Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu ghost screen sorunu benim telefonda da var. 506 serisi. 3ay once bootloop tan anakart degisimi yapildi. Garantinin bitmesine daha 8ay var o kadar onemli gelmemisti bana ilk baslarda ama yorumlari okuyunca acaba bendemi gondersem diye dusunuyorum.Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 403 mb bir guncelleme gelmis

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

403 mb bir guncelleme gelmis

Güncellemeyi yapın ama guncellemeden sonra internete giremeyeceksiniz. Operatörünüzden internet ayarlarını mesaj olarak isteyin tekrar kurun bağlanıyor.

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Neyin guncellemesi bu iyimi kotumu bu guncelleme

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Tüm operatörler de aynımı islem turktelekom benim sebeke artisi nedir bu guncellemenin faidesi

• değişimdeki lg g4 cihazımın yerine para iadesi istememe rağmen lg g4 610 modelini yollamışlar.lg g5 hayallerimiz suya düştü ve para iadesi yapmamak için 1 ay 1 hafta sonra yeni sıfır lg g4 göndermişler. şimdi yeni gelen sıfır kutulu lg g4 cihazının garantisi yenidenmi başlıyor yani 2 yıl garantilimi.Yoksa bozulan 15 aylık cihazımın garantisindenmi devam ediyor bu sorunun cevabını bilen varsa paylaşmasını rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran6302

değişimdeki lg g4 cihazımın yerine para iadesi istememe rağmen lg g4 610 modelini yollamışlar.lg g5 hayallerimiz suya düştü ve para iadesi yapmamak için 1 ay 1 hafta sonra yeni sıfır lg g4 göndermişler. şimdi yeni gelen sıfır kutulu lg g4 cihazının garantisi yenidenmi başlıyor yani 2 yıl garantilimi.Yoksa bozulan 15 aylık cihazımın garantisindenmi devam ediyor bu sorunun cevabını bilen varsa paylaşmasını rica ediyorum.

Yeniden başlamaz, ilk cihazın kaldığı yerden devam edecek.

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Benim G4 815TR modeli bana güncelleme gelmemiş ??

• LG Bridge de bile yeni yazılım yok.yeni yazılım yurt dışı cihazlarınamı geldi acaba.
  • okuma35 kullanıcısına yanıt
    Tamir ederler.. önceden yenisi veya üst model veriyorlarmış. Benim serviste şu an. Ghost screen ve boot loop dan. Parça bekliyor diyor. Almayıp thh ye başvurup uğraşcam bakalım.

• Saim0448 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme neyin guncellemesi bilmiyorum android 7.0 mi acaba

• Şu g4 ün android 7.0 görselleri yokmu ama lg nin orjinal yazılımıvolan g5 arayüzü falan

• Guncellemeyi yukledim 480 mb guncellemeyi 6.0 guncellemesi imis internete baglanmasi icin *100# ile internet ayarlarini sms olarak yukledim bakalim batarya suresi uzayacakmi

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Senin G4 çift sim kartlı mi ?

• Evet bu güncelleme H818 modeller için çift simkartlilar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedayroy -- 10 Kasım 2016; 7:42:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

Tüm operatörler de aynımı islem turktelekom benim sebeke artisi nedir bu guncellemenin faidesi

Evet hepsinde gidiyor internet ayarları bir şekilde tekrar almak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Bugün telefona gelen v20h yazılım güncellemesini yaptım ve o andan bu yana mobil internet yok. Hicbir şekilde internete giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Aynisi bana da oldu. Ayarlara git mobil veriyi acip tikla. Sag ust uc noktaya bas.Mobil sebekelere bas. Oradan erisim noktasi adlari, yeni apn ekle yap. Sonra sirayla ilk siraya turkcell internet, altina da internet yaz gerisi kalsin. Diger hatlar da benzerdir herhalde.

Benim çift hat biri Vodafone diğeri Türk Telekom.
    Aynen ikisini de dediğiniz gibi yapınca mobil verileri hemen bağlandı.

• h815tr.ye güncelleme gelmemiş.
    h818p.ye geldşiydi geçenlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 10 Kasım 2016; 8:21:10 >
  • Arkadaşlar hepsiburadadan 1099 tlye almak mantiklimi sizce ? Sanirim bu kapanma sorunu felan düzelmiş son serilerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaşlar hepsiburadadan 1099 tlye almak mantiklimi sizce ? Sanirim bu kapanma sorunu felan düzelmiş son serilerde

Düzeldi diye bişey yok. İlk çıktığı zaman da öyle bir sorunun varlığından haberdar değildi insanlar, 10 ay sonrası civarı bootloop patlak verdi. 601lerden başlayarak şimdilik çok büyük sıkıntı gözükmüyor ama düzeldi demek için erken bence.

Ghost screen sorunu düzelmiş olabilir. IPS ekranlarda bu sorun ortaya çıkıyor bildiğim kadarıyla. Yeni serilerde LGD ekran takıyorlar. 607k anakart var, 3 aydır çok yoğun kullanıyorum telefonu, herhangi bir sorun yok. LGD ekrana sahip olup da ghostscreen sorunu yaşayan varsa da bilgilendirirse iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.