Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle cihazdaki arızanın o darbeden kaynaklandığını ispatlamak zorunda. Kendi kafasına göre çizik var deyip garanti dışı bırakamaz.
  • Varmı 7 den bir haber

Lg nin Ankaradaki en iyi servisi fırat elektronik oraya verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Ekran süresi olarak genelde 3:30 civarı alıyorum. Son güncelleme şarj bakımından pek iyi gelmedi HIBERNATION MANAGER kullanıyordum onun etkisini azalttı sanki ben de sildim SHUTAPP kurdum deniyorum.

Bir farklı konu ise Huawei P9'da gece çekiminde yıldıza benzer bir iki tane noktacık çıktığı tespit edilmiş sanki. Kamerası rakip olduğu için yazdım. Sorunsuz cihaz yok anlaşılan...

Paylaşım için teşekkürler.

Ekran sürem 2:00 2:30 arası. Tüm programlar, data, konum, bluetooth vb. her şey açık.

Bİr de bahsettiğiniz programları deneyeceğim bakalım iyi gelecek mi?
  • dostlar Lityus LG G4 Cam Ekran Koruyucu nasıl, ekranda çizik oluşsun istemiyorum cam koruma için sizce bunu alsam memnun kalır mıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG H815TR cihazlar için 20h güncellemesi geldi.

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 16 Kasım 2016; 9:13:24 >
  • erayakyaz11 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Geçmiş olsun benim cihazda kapanmıştı ücret iadesi İstedim vermediler tüketici hakem heyetine başvurdum Altıncı ayın yirmisinden beri bekliyorum Sana tavsiyem noterden LG genel merkezine konuyu kısaca anlatan bir dilekçeyle noterden iadeli taahhütlü bir mektup gönder garanti şartları dahilinde ücret iadesini vermedikleri takdirde tüketici mahkemesine başvuracağını maddi ve manevi tazminat davası açıcağını orada belirt sana mutlaka cevap vermek zorundalar eger cevap vermeseler sulu duruma duserler yani sana mutlaka cevap vermek zorundala. Bence bu şekil yap yoksa benim gibi 5 ay beklersin ve dahada sonuçlanmad.

• mh. kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 30 hazirandan beri bekliyorum. Hakem heyetine verdim kazandım ancak buna rağmen parayı ödemediler

en son gittim icra takibi başlattım bakalım bu sefer ne yapacaklar.

Ayrıca ithalatçı garantili satıcı MYS iç ve dış tic.ltd.şti. servisi intellicel!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

LG H815TR cihazlar için 20h güncellemesi geldi.

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Kurulum yaptınız mı güvenlik paketi yaması kaçıncı ayda acaba?

• OTA da henüz yok, dosya iniyor. Kurulum bitince buradan paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

OTA da henüz yok, dosya iniyor. Kurulum bitince buradan paylaşırım.

Haber bekliyorum

• lg g4 telefonumun anakartı değişti değiştiren kişi sony ericson marka bir telefonun imeisini yüklemiş fakat şebeke tam randımanlı çekmiyor kapalı alanlarda az çekiyor 4g hiç bulamıyor ne yapmam gerekir arkadaşlar
  • OTA üzerinden de güncelleme başladı. Boyutu : 464,66 MB
  • android 7 vereceklerine hala 6.0 ı iyileştirmeye devam ediyorlar
  • OTA dan güncelleme gelmiş şimdi yüklüyorum.
  • inşallah şarjda düzelme olmuştur
  • bende bridge üzerinden tam yükledim otadan geldi
  • yükleyenlerde varmı bi değişiklik
  • Yüklendi.
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Volte bu güncellemeyle aktifleşti.
    (Daha önce cihazı sıfırladığım için bu özellik bende gitmişti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azim_47 -- 16 Kasım 2016; 11:00:04 >
  • 10. Aya ait güvenlik paketi de gelmiş. Umarım pil de de iyileştirme olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 16 Kasım 2016; 11:01:10 >
  • 
Sayfa: önceki 16271628162916301631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.