Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mahmut Toprak

Arkadaşlar merhaba bende G4c aldım. Cihaz güzel şimdilik memnunum. Fiyatına göre oldukça makul bir telefon.

Ancak bir sorum olacak... Whatsapp'ta gelen videoları bir türlü hafıza kartına atma seçeneğini bulamadım. Cihaz kendisi gelen resim ve videoları kendi hafızasına atıyor...

Bunun bir çaresi var mı bileniniz var mı??

Dosya yöneticisine gir dahili depolama birimine gir watsap ı görüceksin onun içerisinden onu taşıyıp hafıza kartına atıcaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • safa_09 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 11 inde verdim servise sozon dediginiz yaziyo ikinci satirda ne islem yapildi degistimi

• kamera lensi gitmiş telefonun hiç düşmedi de ne ara oldu bilmiyorum, az önce farkettim. bi yere çarptım heralde, tam oraya nasıl denk gelmiş onu anlamadım

telefon paralel garantiye girmez bu büyük ihtimal, girse de bunun için telefonsuz kalamam. alttakini alsam yeter heralde 2 vidası var sadece

http://urun.n11.com/diger-yedek-parca/lg-g4-h814-h815-kamera-lens-kamera-cami-cerceve-P108038874

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Temmuz 2016; 22:43:30 >

• sef2015 S kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum.telefonu alir almaz bu kilifi aldim ilk gunden beri çıkarmadım telefon 4 aylik ama kilifi cikarsam sifir gibi.ki fiyat 90 lardan inmisti sanirim bende aldim.seffaf kilif,sert plastik kiliflara karsiyim.hem korumasiz hemde telefonu ciziyorlar.bence aklina takilmadin bile sonucta spigen bu isin liderlerinden memnun kalirsin

Evet şükür güzel kılıf sağlamlık on numara şüphen olmasın az biraz kalinlasiyor ama yapacak bişey yok

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aliexpress te 3-5$

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    oraya da baktım da ne yapayım 1 ay böyle mi kullanayım, mecbur türkiye'den alacağım
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan alınca spigen kutusuyla geliyor dimi bide slim armor mu yoksa bumu ve neden basini ağrittim ama bu son sorum hocam

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    slim armor mu yoksa bu mu? Kalin olsa da sikliği iyi geldi bana oylemi sence de? Senin teledonda isinma yada sarj sorunu var mi?

• Arkadaşlar bu 6.0.1 android benim cihazim v20g gelirmi yoksa direk 7 mi gelir ve 7 son mu olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oraya da baktım da ne yapayım 1 ay böyle mi kullanayım, mecbur türkiye'den alacağım

çok zor değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fghjkj

quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut Toprak

Arkadaşlar merhaba bende G4c aldım. Cihaz güzel şimdilik memnunum. Fiyatına göre oldukça makul bir telefon.

Ancak bir sorum olacak... Whatsapp'ta gelen videoları bir türlü hafıza kartına atma seçeneğini bulamadım. Cihaz kendisi gelen resim ve videoları kendi hafızasına atıyor...

Bunun bir çaresi var mı bileniniz var mı??

Dosya yöneticisine gir dahili depolama birimine gir watsap ı görüceksin onun içerisinden onu taşıyıp hafıza kartına atıcaksın

Dostum öncelikle cevabın için teşekkür ediyorum

Bunu denedim. Hatta az önce tekrar denedim. Ama yeni video geldiğinde telefon kendi hafızasında yeni bir Whatsapp klasörü açtı ve videoyu yeniden oraya attı...

Başka bildiğiniz bir yöntem var mı?..

Evet 7 son sürüm olur, 6.0.1 ise gelmez.

• neden 6.0.1 gelmez? Pil ve sarj da duzeltmeler lazim gelmeli bence

• Bence v20h, v20i den daha iyi. çünkü v20h nin sarji cok iyiydi. Suan v20i deyim daha kotu gibi geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: ysr.bulut

ekim ayında aveadan almış olduğum lg g4 cihaz mayıs ayında bootloop sorunu nedeni ile 18.05.2016 trihinde adana datateknik lg yetkili servisine cihazı verdim gün sonra bana cihazın değişime sunulduğunu bildirdiler 20 iş gününü geçtiğinde ücret iadesi talebinde bulundum değişim onayı verildiği için ücret iadesi talebini redettiler ve cihazın 1 hafta içerisinde teslimi sağlanacaktır dediler ve aradan 1 ay daha geçti tekrardan aradım ve ücret iadesi talebinde bulundum yetkili birime talebinizi bildireceğim cevabını aldım ve yüzde 10 luk deformasyon kesintisi olacakmış onuda kabul ettim ve 4 gün sonra tekrar aradım bana talebimin onaylandığını önümüzdeki günlerde evrakları isticeklerini söylediler ve bu olay bayramdan önceki hafta gerçekleşti.bugün tekrar aradım son durum bilgisi için ve bana bu hafta içerisinde yeni cihazın teslim edileceğini söylediler bende doğal olarak sinirlerime hakim olamadım ve bağırarak konuşmaya başladım ücret iadesi onaylanan cihazın neden yenisini veriyorsunuz diye ve bana ücret iadesi hiçbir zaman onaylanmamış cihazın cevabını verdiler hararetli konuşmanın sonunda sistemden yeni cihazın imei numarasının girildiğini gördüm daha sonra cihazı teslim ettiğim yetkili servisi aradım bana cihazınız hazır gelip alabilirsiniz dediler bende merakımdan yeni cihazın hangi model olduğunu sordum ve birde ne duyayım :) :) :) verecekleri cihaz lg g3 :). daha sonra bi yanlışlık olmuş ve g3 göndermişler dediler ve bu hafta içerisinde yenisini talep edeceklerini belirttiler..
    ayrıca hakem heyetine gittim başvuruda bulundum ama 1 yıl kadar sürer para iadesini alman dediler..

yorumlarınız nedir ne yapmamaı önerirsiniz şimdiden zamanınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Bende Adana da yaşıyorum o servise yolladım mecbur aynı sorunları bende yaşayacam herhalde. O deformasyon kesintisi neymiş öyle bişey mi varmış hem. Adamlar telefonu dört dörtlük kullanana bile kılcal çizik var diye yazıyor. Hakem heyeti baya uzun sürer ama 1 yıl olmaz sanmıyorum 4-5 ay kadar olur. Benimde bugün 12-13 iş günü oldudeğişim falan yapılacak denmiyor anakart bekliyomuş bakalım ne olacak.

6.0.1 cikmadiki g4 e telefonun tr ise sonson yerel guncelleme v20g dir ithalatci ise ben 20h kullaniyorum ve cok memnunum tavsiye ederim

• Arkadaşlarhttp://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-pm-telceplgg432 almayı düşünüyorum burdan alan varsa 605 604 vs gibi sorunsuz serimi?
    Evet orjinal kutusuyla geliyor.

• Çift hatlı 818p ye 20h kdz var mı

• 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.