz ?
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Görüntülü arama değil mi o. Benim cihaz çift hatlı, baktım gelmemiş bu fonksiyon.

• Birkaç gündür Google Haritalar ile ilgili bir sorun yaşıyorum.

Uygulamayı açıp hedefi giriyorum, bir süre rota oluşturmayı deniyor ve sonra "Google Haritalar'a bağlanamıyor, sonra tekrar deneyin" diye uyarı veriyor.

Benzer bir sorun yaşayan, çözüm hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Teşekkürler.
  • Güncellemeden sonra ısınma azaldı gözle görülür şekilde hızlanma var. Bazen uygulama geçişlerinde takılıyordu düzeldi. Pilde iyileşme var.
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Evet görüntülü arama, ama tam ortaya koymuşlar, kullanışlı değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: respectable_man

Ekrana çift vurunca acilmamaya başladı çözüm onerisi olan var mı? Lg den tövbe ettim bu kaçıncı sorun ya yeter artik

Yakınlık sensörünüz bozulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirAnkarapolisiyesi

Önemli
    ankarada fırat elektronik mi güneş elektronik mi ? Cihazımda biraz ısındıktan sonra aşağıdaki şekilde olmaya başladı defalarca kahramanmaraş servisine gitmeme rağmen kesinlikle kabul etmedi geçiyorsa sorun yok demeye diretti lg nin gönderiği bi belge öne sürdü orda dakikalar sonra geçiyor benim cihazım soğuduktan sonra 5-6 saat ekranda leke kalıyor siyah sayfaları okuyamıyorum dememe rağmen pek oralı bile olmadı işte lg böyle servisler yüzünden kaybediyor buarda servis yetkilisi para sanki kendi cebinde çıkıyormuş gibi müşteriyi başından savıyor bende bir arkadaşım vasıtasıyla ankaraya gönderdim cihazı yarın servise verecek o yüzden hangi servise vermesi daha iyi olur sizden yardım istiyorum?

Şengüllere gönder.
    2 gün ellerine ulaşması 2 gün sıra gelip tamir olması 1 günde bana ulaşması sürdü.
    Ekran komple kasa ile beraber değişti.
    Ghostscreen arızası var dedim.
    Hatta bu resmi renkli çıktı alarak kutunun içine koyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

quote:

Orijinalden alıntı: BirAnkarapolisiyesi

Önemli
    ankarada fırat elektronik mi güneş elektronik mi ? Cihazımda biraz ısındıktan sonra aşağıdaki şekilde olmaya başladı defalarca kahramanmaraş servisine gitmeme rağmen kesinlikle kabul etmedi geçiyorsa sorun yok demeye diretti lg nin gönderiği bi belge öne sürdü orda dakikalar sonra geçiyor benim cihazım soğuduktan sonra 5-6 saat ekranda leke kalıyor siyah sayfaları okuyamıyorum dememe rağmen pek oralı bile olmadı işte lg böyle servisler yüzünden kaybediyor buarda servis yetkilisi para sanki kendi cebinde çıkıyormuş gibi müşteriyi başından savıyor bende bir arkadaşım vasıtasıyla ankaraya gönderdim cihazı yarın servise verecek o yüzden hangi servise vermesi daha iyi olur sizden yardım istiyorum?

Şengüllere gönder.
    2 gün ellerine ulaşması 2 gün sıra gelip tamir olması 1 günde bana ulaşması sürdü.
    Ekran komple kasa ile beraber değişti.
    Ghostscreen arızası var dedim.
    Hatta bu resmi renkli çıktı alarak kutunun içine koyun.

hocam şimdi ankaraya gönderdim dün burdaki lanet servis kabul etmeyince ya fırat elektroniğe yada güneşe vericem ayrıca 6+ ay içinde olduğu için değişim talep ettim

• Arkadaslar telefondan hic memnun değilim bu zamana kadar hep kazık yedim bu sefer size sormadan bir is yapmayacağım. Telefonun yaklaşık 8 ay garantisi var. En az kac paraya satmaliyim bugun bi telefoncu 900 e alırım diyor. Telefonun fiziginde tek çizik yok gıcır gıcır. 2200 tl ye almistim teknosadan.

• yeni gelen güncelleme dosyasının kdz dosyası olan var mı ya da linki ?
  • Güncelleme gelmiş haberimiz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Saim0448

Yeni gelen güncellemeyle lg nin fotoğraf düzenleyicisi çalışıyor

Lg nin fotoğraf düzenleyicisi nedir?

• Selamun Aleykum arkadaşlar. Yaklaşık 30 gün süren LG G3 arıza onarım sürecim bitmiş olup, servis tarafından sıfır LG G4 gönderilmiştir. Forumunuzu inceledim ve çok faydalı bilgiler olduğunu gördüğümden aranıza katılıp mesajım bulunsun istedim. Takipteyim, hayırlı forumlar. G3 üzdü inşallah G4 2 sene başımı ağrıtmaz. İyi forumlar.
  • ArabaSevdası37 kullanıcısına yanıt
    Benim telefonumun da düşmeye bağlı olarak her köşesinde ezilmeler ve arka kapağında yavru bir jaws ısırmış gibi çizikler mevcut iken Şengüller servisine gönderdiğim de hiç sıkıntı çıkartmadan garanti dahil sıfır bir üst model ile değişim yaptılar. 1 aylık süreçte ki edindiğim tecrübeye göre Şengüller teknik servisi diğer servislere göre 1 adım daha önde gibi. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki cihazı servise vodafone bayii üzerinden gönderdim. Belki onun etkisi de olabilir. Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

Kdz link

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FWFDH4N852QQA6K8F772XJA/H815TR20h_00_1027.kdz

teşekkürler indiriyorum . siz indirip kurulumda sorun yaşamıştınız sanırım sorun çözüldü mü ?
  • Her iki indirme de hata verdi. Upgrade seçtiğim için olabilir. Daha önceki tüm kdz leri defalarca yükledim hiç hata vermemişti. Farklı bir bilgisayarda indirip denerim hafta sonu.

Hata vermezse sonrasında yandex'e de yüklerim.

• aliens kullanıcısına yanıt
    bu yeni mi çıktı?
  • Arkadaşlar gözüm aydın 20.09.2016 tarihinde Thh ne yaptığım başvuru benim lehime sonuçlandı. İnşallah 15 gün içinde fatura bedeli olan 2688 tl mi alacağım. Yeni telefon bakmaya başlıyım şimdiden

• 
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.